Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
ovaj bold mi je ključno. Da izađe Želimir i kaže "prodali smo sve karte, kupili su i sponzori" ja ne bih posumnjala ni trenutak.
Ovako, ovaj picopevac koji kad 2x zine, 3x slaže .

@Dr Mo - e, ali stvarno se trudim! :D Ne želim da mračim, ali stalno mi nešto kvari taj osećaj što je Želimir tu. Mislim. nije nešto, znam šta je.. to jest ko :)
Opet, ima pozitivnih stvari, ali daleko od toga da bih volela da Ostoja preuzme FKP. Ove svinjarije sa beting partnerom, sa cenom karata i prepakivanjem sektora, sa organizacijom u šopu - sve to pokazuje da je on samo jedan prislonički šibicar... dobro da nije atenički :buhaha
Ne zaboravi najvažniju stvar u istoriji Sprotskog Društva Partizan!!!
NFT i Partizan token
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Jos da dodam da VK Partizan danima unazad jednostavno kuka kako oteta Banjica je ponovo van funkcije (propada) i nemaju gde da treniraju, a precedniku JSD Partizan puca racku da spomene nesto o tome.
Jer si precednik sportskog drustva ili nisi ili nije nam u interesu da galamimo kako se vaginousti vladar opet izdrkava nad srozanog vaterpolo giganta.

Znam da ovo nema veze sa KK Partizan ali i te kako ima veze sa posumljenim naprednim seljakom.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
11000 dres ne vredi, držao sam ga u rukama i ja kao kolekcionar dresova Partizana nikad ne bi dao te pare za taj dres. Ne mogu da se setim tačno, pre dve sezone sam kupio tadašnji originalni dres u šopu ali 99% sam siguran da sam ga platio 7000.
Inače da ne bude da sam protiv kluba dres mi se sviđa ali ponavljam cena je nerealno visoka.

Morao sam da ga uzmem, propustio sam priliku prošle sezone da uzmem kapitenov, izabrao sam Lesora... Sa ostankom kapitena nije bilo sile da ne uzmem jedan crni, pa i po ovoj ceni...

Videćemo hoću li bolje proći sa dostavom nego @JasminaT :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Preseruju malo sa cenama. Kapiram to skupa ekipa itd, ali jebeno blizu 100 evra za kk dres, malo je preterano. Treba malo da imaju smisla za standard stanovnistva, tipa Fenerov imas da kupis u njihovoj radnji za manje od 20 evra. Barsin ovogodisnji domacinski kosta 90 evra, isto kao i Realov.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Sto je najcrnje, opet ce shop da se isprazni u rekordnom roku. Bice samo nekoliko najruznijih modela i to velicina XXS i XXXXL.
 
  • Like
Reactions: SMK

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Prosecan navijac KKP-a, kad krene u Arenu i usput svrati do shop-a po dres i polo majicu...

Погледајте прилог 23357
Meni ostalo u sećanju, neka utakmica Evroliga u vreme Duleta u Pioniru i posle utakmice idem po parkingu tražim kola i bije mi iza leđa muzika iz kola neka Partizanova pesma, prolazi auto pored mene ono dva lika pevaju u novoj Porsche Careri, reko svaka čast momci, oni hvala i odoše.
Bilo je takvih i tada ali taj tad je bio baš pravi Grobar.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Tad je bilo drugo vreme , bili ovi "nasi" na vlasti , imalo se... Tad su Grobari imali crno-bele kranove secas se, pa firme nase dobijale tendere za auto puteve , obilaznice , pa procenati u kvadratima zgrada zato sto su to nasi delovi grada , itd...
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Поздрав свима, браћо и сестре.
Нов сам овде, али дуго пратим форум. С обзиром да је кошарка мој омиљени спорт, прву поруку ћу оставити овде. Уживање је читати неке опсервације које се овде могу наћи. Посебно издвајам члана Дино, па њега посебно поздрављам. Сезонска је обновљена, хвала Богу, једва се чека нови почетак. Надам се са ништа мање добрим резултатима.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Ајд' да питам овде, можда је неко имао сличну ситуацију.
Пошто су се након скоро 20 дана смиловали да пошаљу сезонску на адресу, успели су да некако све измешају. Јутрос ми стиже она класична порука о пристиглом пошиљци под ознаком том и том. После 20ак минута ме контактира курир, каже имам пакет за господина тог и тог, ја рекох очекујем пошиљку али то нисам ја, да би смо на крају установили да је човек у Београду а ја сам у Јагодини.
Елем, по оној њиховој идентификацији уђем на праћење пошиљке и видим да је отпремљена у Београду.
Кога да контактирам сад да се то некако исправи, јер су ми се више попели на к, плус што уопште нисам кући 10ак дана и морам да се довијам да то неко покупи, јер у тренутку наручивања нисам знао да од 11. до 28. септембра има 5 дана.
Извињавам се ако је мало конфузно, на телефону сам и хвала вам унапред.
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Javili mi sad od kuće da mi je stigla sezonska posle 17 dana. Nadam se da su dobro videli
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Danas je Skupština kluba. Pišu da će neka nova lica koja donose keš ući u klub, ajde da vidimo i to.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
I meni stigla konacno. Danas je neki dan D verovatno. Mozda uplatili pare PostExpressu :D
 
Top