Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Прави се нека велика фама, анализа, а човек је рекао само оно што мисли. То што се нама не свиђа шта он мисли је друга ствар.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ujedi se za jezik, bolje ti je.
Ja kapiram šta ti pišeš i objektivno nisi daleko od istine, opozicija predvođena Đilasom koji im je omogućio da postoje, Jeremićem koji je navijao za albance protiv Partizana i Boškom “slikam se za kampanju sa decom kojoj uvalim cigansku košarkašku loptu” sigurno će nastaviti marginalizovanje Partizana, a sve i da dođe neki Partizanovac oni po običaju se trude da budu “objektivni”, uostalom to je prosta matematika svima njima su bitni glasovi ciganlije jer su to ti narodni glasovi koji odlučuju izbore. Ali...
Svi oni zajedno su jedan oportunistički ološ, ali nisu bar psihički bolesnici. I to je najveća i osnovna razlika. On ima patološku potrebu da se u sve meša, da se za sve pita, da je njegova poslednja od hokeja do visokogradnje...
Nema nama neke budućnosti ni sa kim, ali ovakvog bolesnika teško da će ova država ponovo iznedriti...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.147
Локација
Академија
Док ми овде цели дан дрвимо човек је и заборавио да је јутрос на тв-у споменуо председника државе. Надам се да је професор Копривица одобрио ову калоријску бомбу јер ова дугмад на кошуљи неће издржати још дуго. :D


wp_ss_20191225_0005 (2).png
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ko god da dođe nikada neće imati tretman kao sada .. makar i bogdanov vodio Srbiju. Nemojte da pišete gluposti.

Izjava Italijana je u najmanju ruku čudna , ali kakvo smo društvo postali ništa me više ne može iznenaditi.

Cekaj, a ko je bio na vlasti kad je zbog ljubljenja dupeta zapadu poslao navijace Partizana u zatvor zbog ubistva francuza?
Izvinjavam se za off. Preko fona sam pa nmg da odg u drugu temu.

I pre nego sto me napadnete da kazem da nisam ni za jednu stranku.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Cekaj, a ko je bio na vlasti kad je zbog ljubljenja dupeta zapadu poslao navijace Partizana u zatvor zbog ubistva francuza?
Izvinjavam se za off. Preko fona sam pa nmg da odg u drugu temu.

I pre nego sto me napadnete da kazem da nisam ni za jednu stranku.

Pa kako da ti odgovorim. AV je kao dete koje je uvek htelo da bude huligan a u duši je velika pička .. A takvi su uvek bili najgori bolesnici.
Primera radi koji normalan čovek može da vodi državu a da mu u kabinetu bleji hram namenjen czv ?

Ako mene pitate o odnosu prema Partizanu i milionima e koji se bez pokrića slivaju u ciganku , u svako doba noći ću da izaberem 50 cigana sa šipke na severu da to rade nego av.

Čitam ovaj forum i čini mi se kao da ne živimo u istoj "državi"

Edit :
Izvinjavam se moderatorima , može da se prebaci u otpad
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ispisah čitav tepih a onda sam odustao. Nismo pametni već samo emotivni. Loše za Partizan!
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: BiP

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Kako vam ne dosadi....

Za mene jedina informacija vredna pomena je da smo navodno odustali od Tilmana.

Daj boze.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac

Realno nivo 200, cena 100 dinara, ja mislim da ovo moze svako da priusti, ako postoji bar promil zelje da se gleda Partizan.

@Stojance

Konacno te poslusali , modernizovali smo se, od sada moze i elektronskim putem, nisu bili spori kao sto imamo obicaj :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Za abu.
Tribine (Nivo 200) : 100 dinara
Parter: 500 dinara
Standard 2: 300 dinara
Standard 1: 500 dinara
Superior: 700 dinara
Sky box (pojedinačna mesta): 5000 dinara

Za Virtus.
Tribine (Nivo 400): 500 dinara
Tribine (Nivo 200): 700 dinara
Parter: 1400 dinara
Standard 2: 1100 dinara
Standard 1: 1400 dinara
Superior: 1800 dinara

Sasvim korektno.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
dva koraka napred, jedan nazad..

zasto nema paket ulaznice za top 16 EK.. pa evo nek pogledaju FKP, svi koji su hteli kartu za Mancester, morali su da kupe i za Astanu, rezultat toga, solidna brojka protiv Astane iako nismo imali ni promil sanse za prolazak dalje..

kako god, bar ima neki napredak, bar to..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica

Realno nivo 200, cena 100 dinara, ja mislim da ovo moze svako da priusti, ako postoji bar promil zelje da se gleda Partizan.

@Stojance

Konacno te poslusali , modernizovali smo se, od sada moze i elektronskim putem, nisu bili spori kao sto imamo obicaj :D

Sto je najgore meni uopste ne deluje da je novac razlog toga sto su prazne tribine. Jednostavno deluje da ovaj tim nema podrsku sto je velika steta.Vidi se da je Trinkijeri popizdeo posle Igokee jer je 2000 totalno sramno. Grbovic pojeo govno sto je slagao za one zavese nivo 400. U principu jbg nadam se da ce od TOP 16 pa na dalje Arena biti bar 10+ hiljada po mecu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
sad cemo da vidimo dal su u pitanju cene karata, mislim 100 dinara za utakmicu u Areni je stvarno smesna cena, ali ako opet bude samo 2000 ljudi, onda prst na celo da se ljudi zapitaju gde je nestala najbolja kosarkasa publika? Pa samo neke utakmice pre par sezona, nemamo sanse za F4 a u Hali Sportova 5000 ljudi protiv Cedevite jedva se dise...videcemo
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Danas poslednji dan za registrovanje igraca,jel se zna nesto oko nekog novog pojacanja?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.147
Локација
Академија
Мислим да није само цена у питању. Доста људи је престало да долази након што су играчи изашли у мајицама са ликом Салета Мутавог као и након што су неки људи на трибини преваспитавани због скандирања против Вучића. И да буде бесплатан улаз тешко да бисмо напунили Арену, нарочито у АБА лиги против било ког противника, осим можда цигана.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top