Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
163
Reaction score
359
Dom omladine pre 10 min.
 

Прилози

  • Dom omladine.jpg
    Dom omladine.jpg
    978,2 KB · Прегледа: 187

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Hteo sam ove sezone da kupim sezonsku i da lepo isplaniram dolaske na utakmice bez cimanja za pojedinacne karte posto nezivim u Srbiji.
Nazalost online nisam uspeo da kupim, jednom samo doso do odabira mesta i onda je puklo.
Iako sam ocekivao da ce se ovako nesto desiti jer nam je organizacija sto se tice toga nula, ipak sam razocaran.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
jbgzzz oni su mozda prodali i manje, pa danas gurnu vecu kolicinu ds bi stvorili pritisak da nema…

Ali rekoh, bilo je za ocekivati da se sve rasproda i po ovim cenama
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Kad udjem u aplikaciju nudi mi da ukucam mejl i opcije PREUZMI i POSALJI, nisu bas jasno objasnili o cemu se radi
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Ja sam bas srecan sto ljudi kupuju sezonsku i po ovoj ceni i da je trenutno u Srbiji najtrazenija roba sezonska za KKP. Ponosan sam na bracu grobare. Realno je da padne sajt kad pola drzave ode u isto vreme. Da nisu prodali toliki broj pustili bi vise karti ne ustrucavaju se da uzmu pare ne bojte se. Ja sam moju sezonsku od prosle godine dao drugaru da on uzme kartu sa popustom i verujem da su svi koji nisu uzimali dali nekom. Ja da sam imao jos 20 imao bi kome da dam da kupi. Sta da radim necu biti u BG a kupio bi koliko god da kosta. Ziveo Partizan
 
Top