Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Hoce li sada da izadje neko iz vlade da kaze nesto? ili prekoputasi da izadju?
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Ček bre oni 11 i po milki dobiju a mi 6...i to im se doda tih 5 i po da nam izjednače budžete...pa mi živimo u zemlji ludaka, nelogičnosti, da se toliko predsednik jedne zemlje meša u sport, da daje skoro duplo više svojima da ih izjednači sa nama po budžetu. Pa jebote ovo nije normalno, pa jel nije dovoljno desetine i desetine miliona koje je dobila kurva u FK, 17 miliona oproštenog duga KK, skoro 4 godine igranja FMP mesto njih s iznajmljenim grbom, gašenja VK Partizan, skoro potpunog devastiranja FK.

Šta je poenta koji kurac, kako uopšte moze da uživa u tim "titulama" kada su nameštene i ukradene? Jebote još je svestan i stoji iza toga svega. Bukvalno koja je poenta tih "uspeha" iz perspektive tog čoveka? Pa on je tu ko nekakav mađioničar koji se oduševljava svojim trikom a zna da je iluzija.

Pa čekaj bre kad smo mi igrali EK i ciganmala igrala isto takmičenje u toj sezoni su imali 50 posto veći budžet.
Sad kad postoji interes da se ulaže u KKP, oni im još više daju da nas izjednače... što tada nismo bili izjednačeni? Mislim znam zašto nismo, ali ovo je opšte ludilo.

Mislim znam ja da na ovo sve nema logičnog odgovora, ali opet ne može čovek da ne zastane i ne zapita se.
Pa jebote ko bi od nas uživao u nekavom sportskom uspehu, da je isti sam iskreirao malverzacijom, da isti nije došao radom, takmičenjem i nadmetanjem sportista i sportskih radnika...
Jednostavano tako stvoren "uspeh" nikada neće biti valorizovan tamo gde on to želi, a to su najviši rangovi takmičenja u dva najpopularnija sporta u nas, tamo de nema nikakav uticaj na uslove takmičenja.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.729
Локација
underground
Ovo stavljam ovde jer je Beric bio clan uprave a stvar je vazna , da bi bilo u temi bivsi igraci
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
@Nisi Jel si ti vickast, pokusavas ili sta? Da budes smeker, ne razumem?

Opet ta retardirana prica da branis Partizan od “nas” sa “pricama”.

Jebe mi se za budzet kao budzet, ali cela prica na forumu je da smo nivo Zalgirisa koji godinama kma 10-11M budzet i da treba da jurimo Kinan Evansa iz Igokee jebote zivot. I prica imamo prava na kiks protiv Mege Igokee i slicnih.
Aba nam je najvaznija i ove godine igramo skandalozno, a domaci teren u finalu je 90% osvajanja, mozda i vise. Veliki kiks je izgubiti super kup od Stidentskog Centra. Za EL ponavljam vec dugo, nemam primedbe, dokle god smo na 2-3 pobede od 8 pozicije. Losija sezona EL, Boze moj, ostali rezultati su mi ekstremno losi.

Ako gledas koliki je budzet za igrace, uporedi s budzetom za igrace i drugih timova.

Ako je lose, onda je lose, ako je dobro, onda je dobro. Necu ovde da se pretvaram. Podrsku uvek dajem tamo gde treba, Arena, nikad zvizduk, nikad nista ruzno.

Hiljadu puta sam kritikovao Pepa Gvardiolu za njegove utakmice u LS, godinama ispadao od Monaka, Liona i sl to ne znaci da ga pljujem, covek mi omiljeni trener.

Isto tako i za Zeljka, covek je najveci, najbolji trener u Evropi ikada. Posebno je to sto je Zeljko vise od trenera i uvek ce imati moju podrsku. Pogotovu sada, najvecu, kada je AV krenuo da radi ono sto radi.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Ček bre oni 11 i po milki dobiju a mi 6...i to im se doda tih 5 i po da nam izjednače budžete...pa mi živimo u zemlji ludaka, nelogičnosti, da se toliko predsednik jedne zemlje meša u sport, da daje skoro duplo više svojima da ih izjednači sa nama po budžetu. Pa jebote ovo nije normalno, pa jel nije dovoljno desetine i desetine miliona koje je dobila kurva u FK, 17 miliona oproštenog duga KK, skoro 4 godine igranja FMP mesto njih s iznajmljenim grbom, gašenja VK Partizan, skoro potpunog devastiranja FK.

Šta je poenta koji kurac, kako uopšte moze da uživa u tim "titulama" kada su nameštene i ukradene? Jebote još je svestan i stoji iza toga svega. Bukvalno koja je poenta tih "uspeha" iz perspektive tog čoveka? Pa on je tu ko nekakav mađioničar koji se oduševljava svojim trikom a zna da je iluzija.

Pa čekaj bre kad smo mi igrali EK i ciganmala igrala isto takmičenje u toj sezoni su imali 50 posto veći budžet.
Sad kad postoji interes da se ulaže u KKP, oni im još više daju da nas izjednače... što tada nismo bili izjednačeni? Mislim znam zašto nismo, ali ovo je opšte ludilo.

Mislim znam ja da na ovo sve nema logičnog odgovora, ali opet ne može čovek da ne zastane i ne zapita se.
Pa jebote ko bi od nas uživao u nekavom sportskom uspehu, da je isti sam iskreirao malverzacijom, da isti nije došao radom, takmičenjem i nadmetanjem sportista i sportskih radnika...
Jednostavano tako stvoren "uspeh" nikada neće biti valorizovan tamo gde on to želi, a to su najviši rangovi takmičenja u dva najpopularnija sporta u nas, tamo de nema nikakav uticaj na uslove takmičenja.
Ko zna koliko jos prebace sa FMP1 na FMP2, to je tek ozbiljan kriminal. Izaslo je nesto javno da Zeleznik dobija nekoliko miliona godisnje (tipa2-3) od drzave.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.316
Локација
Kipar
@Nisi Jel si ti vickast, pokusavas ili sta? Da budes smeker, ne razumem?

Opet ta retardirana prica da branis Partizan od “nas” sa “pricama”.

Jebe mi se za budzet kao budzet, ali cela prica na forumu je da smo nivo Zalgirisa koji godinama kma 10-11M budzet i da treba da jurimo Kinan Evansa iz Igokee jebote zivot. I prica imamo prava na kiks protiv Mege Igokee i slicnih.
Aba nam je najvaznija i ove godine igramo skandalozno, a domaci teren u finalu je 90% osvajanja, mozda i vise. Veliki kiks je izgubiti super kup od Stidentskog Centra. Za EL ponavljam vec dugo, nemam primedbe, dokle god smo na 2-3 pobede od 8 pozicije. Losija sezona EL, Boze moj, ostali rezultati su mi ekstremno losi.

Ako gledas koliki je budzet za igrace, uporedi s budzetom za igrace i drugih timova.

Ako je lose, onda je lose, ako je dobro, onda je dobro. Necu ovde da se pretvaram. Podrsku uvek dajem tamo gde treba, Arena, nikad zvizduk, nikad nista ruzno.

Hiljadu puta sam kritikovao Pepa Gvardiolu za njegove utakmice u LS, godinama ispadao od Monaka, Liona i sl to ne znaci da ga pljujem, covek mi omiljeni trener.

Isto tako i za Zeljka, covek je najveci, najbolji trener u Evropi ikada. Posebno je to sto je Zeljko vise od trenera i uvek ce imati moju podrsku. Pogotovu sada, najvecu, kada je AV krenuo da radi ono sto radi.

Zasto mislis da sam vickast? Jer sam naglasio da je budzet tima 12 miliona evra cisto kao podsetnik za one koji ocekuju da gazimo u Evroligi?
Sto se tebe tice, nakon sto si napisao da je sinocnji poraz "katastrofa epskih razmera za nas koji imamo nikad veci budzet protiv kanturine od ekipe"?
Sramotna, ili da koristim tvoju terminologiju, "retardirana" izjava za nekog ko se izjasnjava kao navijac Partizana. Posebno sto se predstavljas kao poznavalac sporta a poraz od tima slicne vrednosti kvalifikujes kao epski. Ali sta ja tebi ima da objasnjavam ako ti nije jasno na sta sam mislio kada sam te prvi put citirao.
 
Последња измена:

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
@Nisi
Ne brate, nego s ironicnim stavom za “one” s “nikad vecim budzetom”. Nema potrebe za tim.

Kad napisu da je Barsa imala prosle godine 35M, to je ukupni budzet kluba, nije za plate. Zato kazem ako je nas budzet 12M za plate, treba uporediti s drugim. Ukupan budzet Zalgirisa godinama je bio 11-12M, znaci po mojoj proceni, okvirno 7M za plate.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.316
Локација
Kipar
@TaraNdrel
To uopste nije bilo upuceno tebi, sam si se prepoznao. Ovde se posle svake evroligaske utakmice narice kako je stigla propast sveta jer imamo jedan od najvecih budzeta u Evroligi.
I opet masis poentu kad spominjes Barsu i Zalgiris, niko ovde ne prica o bruto I neto budzetu tima vec o repovima koje moramo da namirujemo iz tekuceg budzeta.
 
Последња измена:

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Upravo se desilo ono sto smo i prizeljkivali. Kroz tabelu koja nije eksel javno smo istakli da av laze i da je ono sto je Zeljko sinoc istakao ziva istina. Kroz saopstenje zahvalili smo se gradu i poreskoj upravi, ne i precedniku. Ovo znaci da smo od danas u otvorenom ratu i sa komplet drzavom, dakle i sa gradom i sa poreskom upravom i sa precednikom licno, a takodje i sa privatnim sponzorima koji nece biti odusevljeni sto ce im ta ista poreska uprava zakucati na vrata kao u Duletovo vreme. Ovo sto sam napisao su cinjenice, a sada sledi moj stav o tome...

Ovo je najbolja stvar koja se desila od kad je Ostoja usao u klub. Morala je da se desi pre ili kasnije, pa je s toga najbolje da se desi u ovom momentu. Mi kao navijaci moramo da se spremimo. Vise nije vazan niti jedan trofej, vazno je suprotstaviti se onome sto nam sledi. Zeljko ne sme biti ostavljen na cedilu, ali na cedilu ne smeju biti ostavljeni ni oni koji su oko njega a pruzaju mu podrsku! Ko su ti ljudi, saznacemo u narednih nekoliko dana jer su posle ovakvog nastupa kluba moguce ostavke razlicitih miseva koji bi da se sklone na vreme racunajuci da ce brod krenuti da tone.
Ako na nas krenu jace nego do sada u bilo kom sportu, pre svega fudbal i kosarka, kroz blokade racuna, ponovljene sudijske kradje, dodatno guranje mezimice pozvati sve nase bivse i sadasnje igrace da odbiju poziv reprezentacije. Mitar, Bogdan, Aleksa, Luča, Vlahović... ja mozda jesam utopista ali je ovo jedini nacin da sire narodne mase ukapiraju problem koji mi gledamo evo duze od 10 godina. Unistili su VK Partizan, posle par godina unistena je reprezentacija. Moramo svi zajedno spreciti unistavanje KK i FK Partizan! Ne zbog reprezentacije, vec zbog Partizana! Situacija je preozbiljna!!!!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Opet ljudi potcenjuju Željka Obradovića. Hiljadu puta smo rekli, zajebana glava i na terenu i van njega. Radiće slično što i Dule samo na pametniji način i pobediće.
Ko sad ima da kaže nešto o odbrani, napadu, akcijama, preuzimanju, skoku, trudu, emocijama, bla bla bla... NEK SISA KURAC.
Ovim je jasno napravljena razlika između nas i njih i ovo ima mnogo više smisla i logike nego što sam očekivao. Ovo pišanje po svima jasno nagoveštava ono čemu se svi nadamo. Živeli.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
U ovim pričama oko budžeta nas i nečastive uvek se pravi previd da ćoki našim parama finansira ono što sad trenutno zove FMP-om. Milionski iznosi su u pitanju.

I to niko ne pominje, neshvatljiv zicer se propušta. Potpuno nejasno za mene.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Zasto mislis da sam vickast? Jer sam naglasio da je budzet tima 12 miliona evra cisto kao podsetnik za one koji ocekuju da gazimo u Evroligi?
Sto se tebe tice, nakon sto si napisao da je sinocnji poraz "katastrofa epskih razmera za nas koji imamo nikad veci budzet protiv kanturine od ekipe"?
Sramotna, ili da koristim tvoju terminologiju, "retardirana" izjava za nekog ko se izjasnjava kao navijac Partizana. Posebno sto se predstavljas kao poznavalac sporta a poraz od tima slicne vrednosti kvalifikujes kao epski. Ali sta ja tebi ima da objasnjavam ako ti nije jasno na sta sam mislio kada sam te prvi put citirao.
Predstavljam se kao poznavalac sporta :) Brate ne predstavljam se ja nikako, isto sam sto i ti, iliti svi ovde. Napisao sam vec da ocekujem s jacim budzetom da se slabiji dobijaju, znaci borba za prvo mesto u Aba i da uzimamo te trofeje. Od kad je dosao Zeljko imamo problem s tim “nebitnim” trofejima. Imamo problem s tucom, sudijama, pritiskom. Kad se igra kosarka mi smo bolji, kad se igra ovo drugo, sto se uvek igra u domacim takmicenjima, mi se tesko sastavljamo.
Porazi od SC, porazi u Aba i porazi od cigana me bole, iskreno ti kazem, bas me boli. Cigani su kanta ove godine s Teodosicem od 37 godina kao najboljim igracem. Mitrovic, Lazic, Lazarecic, Davidovac, Nedovic mislim daj brate. Gedraitis i Bolomboj su im ok, Jaga ne mogu ocima da vidim. Pogledaj ovaj sastav, da se ne lazemo nisu oni za dzabe 16i u EL.

Nama cigani nikako ne leze s takvim pristupom i sudijama. Ajde onda da se pokidamo da im ne damo da imaju tu prednost. Prosle godine smo to uradili u Aba. Daj da uzmemo taj pisljivi SuperKup kad vec jmamo problem u Kupu s cigankma opet zbog pristupa, tuce i sudija. Sto se tice EL, nije onako kako smo ocekivali ali ima jos da se igra, ako i ne bude, idemo dalje.

I da se nadovezem opet ovo za budzet i zavrsavam :) Pa i ti drugi timovi imaju poreze, repove i sl. Ako nam je bruto 20M treba videti koliko je i njima.

U zdravlje :)

@Nemanja-950
Izvini brate, zavrsavamo prepisku od juce :)
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Cigani su sigurno preko 90% od drzave, lazu kao uvek, poklanjaju karte, nema sanse da su zaradili i tih 30% posto budzeta. Mozda drzava nije direktno dala, ali svi znamo kakvim se poslovima njihovi navijaci sve bave.

Imam ja predlog za upravu. Voleo bih da "jedan Partizan imamo" imamo svake godine. Ima nas koji nismo u mogucnosti da dolazimo na utakmice a hteli bi da doniramo. Siguran sam da bi lep % mogao da se skupi svake sezone tako.
 
Top