Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Ekipa je krajnji cilj za mene ispunila u svako takmicenje koje se takmicila je bila najbolja, tako da sad nije fer da uzdizemo jedne, a druge kritikujemo...
I Angola je odigrao 2-3 utakmice pa je ostavio solidan utisak, timski je Partizan izgledao najbolje ove sezone....jebem ti covic-19:banghead:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Izgledali su fenomenalno, zato me toliko i pogodilo al se polako vraćam u stvarnost. Treba stisnuti petlju i najebati im se mame po cenu da zbog nas menjaju pravila! covic-19 neka nam puši dok se ne uguši! :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Uf, ja bih njegov povratak zaobisao u sirokom luku, jeste ljudina i veliki Grobar, ali nije pravi trenutak.
Ipak mi se on kao igrac, ne uklapa u moderniju kosarku koju forsira Andrea.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.692
Reaction score
23.040
Локација
Академија
И мени је пао на памет као замена за Новицу. Новица је ову сезону играо као да му је последња, најбоље од када се вратио. Мислим да је то била заслуга проф. Копривице. Сад ова дуга пауза га је сасекла и питање је да ли ће моћи од јесени да се врати у исти ритам. Ипак бих волео да се опрости са титулом и повратком у ЕЛ.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Nije najavio povratak kod nas, vec samo veliku vest za sutra :)
Sta ce biti, videcemo.
Iskreno, ja licno cisto sumnjam da ce se vratiti kod nas...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Umjesto Bircevica odmah da dodje.
Ionako se Bircevicu ne zna ni koju poziciju igra niti sto covjek uopste radi kod nas.

Samo da ga ne gledam vise kod nas.

A Macvan zna da zeza ponekad ali je itekako vrijedan igrac, dobar covjek i veliki grobar. Slazem se sa vama da bi bilo najbolje da naslijedi Novicu.

Medjutim, medjutim ja nebih ni Novicu tako lako otpisao. Drzao bih ga barem na treninzima i na klupi kao 13-og igraca. Dobro ga je imati u timu zbog atmosfere i svega onoga sto on predstavlja za KKP.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stavio je #serbia, što znači da se vraća. A zna se gde može da se vrati.

Čeka se još 2 povrarnika.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Pa Macvan bi bio sjajno pojacanje, pod jedan ima 31,32 godine, dobra statistika u Japanu, nije se povredjivao, bolji od Birce dosta, moze da bude druga cetvortka. I ne znam odakle to ljudima da on vise ne moze da igra na maximumu. I kao Novica ide ako Macvan dodje, pa Macvan je bolji od Birce to je upgrade. Novica ce imati istu ulogu kao i prosle sezone.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Povredio je prednje ukrstene dok je bio u Bajernu, jednom na zvanicnoj utakmici, a drugi put na prijateljskoj na pripremama... Zato se ljudi boje. Sve u 7 meseci se desilo, zato je i otisao u Japan.

Macvan i takav ce biti pojacanje, on nije igrac koji je igrao na fiziku vec na inteligenciju i obe ruke za njega... O grobarstini ne moram pricati.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Nije mi MM u tom fazonu da transfer najavljuje ovako...

Kapiram da je mozda neki kamp, mec ili akcija humanitarnog karaktera...

Videcemo...U svakom slucaji, za takvu ljudinu i kosarkasa sam uvek.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ma ne znam sto bi Macvan to pisao jos hesteg Serbia, ne vidim sta bi mu to znacilo drugo, pritom zna da bi se Grobari nalozili i ne bi nam to radio, da nas lozi jer zna kako cemo popizdeti ako ne dodje. Tako da ocekujem povratak.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
E sad sam vec za njegov povratak.

Edit: E jbg...Nista, bice vremena.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Demantovana vest... Novinar koji je to i pustio je i uputio izvinjenje na pogresnoj informaciji. Virtus isto demantuje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top