Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.755
Reaction score
22.866
Локација
Beograd
Uze mi @JasminaT ili (Jasmin, još ne znamo) predviđanje, cenim da je za porez priča. I da je nešto pozitivno uglavnom...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.651
Reaction score
5.499

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
27
Reaction score
167
Локација
Austrija
Sto se mene tice, neka se posumljeni busa u grudi, jebe mi se. Mislim da je bolje tako nego da Zoc uvek bude na udaru. Vidite i sami sta se radi i na koji nacin jer da Zoc mora uvek da istupa i odgovara i prica o drugim stvarima osim o igracima i utakmicama, odavno bi pukao i otisao. Dobro je sto Ostoja sluzi za ono sto Zoc ne bi nikad radio, slihtanje vladajucoj eliti( bez koje na zalost jos uvek ne mozemo a i da smo samostalni u finansiranju tesko da bi mogli, jer SNSmradija drzi ovu drzavu pa i sport u saci, jer sve i da drzava ne daje pare, zagorcala bi nam zivot na sve moguce ostale nacine, citaj Grbovic i slicni), pricanje gluposti, prepucavanje za pudlicom i razne nama nevazne stvari koje bi sigurno opterecivali i Zoca i Zorana. Neka se oni bave timom i igracima, dovodjenjem pojacanja a Ostoja neka izigrava dvorsku ludu, druzi se za carem gologuzanom i slika se za naslovnicu casopisa Hair.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.755
Reaction score
22.866
Локација
Beograd
Mislim da ima na Youtube, ali me ne drži za reč.
 
Top