Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.715
Reaction score
23.222
Локација
Академија
Рекао је лепо психо, слободно ми вичите шта хоћете али прво платите порез. Ми скупили паре за порез а Остоја га није уплатио. Значи сада треба обојици викати да су педери. Просто.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
369
Reaction score
2.462
Локација
Pozega
Nepada mi na pamet da budem na strani Ostoje ali pojedinci baš preteruju sa kritikama. Treba razumeti u kakvom društvu živimo. Biti predsednik Partizana danas nije nikakva privilegija.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.846
Ta akcija je nešto najjadnije od kada postoji klub. Pazi navijači skupljaju za porez gde igrači imaju milionske ugovore pored karata od kojih klub većinski živi i još preduzetnik prodaje muda za bubrege da ne može da uplati.
A ne, ta akcija je najjadnija, ali posle onih članskih karti koje će biti uslov za kupovinu sezonske.

Biti predsednik Partizana danas nije nikakva privilegija.
Ali je biti sns govno ogromna privilegija.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.038
Reaction score
7.781
Koliko se sećam, taj deo poreza je uplaćen u Septembru, ostao je onaj deo za koji čekamo reprogram i kredit.
Ljudi,pa objavljivano je to sve ovde,sta vam je?
Ostoja d'umre, ko gazda mu svakako.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.038
Reaction score
7.781
A jesmo li dobili novac od drzavnih sponzora u tom peroidu?
Zna se ko vuče konce,limar je samo marioneta.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Dosadili ste vise sa tom pricom o porezu , koji namecu oskar, coravi i mediji kao vid pritiska a vi se pecate. U drzavi gde ne mozes da prikupis papire za penziju jer ti nisu uplacivani doprinosi godinama , gdje je 90% drzavnih a boga mi i dosta privatnih firmi pod nekim reprogamom ili dugovanjima jedina tema je porez Partizana.
Uplacen je veci deo , bice uplaceno i ostalo i to je to.
Zapital se neko jel Partizanu uplaceno sve od drzavnih sponzora sto je po ugovoru i zasto nije , i propituje li neko u ovoj drzavi njih zasto nije ?
Duguje Partizan drzavi , drzavni sponzori duguju njemu , a 6 miliona sto je otislo nasih para njima u par zadnjih meseci , ne propituje niko po kom osnovu i kriterijumu.
Ja koliko znam skupljali smo pare za to. Ocekujem i da se uplati. I da se ostatak resi kako je receno. Mani ti mene te pro-Ostoja politike. Nece se izvuci za porez, neka predje sa reci na dela pa onda drvite obojica zajedno o doprinosima i zemlji srbiji.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
369
Reaction score
2.462
Локација
Pozega
Рекао је лепо психо, слободно ми вичите шта хоћете али прво платите порез. Ми скупили паре за порез а Остоја га није уплатио. Значи сада треба обојици викати да су педери. Просто.
Ajde da se nebavimo neistinama i poluinformacijama. U akciji samo jedanPartizan imamo prikupljeno je oko 196.000.000 dinara ( dobar deo dali članovi UO) u septembru 2023 godine uplaćeno je 437.600.000 poreskog duga. Ako se dobro sećam tada su iz kluba rekli da je još ostalo oko 3M eura.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.981
Локација
underground
Ja koliko znam skupljali smo pare za to. Ocekujem i da se uplati. I da se ostatak resi kako je receno. Mani ti mene te pro-Ostoja politike. Nece se izvuci za porez, neka predje sa reci na dela pa onda drvite obojica zajedno o doprinosima i zemlji srbiji.
Taj dio je uplacen ali ti ocigledno ne citas. Prvo se informisi pa mi onda nesto pricaj o proostojinoj politici. Gde god udjem na portale cigsni ko papagaji ponavljaju , porez porez a ocigledno je to uhvatilo maha i ovde .
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.839
Ako sam ja dobro pratio, kada je uplaćen deo poreza, uglavnom od naših donacija, rečeno je da je ostalo još 3 miliona evra da se uplati do 31.marta.
Kada su objavljeni podaci koliki je deo države u budžetu, a koliko sopstveni prihodi, rečeno je da je deo od države 6 miliona evra, ali da je uplaćeno samo tri.
Očigledno je da su ta 3 miliona koje država duguje, planirana za taj deo poreza i da zato porez nije izmiren do 31.marta.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.161
Reaction score
2.131
Локација
u srcu šesnaesterca
I ja se secam da je receno da kad se uplati vise od 50% duga, stice se pravo na reprogram ostatka bez kamate na 5-10 god, zavisi od dogovora. Druga opcija je bio kredit od banke, cija bi kamata bilo zapravo sponzorstvo. U oba slucaja, opterecenje narednih godina bi bilo prakticno zanemarljivo, prema sadasnjim budzetima
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.846
Iskreno, čovek uopšte nije pametan. Sa jedne strane na čelu kluba imaš osobu koja je osvedočeno sns govno, sa druge strane tu istu osobu napada mafijaška pudla. I sad, šta mu je veći plus? Ili minus, kako ko voli. Ja se nekako vodim da ako Željko može da ga trpi mogu i moram i ja.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Taj dio je uplacen ali ti ocigledno ne citas. Prvo se informisi pa mi onda nesto pricaj o proostojinoj politici. Gde god udjem na portale cigsni ko papagaji ponavljaju , porez porez a ocigledno je to uhvatilo maha i ovde .
Pratim ja sta je pisano. Gledao sam i gala sirenje na kzs kad je to objavljivao. Samo sto mi se ostatak duga ne poklapa sa tom uplatom. Matematika ne laze. Ali ti izgleda samo pratis sta se pise bez da malo sam saberes i oduzmes svojom glavom. Prestani ga braniti oko poreza.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Produzen ugovor Zeljku, Ostoja izvredjao coravu pudlicu uzivo na TV... jos da plati porez i vratice mi se na listu prihvatljivo simpaticnih. Bez placenog poreza nema price.
Gde ima to vredjanje pudle da se vidi, kafica, lepo nedeljno suncano popodne i pljuvanje pudle, a da ne zaboravimo i psiha:D

Zeljko hvala ti sto mi ulepsavas zivot jos jednom i da na leto napravis najbolji moguci tim:partizan-fan:
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.518
Локација
Vukovar
Odlična stvar za KK Partizan je to što je Obradović produžio ugovor na još 2 godine.

Partizan mora da ima provernog trenera sa renomeom, iskustvom,znanjem a od Obradovića po tim parametrima boljeg nema, kad na to sve dodamo da je Partizanovac kud ćeš bolje.
Najzaslužniji za sve ovo što se događa u poslednje 3 godine , posebno poslednje 2 u kojima smo bili učesnici Eurolige je Željko Obradović, da njega nema pitanje je šta bi od svega bilo.

Ja sam lično očekivao da ova tekuća sezona bude kulminacija dosadašnjeg njegovog rada, ali sport je takav ne poklope se uvek sve stvari kako se očekuje i zamišlja.
Mislim da će u budućnosti biti teško održati ovakvu zainteresovanost oko košarkaškog kluba i uspeti obezbeđivati ovoliki budžet,tako da uživajmo dok možemo, i nadajmo se da će za Željkovog mandata uspeti napraviti još neki dodatni iskorak u Euroligi.
 
Top