Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Sve je istina,nek se sekiraju dragi gosti....
Crknite gnjide,ko vas jeb'o godinama,jebace vas opet...Vratice se nasa deca,Zo,Jan....
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Po Italijanskim komentarima, McLean igra tamo za cca 300 hiljada i uglavnom su razočarani doprinosom. Medju najplacenijima je, ali nema ni brojke za pohvalu, ne ponaša se kao deo tima, očekivanja su bila dosta veća.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ne bih da zvucim kao psiholog ili da se proseravama, ali mozda bas trebamo mi Zofriju kao i on nama. Njega Partizan i Beograd asocira na mesto gde je zavoleo, naucio kosarku, pa da se opet podseti toga, izgleda da se malo izgubio po tom Nba i sada Feneru. A svakako treba i on nama, jos jedan borac, igra ledjima odlicna, skok, sve ima.

Pa da mi je to neko rekao(da mozda dolazi) pre mesec dana mislio bih da je lud. Ako ima i promil sansi obe ruke za njega, sigurno nece biti neki remetilacki faktor, pa decko ima jednu od lepsih tetovaza koje sam video.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Što se tiče stranaca u KKP... iz moje perspektive, Žo nije stranac, nije ni Leo... u pravu ste i jedni i drugi.. stranci su oni koji ne osecaju klub - i to je ta nit. Mnogo brzo menjamo igrace i ne stignu, a nema mnogo ni igraca u timu, koji mogu to "nešto" da im usade. i to je problem, a ne njihov pasoš.

i zato, obe ruke i noge za dolazak Žoa, kakav god da je.
pa na kub je minimum veći Partizanovac od Ostoje, koji ovde ima kredita o-ho-ho.
 
Последња измена:

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ja bih najviše volio da prestane ta podjela na domaće/strane pod hitno.. Mi Partizanovci nikad nikome nijesmo brojali kvna zrnca, gledali pasoš ili boju kože..
O Žofriju tu tek da ne pričam..
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
Nije priča o brojanju krvnih zrnaca. Jednostavno u klubu je potreban balans izmedju domaćih i stranih kako bi ekipa ostvarila najbolje rezultate i povezala se sa navijačima. Tada sve lakše ide.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
a ja vam kazem da je domaci igrac onaj koji KKP.oseca kao svoj. pa jel vam Zo stranac, pobogu?!
jebe mi se za njihov.pasos..pa rto Pejdz je.domaci igrac?

samo je Partizanovqc domqci igrac, bez 9bzirq na drzavljanstvo.
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Obožavam Žoa, omiljeni stranac uz Lea ikada i domaćeg Bogija. Ali iskreno, dok god je ovakva situacija sa podelama navijača i situacija u Aba ligi koja je postala krucijalno jasna, nemamo se čemu nadati. Ligu isključivo drži čović. Na kraju će ponoviti utakmicu zvezdi i pobediće, a i da ne pobedi i da ih kazne stvarno što će se teško desiti, proći će u plejof i osvojiti ga. Stvarno sam ubeđen da pored ovakve lopovske zvezde i budućnosti nema šta da tražimo u Aba ligi, pa ni u Kls.. Pored toga i podela usrana. E samo zato mi je žao da Žo u ovakvoj situaciji dođe i doživi ovu sramotu. Ako je ikako moguće, makar promil šanse, da se napadne taj evrokup jer je to jedina karta za uspeh i evroligu, a i nije malo osvojiti evropsku titulu. Ovo ostalo drugovi moji, nema šanse. Sve je to jedna velika FARSA.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Po Italijanskim komentarima, McLean igra tamo za cca 300 hiljada i uglavnom su razočarani doprinosom. Medju najplacenijima je, ali nema ni brojke za pohvalu, ne ponaša se kao deo tima, očekivanja su bila dosta veća.
Jebote doziveli smo da smo za Sasari zapad...
Placamo bolje nego 80% Evrope, nadam se da sns limar zna sta radi.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd
ma, kuca sa tetkinog telefona.. :icon-lol:


nego, je l' se samo meni sa tribina to učinilo ili nas je ono ćelavo govno u narandžastom večeras namerno "seklo", od prekidanja kontre do sviranja nepostojećih faulova??
Ne čini ti se, ni slučajno, nažalost, pokazna vežba za utakmice ozbiljnijeg značaja... A što se tiče brata Žoa i dileme stranac ili ne, zbog pravila o broju stranaca, a ne onome kako on oseća Partizan, on jeste stranac i bespredmetna je bilo kakva priča na tu temu, pritom nemam ni promil uverenja da se ozbiljno radi ili razmišlja o njegovom dovođenju... Nadam se da kapirate da bih volela da ga opet gledam u našem dresu, ali to je, mislim, šargarepa na duuugačkom štapu...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.478
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jebote doziveli smo da smo za Sasari zapad...
Placamo bolje nego 80% Evrope, nadam se da sns limar zna sta radi.
Pa jedina razlika izmedju nas i nekog oldenburga, ulma je što mi više plaćamo i imamo istoriju...
Zato bez obzira što verovatno Trinkijeri želi Meklina nama treba upravo Žo, da se oseti malo identitet...
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Obožavam Žoa, omiljeni stranac uz Lea ikada i domaćeg Bogija. Ali iskreno, dok god je ovakva situacija sa podelama navijača i situacija u Aba ligi koja je postala krucijalno jasna, nemamo se čemu nadati. Ligu isključivo drži čović. Na kraju će ponoviti utakmicu zvezdi i pobediće, a i da ne pobedi i da ih kazne stvarno što će se teško desiti, proći će u plejof i osvojiti ga. Stvarno sam ubeđen da pored ovakve lopovske zvezde i budućnosti nema šta da tražimo u Aba ligi, pa ni u Kls.. Pored toga i podela usrana. E samo zato mi je žao da Žo u ovakvoj situaciji dođe i doživi ovu sramotu. Ako je ikako moguće, makar promil šanse, da se napadne taj evrokup jer je to jedina karta za uspeh i evroligu, a i nije malo osvojiti evropsku titulu. Ovo ostalo drugovi moji, nema šanse. Sve je to jedna velika FARSA.
Ne znam zašto se ovakvim pozitivcima dozvoljava da bitišu na forumu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
^ A jbga gargi na njihovom forumu pa se trude da održe balans.

Što se tiče Žofrija ja sam uvek za takve igrače ali treba isključivo dovesti onoga koga Trinkijeri želi u timu i nikako drugačije. Trener je taj koji uspostavlja koncepciju igre i koji dovodi igrače po njegovoj zamisli kako tim treba da izgleda. Na stranu šta mi želimo i koliko volimo nekog igrača, ukratko ako je Trink za i ja sam za ali ako je protiv ja to poštujem.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.701
Reaction score
23.137
Локација
Академија
Медији још само што не пишу да Жо има курије око између малог и домалог прста на левом стопалу, цури му нос и појавиле се прве седе. "Извор близак редакцији каже да неретко кубури с хемороидима", тај ниво написа.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Žo na današnjoj utakmici nije bio u protokolu. Dakle imamo rok do 7. januara do 18h da dovedemo pojačanje. Ili Žo ili neko treći pošto je Meklin po sportandu otpao zbog klauzule.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
zna li neko, je l' obezbeđenje na utakmicama plaća tj. odgovorni su Klubu ili Areni?
pitam zato da znam koga da smaram što ne rade svoj posao ( dopuštanje pušenja na mestima, pogotovo sa onoliko dece na tribinama)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top