Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Zašto naše trofejne zastave ovako stoje?! Zna neko?! Da ne bodu oči nekome, možda?!
 

Прилози

  • IMG_20240205_202654.jpg
    IMG_20240205_202654.jpg
    1,6 MB · Прегледа: 128

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Rekao bih da je "kurcobolja" u pitanju, kao u većini slučajeva u Srbiji.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ne same zastave nego ova skalamerija što nije vraćena skroz gore, ona smeta... Izgleda samo meni...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
"Dug je loš drug! Poznati beogradski hirurg tužio direktora KK Partizan: "Zoran Savić mi duguje čak 371.000 evra"".
Bljuc je krenuo, nema sumnje da će se ubrzo priključiti i ostali smrdski mediji.

Samo pošteno i ćoksporCki!
A mi da nastavimo još jače sa kritikama svega i svačega unutar KKP...malo je cigan/isanja, može i mora to mnogo bolje.
Kako beše ono - idemo tamo gde treba da stignemo?
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.604
E jebiga sad, oglasi se da ne bi ciganskim medijima (kojih se, Bogu hvala, nakotilo) dao mogucnost da pisu neke nebuloze tipa da ce Zeljko da ode ili da postoji neka svadja u klubu, i onda "jebena SNS kuga", "bolje mu je da cuti". Ne mora niko da voli Ostoju, kao sto ga vjerovatno niko i ne voli, ali nije bas svaki potez koji napravi SNSovsko sranje kojim podrzava Vucica.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Bukvalno je svaki potez koji napravi sranje. Kad Željko kaže ostajem, verujem da ostaje. Kad kaže idem, verujem da ide. Eventualno bih uzeo za ozbiljno i Savićevu izjavu. Stvarno misliš da mi Ostojino tešenje uliva spokoj?! To na prvom mestu. Znači pita se u vezi sa Željkovim statusom koliko ja u vezi sa američkim izborima. Druga stvar, sve što kaže je sa namerom da sebi upiše poen(e), ali da ne idem sad u teorije zavere.
Neka jaše kobilu, ili šta joj već radi, neka radi u klubu šta već radi, kad već mora, samo neka ćuti.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.604
Bukvalno nije. Predsjednik kluba izjavljuje da stoji iza trenera i igraca, nakon sto su se po novinama poceli pojavljivati naslovi da je Zeljkova sudbina neizvjesna, kako je sezona propala, kako su pojacanja promasena, kako trenera vise niko ne slusa itd. Nema nista normalnije nego da se to uradi. I nije to zato da bi tebi ili meni ulio spokoj, nego zato da se prekinu bilo kakve spekulacije od strane ovih izvan kluba, da se ne bi gluposti razvlacile po medijima.

Da je, kojim slucajem, ostao nijem, bilo bi "Ostoja picka naprednjacka nece javno da podrzi trenera i igrace".

Kritikuj kad ima za nesto da se kritikuje, a to se ne desava rijetko, ali nemoj da pljujes i trazis teoriju zavjere u bukvalno svakom potezu, samo zato sto ga ne volis.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
E Ostoja kad kaže, onda to znači prekid svih špekulacija. Inače ne zna iz koje kuhinje dolaze te priče, pa se zato nije time pozabavio?
I veruj mi, nema moj stav veze sa tim što ga ne volim. Kad kažem katran i perje za njega, onda to recimo ima veze sa tim što ga ne volim. Ali dobro, vreme će pokazati. Nećemo dalje, izvinjavam se.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa i pošumljeni predsednik nam je.
Dal je moguće da ne mogu da se dogovore nego da se ciganišu po sudiovima.
 
Top