Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Fer bi bilo i da se napiše šta ima u ponudi od tih 2000 karata, a ne dođeš da kupiš nivo 400 neka je i bočno, oni kažu nemaaaaaa.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jbg, treba da stave ceo kapacitet na raspolaganje, pa ono što se ne proda, da se prodaje u slobodnojj prodaji + one karte kada sezonac ne dolazi....

Ovo sa 2.000 je čista lutrija - kao loto da se igra!
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
To je realno oko 15000 sezonskih. Ako ide 2000 u slobodnu prodaju i koliko znam, tribini isto 2000.
To je impozantna, ali impozantna cifra da pozavidi ozbiljan broj NBA ligaša.
Voleo bi neko da ako je zaludan izračuna prosečnu cenu karte i koliko je klub zaradio samo od sezonskih.
Manite se ciganskih spinova(a za njih znam da su masu džabe delili), nema šta da kažem, osim bravo Grobari, a mi se vidimo ako se dokopam dnevne karte nekad...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Meni nista nije jasno, ako je 11,000 obnovljeno, a idemo da dobacimo do 15,000 sezonskih, kako onda 2,000 u prodaju samo?
Matematicar sam bio uzasan, ali mi ovo i ne ide u glavi.
Od 11k do 15k, razlika je 4,000.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Nadam se da kontigent estradnih kurvi i takozvanih pevacica sto duvaju kite za 2 do 5 glava nece dolaziti na nase utakmice i nisu uspeli da kupe sezonsku i da nece ni dnevne kupovati

Sad kad ce i fmp u arenu mogu kod njih da predju jer njima nije ni bitno na cijoj su utakmici osim da se slikaju

Izgleda me blokirali ostojini svedoci na instagramu na onoj smece stranici jer sam pisao da su blam za klub sto objavljuju vesti pre oficijalnih naloga i da su govna xD
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Sa sajta KK Partizan, najčešća pitanja:

3. Ukoliko nemam prošlogodišnju sezonsku kartu da li da se registrujem?

- Poželjno je registrovati se jer na taj način ulazite u uži krug ljudi koji će moći da kupe sezonske ulaznice nakon što sa obnovom/kupovinom završe vlasnici prošlogodišnjih sezonskih karata.

9. Da li je obavezna članska karta?

- Članska karta je obavezna za kupovinu sezonske karte

13. Da li će biti popusta na sezonske karte za sezonce iz sezone 2022/23?

Da. Kao i za članove različitih kategorija prema uslovima za kupovinu članskih karata. O kakvim se uslovima radi, možete se podsetiti NA OVOM LINKU

Napomena: Neće biti moguća dodavanja „popust na popust“, što znači da je maksimalan popust koji možete ostvariti 10%.

*Primer 1: Nemam staru sezonsku, imam člansku kartu kategorije Standard – ne ostvarujem pravo na popust

*Primer 2: Imam staru sezonsku, imam člansku kartu kategorije Standard – ostvarujem pravo na 10% popusta.

*Primer 3: Nemam staru sezonsku, imam člansku kartu kategorije Gold ili Platinum – ostvarujem 10% popusta i pravo kupovine karata nakon obnove „starih sezonaca“, a pre slobodne prodaje.

*Primer 4: Imam staru sezonsku, imam člansku kartu kategorije Gold ili Platinum – ostvarujem 10% popusta i odmah mogu da obnovim svoje mesto, odnosno dokupim mesto nakon perioda obnove za „stare sezonce“.

Boldovano - stvari koje su najavili, a nisu ispoštovali.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Cifra od 15.000 nije nikad bila zvanična, to je predsednik prdeo, kad je trebalo da se hvali po youtube-u.
Kasnije su skontali da im se više isplati da bude manje. Jer dnevna karta je skuplja od sezonske u totalu.

I ako nije prodato 11.000, svakako će pustiti u prodaju onoliko koliko treba do 13.
 
Top