Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
517
Reaction score
3.271
Локација
Nis
Zeljku hvala sto ostaje da se bori u cokijevom i vozdovom mulju,nikad nisam ni sumnjao da ne zeli da ostane

Ostoji se najebem mame manipalantske odvratne.Mos misliti Evroligi najbitnije sto se vredja predsednik i to je jedan od uslova.Jebo ti on mater usta smrdljiva lazljiva.Vodi ga kuci da ti radi facesiting sve ti jebem odvratno

Da oce nikad da ne dobijemo ako je to razlog.Prica za veverice

Au al mi zivac pomerio
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.766
Reaction score
22.899
Локација
Beograd
Nego ko jebe mater naprednjacima i gamadi, danas je dan za nazdravljanje, kako je napomenuo neko, mi grobari pored Lazareve subote, možemo da je zovemo i Željkova subota.
Čekam tebe da ostvarim...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Cestitam Zeljku na produzenju ugovora i stpljenju i ljubavi prema nasem klubu.

Ocigledno vise nasima ne dozvoljavaju da prisustvuju... Jer dodje nezgodno pitanje. Npr. kako to da kao nam to EL zMjera a ovamo ciganima ne zamjeraju sto dobise silne milione samo tokom ove godine? Ili kako se sam hvalio (ubi se covjek hvaleci se) koliko ucesce u budzetu imamo mi navijaci, a ovamo se zali sto ide kod psiha da mu nesto trazi pa mu neprijatno. Ili otkud se naprasno desilo to da je nama bio tolicni budzet kad je on dosao.

Ali, jedno je vazno imati zabiljezeno. Rekao je da vise nikome nista ne dugujemo. Jeste da mu ne vjerujem, ali cekamo izvjestaj o porezu pa da vidimo govori li istinu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
517
Reaction score
3.271
Локација
Nis
¨Nate ja kad odem da nesto trazim neku pomoc meni predsednik kaze da mora da pomogne jer mu je to duznost,ali isto kaze da nije zasluzio da ga svi tako vredjaju¨

Vazi,vazi,sve mu tako kaze.Covek se ni ne krije vise u unistavanju svega sto ima veze sa Partizanom.Ne vredja ga klub jer ne sme da niko kaze istinu,vredjaju te ljudi,narod,navijaci

Brise patos njim i verovatno preti kojecime zbog vredjanja kad ga zove ili ide kod njega
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Baš Evroligu boli kurac što se vrijeđa najbolesniji državnik na svijetu i to za njih ne toliko bitne države.

Kad ona maltežanka briše patos sa njim i ućutkuje šizofrenu njušku, možeš misliti koliko nekog u evroligi boli kurac za pičku šizofrenu.
 
Top