Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
@Partizan321
Nisu i ne vidim razlog da traze za ovaj deo kupovine, jer su postene u slobondu prodaju za ljude koji nemaju sezonsku od prosle godine.

Sve u svemu uzas , ja jos na pregledu sa zenom kod ginekologa, ako bog da za manje od 20 dana stize pojacanje. Laptop u krilu, hot spot pusten i padne sajt, poludeo sam bio. Zavrsimo pregled, sve u redu hvala bogu, beba napreduje odlicno, odemo do Doma omladine, guzva haos, odemo do TC Rajiceva i tamo uzas. Sva sreca pa je zena vozila dok sam ja refresovao stranicu na netu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Ovo još uvek stoji na sajtu kluba:
9. Da li je obavezna članska karta?

- Članska karta je obavezna za kupovinu sezonske karte
Inače, još juče sam čuo za ove rezervisane karte preko veze, nisam hteo da pišem ovde, jer odmah uslede napadi.. valjda Ostojinih botova, 'bem li ga.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
@Partizan321
Nisu i ne vidim razlog da traze za ovaj deo kupovine, jer su postene u slobondu prodaju za ljude koji nemaju sezonsku od prosle godine.

Sve u svemu uzas , ja jos na pregledu sa zenom kod ginekologa, ako bog da za manje od 20 dana stize pojacanje. Laptop u krilu, hot spot pusten i padne sajt, poludeo sam bio. Zavrsimo pregled, sve u redu hvala bogu, beba napreduje odlicno, odemo do Doma omladine, guzva haos, odemo do TC Rajiceva i tamo uzas. Sva sreca pa je zena vozila dok sam ja refresovao stranicu na netu.
Ne vidim ni ja razlog da traže ali su naveli da se sezonske karte mogu kupiti samo uz posjedovanje članske karte,znači namagarčili su ljude da kupuju članske karte a ustvari nisu ni morali kupovati,ciganluk pravi.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Izvini, jos sam pod tenzijom, procitao sam umesto clanske karte sezonske, pa mi nije bilo jasno zasto bi trazili sezonske. :buhaha
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Колико ми нису јасне фаце које по твитеру баљезгају све живо без доказа, толико ми нису јасни ни појединци овде који су сигурни да клуб не дели карте?!
И када кажем клуб мислим остоја.
Као да не знамо какав је дупелизац и згутикурина уствари, тако да реално не би требало да нас чуди ако се то дешава, ипак је то плод снс који ради много горе ствари од дељења бесплатних карата.

Такође мислим да би овогодишње интересовање за сезонске превазишло минимум једну арену и због тога му посебно јебем матер и једва чекам прву утакмицу да му псујем све живо чисто да ми мало буде лакше
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sve u svemu jedno veliko jajarenje, kao sto smo navikli. Jasno je svima da niti jedan provajeder nema potrebne kapacitete, niti ga boli kurac da ih podigne, za jedan ili dva dana u godini kad nagrne 30.000 ljudi da kupi 2000 ulaznica. Nije mi jasno sto se ogranicavamo na samo 13 000, pusti do 15 ili 16.000 i nabi cene dnevnih i videces profit. Sledece sezone, ako ostane hajp, klub mora da preuzme odgovornost, da se obnavljanje sezonskih odradi direktno preko kluba, i da se da vremena mesec dana, i nek ide obnavljanje po sektorima, ako neces da obnovis kartu, sacekas za koji sektor hoces. To nece spreciti padanje sajtova, ali ce barem ceo proces dosta uciniti laksim i brzim
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Po pitanju clanskih karata vode se dupli arsini. Ukoliko sezonsku kupujes uzivo obavezna je i clanska ili doplata 3000din na licu mesta, a ako kupujes onlajn nigde se ne trazi i ne utice na kupovinu sezonske. Dokazano u praksi na vise primera.
Neprofesionalno i sramotno al kako stvari oko sezonskih od pocetka funkcionisu i znajuci ko stoji iza svega nista me vise i ne cudi.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ako otvorimo predstojecu sezonu kao prethodnu, bez brige, bice polu-prazna hala i pristupacne cene pojedinacnih kartata. Ali ako otvorimo dobro, onda smo ga "najebali". Ima Ostoja da zacepi 100 evra za golubarnik.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Dva jebena meseca su imali da spreme da sve ovo bude na malo boljem nivou barem... bruka i sramota.

Ja sam svoju sezonsku obnovio u prvoj fazi, da ne bude zabune, al to ne znači da ne treba da me zanima šta se dešava oko mene. Katastrofa. Žao mi je svih koji su izvaćareni zbog onlajn prodaje i drago zbog onih koji su ipak nekako uspeli.
Posle svega što su navijači doprineli prošle sezone (a i mnogo pre toga), nisu zaslužili ovakvo maltretiranje i pre svega totalnu netransaprentnost.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.136
Локација
127.0.0.1
Clanska nije trazena za online kupovinu. Ne znam ni kako bi, jer na njoj ima samo onaj bar kod. Pitanje je i da li to mogu kako povezati.

Svejedno, nego hoce li se ove online karte dobiti u fizickom formatu? Ako nece onda im jebem kevu. Jos dodatno platim za online servis, jos ne dobijem plastiku nego se moram jebavati sa pdf QR kodom. Bolje bi im bilo da nekako dobijem plastiku.

Sad gledam ovo na sajtu eFinity-a... Imam opcije PREUZMI, POSALJI, OTKAZI. Otkazi nije, ali sta je Preuzmi? Mail o kupovini sa QR kodom mi je stigao na mail kad sam kupio. Zna li neko?
 
Последња измена:

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ne moras sa pdf, instaliraj aplikaciju, uloguj se sa podacima sa kojima si kupio kartu i imas kartu u aplikaciji
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Završi se i saga sa sezonskim kartama. Ne želim bar tri dana da čujem reč sezonska karta :)

Elem da mi je neko pričao da će Grobarima trebati veza sa kupe sezonsku po paprenim cenama, istog trena bi ga proglasio ludakom.

Al eto dođe i taj dan da se traži sezonska više, tako da budimo srećni što imamo priliku da nas trenira najbolji trener i da smo trenutno najpopularniji košarkaški klub Evrope!!!
 
Top