Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Mislim da je država (čitaj: av) krenula na sve ili ništa. To znači da će sve učiniti da vrati KKP na period između Trinkija i Žoca. Već su krenuli u toj nameri povlačenjem mts-a. Pa oni su ovih dana uspeli da postanu većinski vlasnici United Media, a da neće ukanaliti jedan klub kojim upravlja njihov član. Nisam optimista.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Produzili Pantera, ljudi pricaju o budzetu...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.136
Локација
127.0.0.1
Mislim da je država (čitaj: av) krenula na sve ili ništa. To znači da će sve učiniti da vrati KKP na period između Trinkija i Žoca. Već su krenuli u toj nameri povlačenjem mts-a. Pa oni su ovih dana uspeli da postanu većinski vlasnici United Media, a da neće ukanaliti jedan klub kojim upravlja njihov član. Nisam optimista.
Ne razumem ovo za United Media. Sta sam propustio?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Dobro obavešteni tvrde da je Kopernikus (čitaj: država, av) kupio većinski deo UM. Ivan Ivanović je već zbrisao, od jeseni mu emisija ide na Blic TV (ovo je on izjavio).
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.822
Локација
Beograd
Ako možeš da mi pojasniš koja je veza između nas i UM? Imaju li veze sa SK?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
To sam onako spomenuo, da dočaram snagu mafije na vlasti. Inače, SK je u sastavu UM.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
To pre može da znači da hoće da izazove takav utisak među navijačima da postoji neki sukob i da će Ostoja biti kriv ako Željko ode.

Istina, podmetačina ili teška glupost, videćemo.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Kakav je stav tribine? Mislim videli smo poruku protiv Efesa ali ja se zaista nadam da se nece stati sa istim i to u vidu ispisanih parola. Sto se mene tice, visila bi na zapadu svaku utakmicu, da je se predsednik (i onaj u hali i onaj sto nesme da dodje u halu) nagleda.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.211
Novi ugovor sa g-din Zeljka Obradovica mislim da nije sporan ako on hoce da i dalje vodi klub. Ako Ostoja ne ponudi novi ugovor nasem treneru moze komotno da pakuje kofere i da ide iz kluba. I ovo zlo ce jednog dana da prodje nama fali samo isti tretman sa svih klubova pa ko bude bolji svaka mu cast.
 
Top