Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa ja ga nisam citirao vec rekao kako sam ja shvatio.

Uopste izjavu ne dozivljavljavam sem tako kako sam rekao, i pritisak na Ostoju…

Ali je suludo u ovom momentu vise pricati o tome,rekao je sta je imao, i debili od novinara na svaka dva dana ponavljaju ista pitanja
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
Ugovor spomenuo nije. Rekao je, citiram: "Ne verujem da ću, KADA budem završio u Partizanu, ići u neki drugi klub."

Svako tumači kako želi, svako čuje ono što želi... ili ne želi da čuje. Kao što se posle konferencije posle utakmice sa EFES-om digla euforija tako sada očekujem da će da se najavljuje apokalipsa. Takvi smo u svemu.
Grobari - nula nijansi sive. Sve je ili crno ili bijelo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.452
Pa ja ga nisam citirao vec rekao kako sam ja shvatio.
Jasno je meni da si je ti tako shvatio. I ja sam napisao kako sam je ja shvatio. I to je cela poenta priče, ti si je shvatio crno, ja belo, a istina je negde u sredini koje kod nas uglavnom nema.

Ali je suludo u ovom momentu vise pricati o tome,rekao je sta je imao, i debili od novinara na svaka dva dana ponavljaju ista pitanja
Eto, meni je to recimo "velika" zamerka Željku. Mogao je da ispoštuje novinara i tako što će rećI da ta tema uopšte nije bitna u ovom trenutku i da je sav fokus na utakmici u Milanu. Ali eto, rekao je šta je rekao i sada će to svi da tumače po volji i da pišu svakakve gluposti. Za to im svi dobro znamo malo treba. Sa druge strane bar će moderacija imati pune ruke posla. :D
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.926
Локација
Žrnov
Prisustvovao sam panelu na Kopaoniku i sve sto imam da prenesem jeste da povlacim sve sto sam rekao na prethodne dve strane... Verovatno ce mediji kao i uvek da prenesu jednu recenicu sa panela, a kad je budete procitali, podivljacete svi i to sa razlogom... Napred Partizan!
Svaka čast!
Izuzetno cenim ljude koji kada sagledaju neju stvar iz drugog ugla i shvate da su pogrešili, to iavno priznaju.
Imaš za to, svaki respekt s moje strane!
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
iskreno mene ova izjava Zeljka plasi kada je povezem sa onim suzama pomocnog trenera..mislim da ovde nije ni do ostoje ni do zeljka,vec je opet pretnja kao kod duleta,a mozda zeljko nece da steti partizanu pa ......ali mi to ne smemo da dozvolimo ..Zeljko mora biti i dalje trener Partizana
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Nazalost sve sto ide posle Kupa moze da se interpretira na ovaj ili onaj nacin. Na kraju kada saberes i oduzmes i oni koji se plase i oni koji se nadaju hvataju se za (legitimne) izjave i razloge. Ali od toga sustinski nista nemamo. Ali imamo od neke ideje ili plana delovanja dok ne vidimo to ozvanicenje novog ugovora Zeljku.

Pokazali smo jasno i glasno prosli cetvrtak kako stvari stoje a sledece jeste, da se izvrsi pritisak na Ostoju na ovaj ili onaj nacin.

Ono sto mene licno trenutno plasi i znajuci ko i kako danas vodi napacenu Srbiju jeste scenario koji bi mogli da "skuvaju" u njihovoj bolesnoj kuhinji, gde bi nam "dali" EL a cena bi bila odlazak Zeljka. I to treba gledati kao realni rasplet u trenutnim okolnostima i danasnjoj Srbiji. Tacno zamisljam gostovanje prvorodjenog na TV-u posle nikad veceg revolta navijaca Partizana: "Ja peder? Drzava im kriva? Kada je to Partizan imao dugogodisnju licencu pre?" I ovce namirene.

Nesmemo se opustati nikako! U Milanu vec nastaviti gde smo u cetvrtak stali. A bice nas za to.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.597
Dobro, je li neko misli da je Ostoja toliko glup da ne bi uradio sve da produzi ugovor sa Zeljkom? Ako nista drugo, zato sto zna da bi ga Grobari objesili za jaja cim pridje sali kad bi mislili da je on kriv zato sto je Zeljko otisao. Ako Zeljko ode, sto se nece desiti uskoro, to bi, vjerujem, bilo jedino zato sto cak ni njegova ljubav prema Partizanu ne bi mogla da nadjaca psihoze od onoga s cim mora da se suocava. No, siguran sam da ce o tome razmisljati nakon titule EL koju osvojimo (treba biti realan - ipak, najvjerovatnije, neke od sljedecih godina, a ne ove). Prema tome, no sikiriki. Zeljko ostaje, a mi cemo tako da unistimo Armani da ce se Miroticu gastritis jos pogorsati od muke. Mada mu zelim sto brze ozdravljenje i da radi na tome da bude manji supak nego sto je bio dosad.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Nazalost sve sto ide posle Kupa moze da se interpretira na ovaj ili onaj nacin. Na kraju kada saberes i oduzmes i oni koji se plase i oni koji se nadaju hvataju se za (legitimne) izjave i razloge. Ali od toga sustinski nista nemamo. Ali imamo od neke ideje ili plana delovanja dok ne vidimo to ozvanicenje novog ugovora Zeljku.

Pokazali smo jasno i glasno prosli cetvrtak kako stvari stoje a sledece jeste, da se izvrsi pritisak na Ostoju na ovaj ili onaj nacin.

Ono sto mene licno trenutno plasi i znajuci ko i kako danas vodi napacenu Srbiju jeste scenario koji bi mogli da "skuvaju" u njihovoj bolesnoj kuhinji, gde bi nam "dali" EL a cena bi bila odlazak Zeljka. I to treba gledati kao realni rasplet u trenutnim okolnostima i danasnjoj Srbiji. Tacno zamisljam gostovanje prvorodjenog na TV-u posle nikad veceg revolta navijaca Partizana: "Ja peder? Drzava im kriva? Kada je to Partizan imao dugogodisnju licencu pre?" I ovce namirene.

Nesmemo se opustati nikako! U Milanu vec nastaviti gde smo u cetvrtak stali. A bice nas za to.
Apsolutno. Svakodnevni pritisak na sve. Ništa nije bitno, ni rezultati, ni trofeji, pa ni licenca, zato što to bez Željka jednostavno nije održivo na iole duži rok. Sve što uradimo ili kažemo ili napišemo mora da bude odmereno u odnosu na to da li pomaže ili odmaže ostanku Željka u klubu. A ako nam se ponovi Dule, onda ništa bolje nismo ni zaslužili.
 

empty

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
14
Reaction score
43
Локација
Beograd
Dobro, je li neko misli da je Ostoja toliko glup da ne bi uradio sve da produzi ugovor sa Zeljkom? Ako nista drugo, zato sto zna da bi ga Grobari objesili za jaja cim pridje sali kad bi mislili da je on kriv zato sto je Zeljko otisao. Ako Zeljko ode, sto se nece desiti uskoro, to bi, vjerujem, bilo jedino zato sto cak ni njegova ljubav prema Partizanu ne bi mogla da nadjaca psihoze od onoga s cim mora da se suocava. No, siguran sam da ce o tome razmisljati nakon titule EL koju osvojimo (treba biti realan - ipak, najvjerovatnije, neke od sljedecih godina, a ne ove). Prema tome, no sikiriki. Zeljko ostaje, a mi cemo tako da unistimo Armani da ce se Miroticu gastritis jos pogorsati od muke. Mada mu zelim sto brze ozdravljenje i da radi na tome da bude manji supak nego sto je bio dosad.
Upravo tako. Željko je jedan jako, jakooo principijalan čovek, i kod njega je sve crno-belo (bukvalno sve od srca do stava). Primera za to je mnogo a jedan od je npr da nece voditi više reprezentaciju i to je izgovorio jos pre skoro 20 godina i ta prica je završena za njega, ne moze nista, apsolutno nista da promeni tu odluku…sto bi on rekao toliko je to prosto, ne vodim više i tačka. Tako isto je rekao da ce biti u Prtizanu dok ne budemo bili stalni ucesnici EL i .(tačka)
Ove izjave su sa svrhom. Kojom svrhom, mi obicni navijači mozemo samo da nagadjamo, i tako i treba da bude, jer ne treba svako van kluba, sve da zna u svakom trenutku, ma koliko mi voleli Partizan. Sta se želelo postići sa njom, kao sto rekoh ne znam ali moja nagadjanja po nekoj logici su:
- prebacivanje fokusa i pritiska sa igrača na njega u trenutku kad su najbitnije utakmice
- pritisak na “svevisnjeg” i njegovu bolumentu, jer koliko god je Zeljko uradio dobro Partizanu sto se vratio, toliko je i njima dao argument da mogu da se hvale kako su oni nesto ucinili, kako je u Srbiji med i mleko da se najveći stručnjaci vraćaju itd.
- verovatno i neka interna poruka ostatku menadzmenta, pritisak da moraju nesto više ili bolje da obezbede za tim da bi on nastavio da radi
- ako ne produži ugovor onda je to nedvosmislena potvrda da smo obezbedili neku vrstu stalnog učestvovanja u EL… a to je opet poruka i za CZV da smanji malo doživljaje i tenzije jer više nema svrhe i ceo ovaj košarkaški region
- opet info da nece prelaziti u druge timove, je poruka za druge timove da ga ne cimaju sad svi živi klubovi sa ponudama

Svakako višeslojna, promisljena i svakako ne bez razloga poslata poruka.
Ali lupati preterano glavu nema svrhe, saznaćemo verovatno vrlo brzo.

Sve u svemu to apsolutno nije razlog da ne zgazimo manekene :)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Dobro, je li neko misli da je Ostoja toliko glup da ne bi uradio sve da produzi ugovor sa Zeljkom? Ako nista drugo, zato sto zna da bi ga Grobari objesili za jaja cim pridje sali kad bi mislili da je on kriv zato sto je Zeljko otisao.

Obesili bi ga za jaja kao što su obesili i Vučelića i Vazuru za sve ono što su nam uradili! :icon-mad: :icon-mad: :icon-mad:



Ah da, nisu... :icon-rolleyes:
 
Top