Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.706
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Добро је што је уговор ипак продужен, што значи да је психо проценио да не би могао да се избори са последицама терања Жељка из клуба, за шта сам се искрено плашио да је већ пала одлука и да се зато оволико одуговлачи.
Остоја ни речи о порезу и зашто није предат извештај АПР-у. За ЕЛ је много важније то него скандирање жвалавом, тачније њих ово друго ни не занима. Опет понавља причу о крају свог мандата и дужини новог Жељковог уговора, што нема везе једно с другим никакве. Који то нови председник не би хтео да има Жељка на клупи? Шупља прича скроз! Што се тиче планова за следећу сезону, мислим да је испланирао само за колико ће сезонске карте да буду скупље, за кокице и воду још увек вага.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.643
Ma njemu nije priča da neki sljedeći predsjednik ne bi želio Željka na klupi, nego da ne zna da li bi sljedeći predsjednik mogao da obezbijedi tako velik budžet kao on. Kao da je Željko tu samo zbog budžeta, pa ako bude manje para, on će odma da pobjegne, a jedino on, Ostoja, može da obezbijedi taj budžet. Sve u svemu, šuplja priča. No, eto, bar je ugovor produžen. I to je nešto.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Ispunio nam se jedan san Zeljko na jos 2 godine sada su na red titule. Ostoja posto ti je zanat poznat otvori bravu na kasu i pravi dream team redno je da se i mi radujemo naredne 2 godine. Kada bi i FK dobili fudbalski Zeljko sa novom grobarskom upravom gde bi nam bio kraj.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
115
Reaction score
356
Zabole me za sve ostalo, skandiranje, i sve ostalo....
Jedino je bitno da je produžio ugovor i ćao ragazi.
Dobar tajming vesti taman da orni udjemo u zavrsnicu.
Jedno pitanje, za kls koliko stranaca moze? Jel se gleda kosarkasko drzavljanstvo?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Odlicno pitanje!
Nekad smo pravili spiskove pitanja, pa su kolege postavljale na konferencijama, intervjuima... Jel ima sanse da opet bide ta praksa?
Не морамо ни да састављамо питања, ионако их брдо нису ни читали. Али јесте питање да ли је био неко са форума тамо и зашто није? А ако јесте зашто није поставио питање?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.385
Локација
Kosovska Gracanica
Pazljivo sam odslusao konferenciju i ima nekih nelogicnih stvari koje sam zapazio, a sve ih je naravno rekao nas mag biznis prica, limeni biznismen.
Da krenem prvo od cestitka svim Grobarima na Zeljkovom produzetku ugovora, ali i da cestitam samom Zeljku jer se vidi da je i on srecan kao malo dete! Taj deciji osmeh na Ivanovo pitanje sa pocetka "sta to ima novo u nasem Partizanu" ne moze da kupi niko!
Ono sto je mene iznerviralo od strane Ostoje su 3 stvari, pri cemu me je posebno iznervirala treca po redu, ali idemo redom.
1. Ni reci o porezu. Pominjao je predsednika drzave vise puta, pomoc drzave, sve u vezi finansijske stabilnosti u klubu, a kao nije mu palo na pamet da se dotakne poreza! Vazi! Naravno, krivica i prisutnim novinarima koji ga nisu (smeli) pitati o tome.
2. Prica oko MTS-a je za malu decu! Prosto ga je bilo neprijatno gledati i slusati kako pokusava da sa svojim mozgom neukaljan intelektom pokusa da napravi neki smisleni odgovor. Cuj, nosimo ih na dresu i dalje u ABA jer mi postujemo naseg partnera i zahvalni smo mu sto nas svih ovih godina sponzorisao, pa ajde da ih reklamiramo free. HAHAHA VAZI!
3. PRICA OKO LICENCE ME JE NAJVISE IZNERVIRALA! Bukvalno je Zeljko minut pre njega pricao o tome... kako sve ide u pozitivnom smeru, kako su ljudi iz Evrolige odusevljeni tom nekom prezentacijom koju je nas klub napravio. Vise puta je (od dolaska u Partizan) pricao kako je konkretan cilj Partizana da budu TRAJNI VLASNICI Evrolige (a licenca) i nikad u zivotu nije pomenuo nesto drugo, kamo li b licencu. E onda nakon toga Ostoja, najveci mag medju magovima kaze kako ne veruje da cemo dobiti A licencu jer Evroligi ne odgovara da deli novac na jos jednog vlasnika (kao da je to toliko jednostavno i da samoj Evroligi ne odgovara jos jedan stabilan ucesnik, sa 4. najgledanijim klubom u svetu) i kako mi treba da se zadovoljimo i sa B licencom, ako i to odluce da nam ponude! A Zeljko slusa i ne veruje! Pa sve ti raspalo ja!!!! Imam tu osecaj kao da sam Ostoja pokusava da minira i sabotira Partizan jer bi to bio krucijalni (ne i poslednji) korak u potpunom osamostaljivanju od drzave!
Na kraju, mene je licno i mnooooogo obradovalo kada je Zeljko za Zorana rekao "Zao mi je sto nije sad sa nama, ali on je na sastancima. Radi trenutno za Partizan!". Da li su to sastanci za licencu ili za dogovor nekog igraca, zar je bitno? Bitno je da su to slatke muke za nas navijace i znak da se nesto lepo krcka... Pozdrav braco i sestre! Toliko od mene za danas.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
367
Reaction score
2.457
Локација
Pozega
Opustite se i uživajte braćo u ovim danima i godinama, o svemu ovome pričaćemo našim unucima kakvog smo čoveka i trenera mi imali. Neka traje samo što duže ovaj san. Živ nam Željko bio i hvala ti do neba.
 
Top