Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.452
Reaction score
2.222
Mogu svi da ode iz kluba ali on treba da ostane makar jos jedan mandat od 3 godine. Za 3 godine uz kvalitetno pojacana ekipa Zeljko ce doci i do 10 titule evrolige. On je zadnja odbrambena linija za KK Partizan. Ostoja ako ti je KK Partizan miliji od tvoje partije onda odma treba zapoceti pregovori za Zeljkom posle da ne bude kasno.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Suprotno od nekih kolega na forumu, ja mislim da ovdje praktično ne postoji nijedna osoba koja podržava vlast, sem onih par naloga koji su poslati od strane protivničkog tabora da nam dokazuju kako trenutni rezultat jeste katastrofa. Čak i od mnogih ljudi, koji su zbog rezultata bili opravdano kritički nastrojeni, od subote se vidi da brane Željka. Što će reći samo jedno, nema mnogo iskrenih navijača Partizana koji podržavaju i ovu vlast. Da, vjerovatno ima ljudi koji iz ovog ili onog razloga glasaju za njih, ali mi se čini da ih ti ljudi nigdje ne brane i da su svjesni i posramljeni zbog svog glasanja. Nažalost to je važilo za svaku vlast otkako ima glasanja na ovim prostorima. Glavni problem je kad oni koji znaju na koji način su došli do te vlasti pokušavaju sebe da predstave kao nekog ko ima ogromnu podršku za sve što radi.

Znači ljudi, u taboru navijača Partizana možete naći uglavnom ili ljude koji su otvoreno protiv vlasti ili one koji ćute, ali osim javnih funkcionera i podržavalaca vlasti nijedan navijač Partizana neće reći ništa lijepo o njima. Ljudi pojedu govno na izborima, ali ipak ne žele da ih okruženje opravdano gleda sa gađenjem i onda ćute iako bi vjerovatno i sami počeli da napadaju vlast.

Sloga nam je sad najvažnija i što prije rekoste mi treba da pritisnemo i na društvenim mrežama do Efesa maksimalno. Treba svi da vide da nas ima i da smo sa razlogom ljuti.

Mi nismo samo Grobari, mi smo botovi Partizana i babuni: Groboti!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Jutros ulazim u sobu, upaljen TV, nisam skapirao da je žena premotala seriju od sinoć. Kad ono RTS, žvalonja na ekranu, piše UŽIVO, na satu 09:15.
Već sam hteo da zovem Javni servis da ih pitam zašto su ga kidnapovali. :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.476
Локација
Kipar
Posebno obratiti paznju na donacije za vreme kovid sezone, kako su se one delilie I kako se prebacivao novac iz fmp u mezimicu. Nivo malverzacija u kk I fk stub srBstva je beskonacan.
Ovo je I poziv za nezavisne medije da skinu poveze s ociju, skupe hrabrost I bar jednom objektivno napisu istinu o davanjima ako vec predsednik svih gradjana ne zeli da kaze istinu o tome kako su se slivala sredstva u najsrBskiji od svih srBskih klubova.

 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
454
Reaction score
2.428
Ljudi moji, necu da kacim tekst sa kladionice.
Kaze autor, Sta je bitnije evropa ili trofeji? Aludirajuci da smo mi uspjesniji u Evropi ali da su romi u prednosti sa trofejima.
I onda, kaze romima je evropa maceha jer ih kaznjavaju, odluke na njihovu stetu jadni oni.

A to sta rade u Srbiji nema nigdje.To se ne pominje. Jadni su kad laziraju papire pa ih Evroliga kazni.

Zadnjih par dana traje takva kampanja protiv nas, ovi nije vidjeno nigdje.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.650
Локација
Yaoundé
Sa kladionice? E, pa to je baš verodostojan izvor...

Uzgred, čitam danas: pre 20 godina lekari su objašnjavali kako bebama zbog psihofizičkog razvoja valja puštati Mocarta. Danas, Mocart kladionice na sve strane...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
454
Reaction score
2.428
Nije
Sa kladionice? E, pa to je baš verodostojan izvor...

Uzgred, čitam danas: pre 20 godina lekari su objašnjavali kako bebama zbog psihofizičkog razvoja valja puštati Mocarta. Danas, Mocart kladionice na sve strane...
Nije vjerodostojan, to i jeste poenta da napadaju sa svih strana orekstrirano. Ne biraju se vise sredstva, ako su se ikad i birala.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Posebno obratiti paznju na donacije za vreme kovid sezone, kako su se one delilie I kako se prebacivao novac iz fmp u mezimicu. Nivo malverzacija u kk I fk stub srBstva je beskonacan.
Ovo je I poziv za nezavisne medije da skinu poveze s ociju, skupe hrabrost I bar jednom objektivno napisu istinu o davanjima ako vec predsednik svih gradjana ne zeli da kaze istinu o tome kako su se slivala sredstva u najsrBskiji od svih srBskih klubova.


On je jedini pomenuo i te veze sa FMP-om i dokumentovao njihova prebacivanja para. Mozemo li i njega npr. okaciti na nase drustvene mreze (mislim na Partizan.net) ili cak i poslati redakcijama sa pitanjem sta je sa tim dijelom "budzeta" cigana?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.476
Локација
Kipar
Ma naravno, kad bi se neko tome temeljno posvetio ne bi bilo iznenadjenje da se finansiraju 80% od drzavnog novca I privatnog novca koji dolazi od preduzeca koja posluju s drzavom, ili zavise od drzave na neki nacin, pa su samim tim ucenjena da deo proslede gde treba.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Vidim smiruje se polako galama, mislio sam da su Partizanu sada najvažniji mir i stabilnost, pa sam se uzdržavao ovih dana da bilo šta komentarišem i po kafanama i kućama a i ovde na forumu, dok stvari ne legnu.
Meni deluje da je do celog haosa došlo u stvari zabunom i zbog neiteligencije Vrhovnog ludaka. Željko je rekao kako je sve obrnuto, dakle da su ovi nesrećnici fmp državni projekat a ne da država ne pomaže Partizan, kako je ovaj to protumačio. Željko je ustalom više puta ranije rekao da država pomaže i uredno se zahvalio, zašto bi sada odjednom rekao suprotno? Reakcija grobarske javnosti je bila baš kako treba, drčna i bučna, ovom mučeniku je neko objasnio da se zahebao, idu i izbori u maju, pa je brže-bolje reterirao.
Meni je tu nešto drugo mnogo interesantnije. On je i juče a i pre neki dan iz čista mira šljisnuo i ono pacovče iz predgrađa. Prvo je rekao da državu ne napada samo Partizan, nego i ovi dugi, što je naravno potpuni nonsens. A juče je rekao da je nama i fmp-u jedino važno da pobedimo ove druge a ne šta radimo u Evropi, pa je dodao kako u tome ipak jedni prednjače, a sasvim je jasno da je mislio na Železnik. Danas evo čujem da je neki klen iz uprave fmp-a, opet iz čista mira, krenuo da priča kako se šlogirao kada je čuo koliko su pukli para na onom Nejpiru samo da bi otišao. Podatke da oni dobijaju mnogo više para od nas objavljuje ni manje ni više nego Rts?! Već par meseci nema onog standardnog loženja kako su na jednu-dve pobede od plejofa, kako će sada da krene serija, svi sa platnog spiska po medijima su čudno suzdržani. Po mrežama se ponavlja kao refren da nije ni do igrača ni trenera, nego do gazde i uprave. Na osnovu svega, meni se čini da se zlom patuljčetu sprema svilen gajtan.
Mislim, čak sam i prilično siguran, da je plan bio da se organizuje F4 kada bude Ekspo dvadeset sedme, da se do tada sve većim ulaganjima od fmp-a napravi ozbiljna ekipa, ovaj je već video sebe kako sedi u loži i gleda kako Železnik osvaja tutulu, a onda se cela Arena okreće ka njemu i slavi ga. Bog i duša, to mu je bilo u glavi. U međuvremenu su shvatili da, koliko god mu pumpali para, pudlica jednostavno ne zna i ne ume i da je postao prepreka velikim planovima.
Što se nas tiče, strpljen-spašen. Da vratimo mir u ekipu, da se gura svim silama priča o licenci makar na neku godinu, da može ozbiljnije da se planira. Utakmica sa Efesom, po mom mišljenju, najvažnija od Željkovog dolaska. Mnogo manje rezultatski, nego da se pošalje poruka i ovde i napolje da je grobarija bezuslovno i po svaku cenu uz Željka, igrače i klub. Nema vrdanja i filozofiranja, sada je sve na nama.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Aj ako može neko da mi nesto pojasni.
U tabeli našeg kluba piše da nam je projektovani budžet ove godine 20 miliona.
I cifre u tabeli to pokazuju.
U isto vreme Ostoja po medijima širi priču o 20 miliona za sportski sektor i još 9 miliona,valjda za porez.
Zašto to radi,odakle taj novac i da li je to laž?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Aj ako može neko da mi nesto pojasni.
U tabeli našeg kluba piše da nam je projektovani budžet ove godine 20 miliona.
I cifre u tabeli to pokazuju.
U isto vreme Ostoja po medijima širi priču o 20 miliona za sportski sektor i još 9 miliona,valjda za porez.
Zašto to radi,odakle taj novac i da li je to laž?
Zamolio bih za izvor ove izjave, posto je nigde nisam procitao.

EDIT: Bez histerije i skakanja na svaki post, ako je moguce. Razumem tenziju i sve. Ima nas koji smo zaduzeni za to.
 
Top