Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
To sam ga ja pitao :D Zbog kolega sa foruma koji su imali taj problem, ali nisam stigao da do kraja odgledam odgovore...Pozitivno je sto je Tegi uvrstio to u pitanja, negativno sto eto nismo dobili nikakav konkretan odgovor.
Konkretno pročitao je moj mail od reči do reči i hvala mu na tome. Ako sam dobro razumeo odgovor, za ovu sezonu ko vas jebe, iako je ostalo još 20-ak utakmica, uglavnom onih gde će biti puna hala i gde će problem sa numerisanim mestima biti izražen.
Za sledeću sezonu videćemo nešto, jer ste pripretili da ćete kupiti najjeftinije ulaznice, a sa njima sedeti gde vam se prohte.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nema toga sto ce nama grobarima udovoljiti...
Bravo za klub sto je produzio Mozlija :clap
Imamo dva trofeja ove sezone i idemo po jos 3 .Budzet 6 miliona,mezimici 13 milki i jebemo ih samo tako.Ja zadovoljan
Postoji razlika izmedju produžavanja i produžavanja atletskog igrača do 33. godine.
Ja bih za razliku od njih voleo da Partizan postoji i kad oni odu...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Nisam znao da je Mozli prilicno 'sportski' star iako se kaze da centri malo kasnije sazrijevaju. Sad malo povezujem zena, klinac vec momcina :)

Medjutim, on je mnogo spremniji od Makadua a pogotovo od Jankovica koji je imao isto i opterecenje i trening ove sezone. Objektivno gledano, on je mlad tridesetogodisnjak sa nekim dobrim genom i bez pretjerane tehnike pa mislim da na ovom nivou moze igrati bar jos 5 godina.
Moguce da Ostoja malo populisticki podilazi nama jer bas volimo Mozlija, a sa druge strane pravi jaku izlaznu kalauzu ako nastavi sa ovako dobrim partijama i ubuduce.
Nece trepnuti i prodace ga Zeljku ili ko plati vise. Cist biznis.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nece trepnuti i prodace ga Zeljku ili ko plati vise. Cist biznis.

Upravo tako, nije on potpisan da igra 3 godine već da se posle sledeće dobro proda (uhvati zadnji voz) nakon sezone sa Partizanom u EL.

Isto bi važilo za svakog drugog igrača pa i

Ako izuzmemo Novicu, teško mogu da se setim da se u zadnjih 7 godina neko zadržao 3 godine a da valja... To je retko i DV mogao da uradi. Znači, klasično menjamo ekipu iz sezone u sezonu. E sad, plasman u EL bi nam doneo mogućnost da se neki kostur ekipe ipak zadrži i bez nekih većih para već čisto da ostanu za EL pijacu gde im cena raste.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Druga su ovo vremena.
Nekada su budžeti bili mnogo manji nego što su sada.

A mladom igraču je nekad bitnije da ima prostora da igra, i da raste sa ekipom nego da ode u neki jači klub i tamo da ne vidi teren nego da propada.

Naravno niko ne kaže da da bi Jare mogao da ostane u Partizanu 3 godine, ali bi mogao još godinu, dve i onda ga izlazne godine utopiš.
Naravno posle njegove ovakve igre zadnja dva meseca, svi smo svestni da će to biti veoma teško
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.906
Nisam znao da je Mozli prilicno 'sportski' star iako se kaze da centri malo kasnije sazrijevaju. Sad malo povezujem zena, klinac vec momcina :)

Medjutim, on je mnogo spremniji od Makadua

Ne bih se baš kladio da je mnogo fizički spremniji od Mekadua, ako je uopšte. Mekadu psihički nije spreman :D, fizički je i više nego OK. Telo odlično.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Ne bih se baš kladio da je mnogo fizički spremniji od Mekadua, ako je uopšte. Mekadu psihički nije spreman :D, fizički je i više nego OK. Telo odlično.
Сложио бих се. Мозлија, додуше, његова невероватна енергија чини 30%бољим и спремнијим, зато делује физички доминантно у односу на Мекадуа или сваког другог приближне физичке спреме
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Bas tako. Mozli je trenutno na 130% svojih mogucnosti dok je Makadu na 30%. Prvenstveno jer je Mekadu dosao u vec formiran tim i malo je teze centru da dodje do izrazaja osim ako nije dominantan kao npr. Miloje.
Jasno je da je njegov sut i igra 1-1 mnogo bolja nego kod Mozlija. Konacno, i njihov pedigre je potpuno razlicit(GSW vs. Italija).

Sa druge strane, Mozli je nekako prespreman igrac. Nedavno je preskocio igraca(kosarkasa!) u nekoj Aba utakmici, rampu lupio laktom.. Ovo jesu incidenti, ali 2,3 banane po utakmici nisu. Povrh svega, on vec ima reputaciju opasnog odbrambenog igraca i kako sam primjetio, slabo koji plej se usudi da ga probije sa trice.
Od Vranesa nismo imali tako strasnog centra u odbrani. Doduse, sa Vranesom se igrala neka posebna zona.

Mozda je prejaka konstatcija, ali takvo kampovanje u vazduhu sam vidio jos samo kod Dzordana.
Mozli lupa rampu cak i dok pada. Nije tu samo maksimalan dohvat, vise je do tajminga.

Mekadu ima veliki potencijal i siguran sam da ce iskoristiti. Kad vec pricam o centarskoj liniji, v.d. prvi centar Jankovic :) je popravio slobodna bacanja i postao je konstanto dobar u napadu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Za kosarku koju mi igramo pogotovo u odbrani gdje cesto preuzimamo sve Mozli je jako bitan, jer i kad on kao centar ostane 1na1 sa protivnickim bekovima, brze noge i atletika ga cine zajebanom preprekom koju nije lako ni obici a ni sutnuti preko. npr Bircevic je mismec svakom protivnickom beku jer mu je rad nogu takav da ce prije pasti na nos nego odigrati dobru odbranu. Plus Mozliju je i to sto ne pokusava da radi stvari koje ne zna, zato je njegova korisnost na terenu primjetna iako nema puno poena na kontu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Trinkijeri je pod ugovorom i sledeću sezonu, uz izlaznu opciju ako se aktivira klauzula, a mi bi bili obeštećeni za dogovoren iznos.
Redom..
Jaramaz je pod ugovorom, kao i Kori Volden(još 1) . Za Gordića nisam siguran, ali mislim da je i on još jednu sezonu vezan.
Pejdžu ističe ugovor ove sezone, i on bi trebao da bude prioritet za produžetak sada kada je na potrebnom nivou, a istrpeli smo ga. Redži Reding do kraja ove sezone, i ne verujem da će pokušati da ga ostave i sl sezone, sklon je povredama.
Angola do kraja ove sezone, uz opciju produžetka saradnje.
Zagorac potpisao novi ugovor.
Trifa izlazi na draft, ali i on je naš sledeće sezone.
Thomas ima ugovor i za sledeću.
Sa Novicom se produžava svake sezone.
Mozli jos 3 godine.
Mekadu, do juna, neće ostati.
Janker, za njega ne znam ništa.
Birča do kraja ove sezone.
Pejners svakako neće ostati.
Vraća se Aleksej Nikolić sa pozajmice.

To bi bilo to, u suštini dosta će zavisiti od takmičenja koje budemo igrali, kao i od potražnje za našim igračima, ali svi izuzev Pejdža bi bili naplaćeni.

Nadam se da će dogovoriti potpis novog sa Markusom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top