Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
443
Reaction score
344
Локација
NBG
Uzas, meni je poruka something went wrong. Ne rese li ovo u roku od 10min, mene nece videti uopste ove sezone. Jebo sam se prosle sezone sa ticketline-om, sad ista prica i sa ovima
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
Jebeno, nestaju mesta brzo. Kupio sam, sto bi ljudi od pozorista rekli, balkon :D ali daj sta das brate. Imao sam nameru mnogo masnije pare da stucem na sezonsku ove godine, ali sta je tu je. Ostaje vise za kafanu. Vidimo se ispod krova!
 

wolf77

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
16
Reaction score
66
Локација
Novi Sad
Ovo je neverovatno, nisam ni kliknuo na odaberi kartu i već im je pao sajt
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Misljenja sam da bi se po proslogodisnjim cenama rasprodale dve arene, a po ovodisnjim sigurno ova jedna. Pretpostavka da su cene previsoke posle ovoga pada u vodu. Ako nisu muljali oko podele karti, klub je uzeo ozbiljne pare
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
512
Reaction score
3.240
Локација
Nis
Saosecam sa vama,i ja bih popizdeo verovatno razbio ceo kompjuter

Sport Klub je tata,cika Mica Beric 2 sata pred utakmicu prica neke lepe price,analize ovo ono,posle jos 2 do 3 sata tekma.5 sati kvalitetnog tv programa plus konferencija Zeljkova xD
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.288
Iskuliracu pre nego sto se najebem majke SVIMA u klubu !
Kad je htelo da pokaže mesta, pokazivalo je da ima bar 5000 praznih pogotovu gornji deo. Dok izabereš klikneš ode sve u kurac.
Sramota za klub. Karma je čudo. Tako je i protiv Reala jeo govna pa znamo kako se završilo . Ja u 15:01 nisam uspeo sa kupim kartu. Bravo ostoja :clap
 
Top