Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
Ne prizivaj Andrica zivota ti i ociju ti :D

Sreca pa sam morao da idem na poluvremenu. Prvo je bilo tuga jesenja, a verovatno i drugo.

Volden otac, ispostavi se.

Sto se tice ovih sto idu u FMP za 5 minuta po utakmici, neka ih, samo neka idu.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.313
Локација
Banja Luka
Nek ide. Svojim odabirom je jasno pokazao kojoj mentalno strukturi pripada. Kako kog, mlad momak, steta (za njega) srecno pa da se kroz koju godinu sastanes sa institucijom, ali u kupu posto dalje od kls neces.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
"KK Partizan NIS kao domaćin predstojeće derbi utakmice 7. Kola ABA j.t.d. lige, (Nedelja, 17.11. od 20 časova) apeluje na sve učesnike, na i oko parketa, da ne dozvole bilo kakve incidente. Po prvi put smo organizatori derbija u Areni, a kao avangarda i najveći brend srpske košarke, godinama najgledaniji klub ABA lige, u prilici smo da prelaskom u najveću dvoranu u regionu, omogućimo većem broju naših navijača iz Srbije i okruženja, delom i kurve da prisustvuju utakmici, što pre nije bio izvodljivo iz bezbednosnih razloga".

Kog derbija?

Nek obavesti neko ove uljeze u našem klubu da derbi ne postoji već godinama.

Jebo vas čović.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Kog derbija?

Nek obavesti neko ove uljeze u našem klubu da derbi ne postoji već godinama.

Jebo vas čović.

Vidi, ne pise veciti derbi, tako da se tehnicki moze posmatrati kao derbi kola. :D
Nemoj tako o mirotvorcima koji vode nas klub, greota je.
Evo u korist pomirenja malo podsecanja na covicevo gostoprimstvo:
 

Прилози

  • IMG-711476107fabbc8d35de72689345d7dd-V.jpg
    IMG-711476107fabbc8d35de72689345d7dd-V.jpg
    192,4 KB · Прегледа: 139

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ajde da rezimiramo:
Glavni cilj je povratak u Evroligu.
Sekundarni pretpostavljam vraćanje dugova.

Do sada je vidno da akcenta na "obuku" mladih igrača neće biti.
Pretpostavljam da na toj odluci najviše ima uticaj Trinkijeri koji je u fazonu
"Oćete Evroligu ili da gajimo ruže da cvetaju?Ne može oba!"
Takav stav mora se poštovati. I dati sud o sportskom sektoru tek na kraju godine.Igumani neka putuju a ja imam veru da ovaj tim može da dođe do finala EC.Ali takođe znam da je veliki pritisak na Trinkija...Ako je ruža -procvetaće.
Uprava?
Rad uprave je do sad bio zadovoljavajući po meni.
Da li ćeš se jebati sa Vučićem za pare ne zanima me.Tvoje je da obezbediš uslove. Ono što bi smrtno zamerio je da suprimiraju neki pokret ,skandiranje navijača i pokušaj nametanja svojih mišljenja kao što je bilo u doba Pekovića i Toše.
Odluka da se da 1000 karata pozdravljam samo ako će i nama dati nama .
ALI DAĆE nam onu stvar da isteramo oči!
"prelaskom u najveću dvoranu omogućimo..., delom i Crvene zvezde, da prisustvuju utakmici, što pre nije bio izvodljivo iz bezbednosnih razloga."
Pa koga oni jebu sa ovim ? Oni unapred dadoše njima argumentaciju da nas ne puste u Pionir.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.728
Локација
underground
Nek me neko ispravi,ako gresim,jedini nacin da cigani ne udju u arenu je da nema karata u slobodnoj prodaji?Sto bi znacilo da bi se utakmica igrala pred 4500 ljudi,i da bi se trebali odreci prihoda ,od recimo 6000 ,prodatih karata,koliko bi npr bilo vise od tih 4500? A ako se pusti nekontrolisana prodaja, oni bi onda bili na nekom mestu u areni,gde im nije odredjeno,nego tamo gde su kupili karte?I pri tome bi se moglo desiti da ih kupe vise od 1000,jer je kapacitet arene ogroman?
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ovo sa ciganima i kartama je potencijalno jako veliki problem. Nadam se da neko u klubu razmislja kako da ga rijesi...

Da li misle da finalnu seriju, recimo, igramo pred 4 hiljade ljudi? Ili planiraju da puste karte u prodaju? Ne zna se sta je gore.
Moraju naci neko trece rjesenje.

Mozda pred kraj sezone prodavati 'sezonske karte' za preostale utakmice...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Ne zamerite mi što ja sve gledam malo iz neke ,,istorijske perspektive,, šta ću kad pamtim još ponešto iz te istorije, i ne zamerite mi što mi je stav da mi prevshodno treba da se bavimo stvarima u ,,našoj kući,, a tek pod br.2 da gledamo one ,,druge,,...

Dakle, nek su sve preostale karte i u slobodnoj prodaji, pa šta, gospodo koja navija za Partizan, izvolite pa kupite 20 000 karata pa neće ući oni ,,drugi,,...

Ne možete da kupite 20 000 karata pa će doći 10-15-20 000 ,,mutanata,,? Pa nek dođu...
Kao prvo, ako može fudbalski derbi pred ,,obe strane,, može i košarkaški, a nekad je i bio takav...
Kao važnije, Partizan je znao da ih pobedi i u košarci i u fudbalu, i pred njihovima, i pred našima, i pred ,,mešanima,, i pred svih 100 000 navijača (brojali mi ili ne brojali kojih i čijih je bilo više)...

I, dakle i ovo: ako dođu ,,mutirani,, u ozbiljnom broju njihov tim imaće ozbiljnu podršku - pa nek ima - izvoite gospodo Grobari, Partizanovci, i tako redom, ujedinite se pa dajte Partizanu jaču podršku od njihove...
Nećete, ne možete, nije izvodljivo, e pa onda...

Šta mi ima da se bavimo njima, hoće li oni doći, koliko će ih biti, kakva će biti njihova podrška - mi treba da se bavimo nama, hoćemo li mi doći, koliko će nas biti, kakva će biti naša podrška (da naravno da je normalno baviti se i time da li će oni moći da nam bace baklje na glavu, itd...ali...)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Odbili su ponudu ćokijevci, neće prodavati karte preko ilr.
Ostoja mag (ironičan) nije uspeo u svojoj lukavoj nameri da zaradi preko ćokijevaca i da na sledećoj utakmici našim navijačima bude dat sektor.
Pudlicino obrazloženje je da poštuje propozicije takmičenja.:respect
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Samo jako #Ostoyah, novo saopstenje. Bravo srpski domacine i drustveno odgovorni covece.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
"Svi znamo i kako su pre nekoliko godina u društvu predsednika Crvene zvezde navijači ušli organizovano u Pionir kada je Partizan bio domaćin, a znamo i članove propozicija po kojima jedno lice ili njegovi srodnici, ne mogu voditi dva kluba, te da klub koji se dve godine ne takmiči, se briše iz registra KSS."

Ostoja se ohrabrio, kako ce mu sef reagovati na ovo novo saopstenje. :D
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Sto se mene tice, Ostoja je obican sns kadar, koji u najboljem slucaju zasluzuje da bude segrt u limarskoj radionici.
Mafijaska pudlica zasluzuje da robija visegodisnju kaznu, i sve sam vise ubedjen da cu docekati taj dan.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Ovo novo saopštenje je garant pisao Tegeltija. Pudlica može da jebe kojekakve Ostoje i ostale poltrone i debile, ali Tegeltija je druga priča, njemu svi ti cigani mogu samo da popuše kurac, zato što ih lik godinama potpuno sam jebe u mozak. Pokrili su sve moguće novine, televizije i emisije, ali jedan jedini novinar im uništava svakodnevicu iznošenjem istine o svim svinjarijama koje rade.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Ova cela situacija sa saopstenjima i spustanjem coravog bi bila daleko zanimljivija i smislenija da nema te cele naprednjacke pozadine i slicno.
Ovako ispada samo hleba i igara, da se mi izgleda izlozimo malo kako eto Ostoja trpa njih i spusta coravog.
Samo da se ne ponovi scenario kao iz polufinala prosle godine, da se cuti i ne oglasava kad treba.
Lako je sad biti duhovit i smeker kad je utakmica koja nema nikakvog takmicarskog znacaja, ali ajde da vidimo kuda ovo vodi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top