Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
290
Reaction score
1.327
Локација
Čačak
Aplikacija i web site koriste iste servise "u pozadini" tako da ne bi trebalo da bude ikakve razlike
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Ako nedo Bog ne uspijem u utorak kupiti kartu tužiću klub za duševnu bol :) Jedno pitanje,ima li nekakva fora ili kako je najlakše da drug i ja kupimo dvije karte da budemo jedan pored drugog?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.378
Локација
U pizdi materini
Ako je golubarnik u pitanju tu numeracije baš i ne znače mnogo samo da je isti sektor a ako je za donji prsten onda na dobru volju nekoga u blizini da vam izađe u susret.
 

MareLo

Početnik
Учлањен(а)
12.02.2018
Порука
5
Reaction score
10
Razumem te prijatelju, mora da ti je mnogo tesko s obzirom da ti je ovo drugi post od kada si se registrovao, davne 2018.
Само да не останем дужан одговор, а видим да ми је доста људи направило лепу одбрану (надам се да ће нам таква бити и у рекету) :D
Што се тиче броја порука, битније ми је да сам од 2018. имао више сезонских карата него порука. Ако немам шта рећи да остали не знају онда немам потребе ни да пишем, јер од ових 176 страница само на овој теми узмите па погледајте која је разноврсност писанија, неке стране могу целе да се прескоче без читања :ziveli
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.116
Reaction score
14.634
Локација
Kipar
Ако немам шта рећи да остали не знају онда немам потребе ни да пишем, јер од ових 176 страница само на овој теми узмите па погледајте која је разноврсност писанија, неке стране могу целе да се прескоче без читања

Potpuno si u pravu i to je sustina koje se nisi drzao kada si pisao post na koji sam ti odgovorio.
 

MareLo

Početnik
Учлањен(а)
12.02.2018
Порука
5
Reaction score
10
Potpuno si u pravu i to je sustina koje se nisi drzao kada si pisao post na koji sam ti odgovorio.
Нико до тог тренутка није поменуо садржај мејла који сам навео, тако да сам хтео мало да смањим тензију међу браћом који очекују да им то парче пластике стигне на адресу, као и прошле године. А и сви се пржимо ових дана, тако да ево и ја оставих дупло већи број порука него за претходних 6 година (легитимно) :shal
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Konacno su stigli novi dresovi u shop.

Mada vise i nisam siguran koliko sam zagrejan kad sam sad video da cena od 11.000 nije bila fora, nego su dresovi stvarno toliko.
A one trening majice su cak 6.200. Ove sezone su bas odlucili da idu jako sa svime :buhaha
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
11000 dres ne vredi, držao sam ga u rukama i ja kao kolekcionar dresova Partizana nikad ne bi dao te pare za taj dres. Ne mogu da se setim tačno, pre dve sezone sam kupio tadašnji originalni dres u šopu ali 99% sam siguran da sam ga platio 7000.
Inače da ne bude da sam protiv kluba dres mi se sviđa ali ponavljam cena je nerealno visoka.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.288
Jel preko eFinitya ide opet prodaja? Ne vidim nikakav link a prodaja kreće za pola h…
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Konacno su stigli novi dresovi u shop.

Mada vise i nisam siguran koliko sam zagrejan kad sam sad video da cena od 11.000 nije bila fora, nego su dresovi stvarno toliko.
A one trening majice su cak 6.200. Ove sezone su bas odlucili da idu jako sa svime :buhaha
ali zato "stari" ne mogu da isporuče više od 20 dana :buhaha
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
11000 dres ne vredi, držao sam ga u rukama i ja kao kolekcionar dresova Partizana nikad ne bi dao te pare za taj dres. Ne mogu da se setim tačno, pre dve sezone sam kupio tadašnji originalni dres u šopu ali 99% sam siguran da sam ga platio 7000.
Inače da ne bude da sam protiv kluba dres mi se sviđa ali ponavljam cena je nerealno visoka.

Ja jos nisam imao prilike da vidim kakav je kvalitet, pa mogu samo da ti verujem za to. Isti problem imam, dres mi se svidja ali mi ta NBA cena za UA dres bas bode oci.

U medjuvremenu sam video na tviteru sliku sa instagram naloga od shop-a. Izgleda da su prvo hteli da trening dres bude 7.300. Ali izgleda da su ih ispljuvali toliko da su spustili cenu :D
ali zato "stari" ne mogu da isporuče više od 20 dana :buhaha
Zato i ne mogu. Puni su kapaciteti zbog novih :buhaha
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.548
Reaction score
29.517
Локација
Novi Sad
Mogu i siva? Ja baš probao i ne da, pored zelenih mogla su jedino ona žuta mesta da se uzmu, ali je i to skinuto/otišlo posle 5min
 
Top