Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pa jel nas trener tuzio kad je odlazio u CSKA ili sada? Stvarno se diskvalifikujes iz svake dalje polemike i razmene misljenja ovakvim pitanjima tako da na ovo dole necu ni odgovarati.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kako ih nije sramota da prave budalama nas navijace koji drzimo klub sve ove godine, koji nikad nismo postavljali nijedno neprijatno pitanje, koji kupujemo sezonske, suvenire, doniramo klub svojim parama. Dosta bre sa bajkama i glupostima koje nam se serviraju.
:clap
Posle jutarnje kafe, otaljavanje radne obaveze i seksa sa devojkom odgledaš koju utakmicu svog Partizana i završiš dan sa benkicom u mekoj postelji.
Ne znam da li imaš miran san jer ovi iz Partizana očigledno postoje samo da bi tebe pravili budalom.
Bahanalije su radili sa tvojim parama koje si bio primoran da daješ uz RTS pretplatu...

Sve ovo što si do sada pisao si donekle bio u pravu ali nisam bio za to da se to toliko potencira jer nema razloga...Nekako guramo,funkcionišemo,karamo koga treba.

Ali nakon ovakvog pisanija definitivno sam siguran da ovo navijač Partizana ne bi nikad napisao. Ne kažem da navijaš za drugi tim ali svakako ne znaš zašto ljudi boje svoju dušu bojama kluba kojeg vole.
Ta farba se ne kupuje refundacijom kupljenih suvenira i prijatnim pitanjima.

Šta kaže moderacija..."Ovo je forum svako ima svoje mišljenje..."
Ovo je karcinom Grobarstva gospodo. Prijatno i doviđenj
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Dokle vise ova prica dirigente i oponenti?Neka pise mladic sta zeli posto mu moderacija to dozvoljava,ali molim Vas ko Boga da mu niko vise ne odgovori ni na jedan post.Molim vas.Zasto da dozvolimo da se tema o Instituciji,najsvetlijoj sekciji pored VK-a u nasem SD-u pretvori u ovako nesto?Ne moze niko da nam diriguje ako mu to ne dozvolimo.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Dokle vise ova prica dirigente i oponenti?Neka pise mladic sta zeli posto mu moderacija to dozvoljava

Zašto mu moderacija ne bi dozvolila da iskaže svoj stav, samo zato što se ne slaže sa većinom koja ne trpi kritički stav? Svaki post je dobrodošao sve dok ne krši pravila foruma.

Posle dva meseca na forumu daješ sebi za pravo da diskutuješ o uredničkim kriterijumima na forumu koji postoji u ovom obliku više od osam godina.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svi imate opciju "Ignore", pa izvolite. stavite ga na spisak i više nećete čitati njegove poruke.

E sada, to što se vama ne svđa šta on piše ne znači da je sa druge strane brda, SNS bot, šta li već. Ako ćemo po tome onda sam i ja okorela ciganštura, jer se slažem sa većim delom njegovog pisanja.

Ipak da upozorim dotičnog. Rekao si šta si imao... ne forsiraj situaciju. Ko je želio da shvati, shvatio je, a ko nije, neće shvatiti ni da se napiše sto puta.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Apsolutno ispravan post broj 1 na ovoj strani od strane kolege Dirigent :clap

Ja ne znam koji je kurac vama?? Pa dal shvatate kolike dvostruke standarde imate prema onom što radi uprava FK i onom što radi uprava KK? Da li ste svesni da se dešava potpuno ista situacija? KOJI VAM JE KURAC? Svaka čast Duletu za sve što je uradio sa momcima na parketu, svaka čast Daniloviću na karijeri ALI DAL JE MOGUĆE DA NE VIDITE u kakvom smo kurcu i šta se dešava? Ok, nisu pare kao u fudbalu, ali koliko smo igrača prodali, koliko puta napunili Arenu i Pionir, koliko smo dobili od sponzora(nemojte sad cigani su dobili više, jesu, ali nismo ni mi baš bez dinara tu) i gde su pare? Ko je odgovoran za porez? Gde je marketing, a šta smo mogli da napravimo sa ovakvim rezultatima?

Nemojte ljudi molim vas, i prekinite da pljujete ljude i nazivate ih ciganima samo zato što ste slepi, e to je baš ciganski...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
@dovla

Pa nam Ti otvori oči!

Moje mišljenje, a ono je kao dupe, svako ga ima, je da je ovo orkestrirana kampanja protiv našeg kluba.
I kako god da se radilo u klubu, a radilo se očajno, za to nam ne trebaju forumski prosvetitelji da nam otvore oči, sigurno bi se pojavio neki "dirigente" da nam objasni da to ne valja ništa i da smo mogli da budemo Lejkersi, samo da nam je neka druga uprava.

Vidim sve u ovoj zemlji cveta, na svakom koraku imamo primere kako treba i šta treba raditi i put u svetlu budućnost je obezbeđen.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Izgubismo od Cibone. Gagic je odlicno odigrao, kao i Marinkovic. Ocigledno da Dule namjerava da mu da znacajniju ulogu u predostojecoj sezoni. Mislim, ovo su pripremne i sve, ali vidi se da mali ima slifa.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Mozemo li vise da iskuliramo sa tom pricom koju potencirate zadnjih ne znam ni ja koliko dana... Defitivno dirigente i par njih ima to misljenje koje ima, vecina u koju i ja spadam na sve to gleda dosta drugacije i vidim da dalja polemika ni cemu ne vodi..

Daleko od toga da je Dule bezgresan, ali to je covek koji je glavni razlog i faktor zbog cega verovatno KKP i danas postoji u ovom obliku i imenu i to je covek koji je meni licno u zadnjih 15 godina doneo mnogo, ali bas mnogo radosti, srece i lepih trenutaka. Verujem da velika vecina deli to misljenje, ali isto tako, svi smo razliciti pa i ima samih navijaca Partizana (sto se vidi i na forumu) koji jednostavno misle drugacije.. Zaista sam za to da se ova polemika konacno prekine.

Mene vise interesuje dalja prica oko toga ko nas moze pojacati i hoce li u narednih 7-10 dana biti jos nekih pojacanja, jer to je sad prioritet. Smatram da je start sezone na Jadranu veoma bitan i jako bi vazno bilo imati bar 80% formiranu ekipu do tad..

Pitao bih i ove koji su malo bolje interno upuceni, znam da je bilo price pre nekih mesec dana a da je Dule to demantovao, da li postoji sansa da se mozda dovede Jovic jer koliko sam upoznat da nema klub jos uvek.. verovatno je moguce da ce nakon SP uzeti neki malo jachi ugovor al cisto pitam jer mi se momak svideo na SP..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Jovic odlicno odradjuje ulogu koja mu je dodeljena u reprezentaciji. Agresivno odigra u odbrani, u napadu je 4-5 opcija i rezonski trosi lopte ako uopste mogu reci da ih i trosi.

Sto se tice pojacanja, moje neko logicno misljenje je da cemo dovesti amerikanca verovatno na cetvorci (Dule je spomenuo u nekom intervjuu da je u opticaju jedan amer). Elem, smatram da mozemo da prodjemo u sledeci krug Evrokupa i sa ovim rosterom trenutnim (pod uslovom da se skine BAT i registruju igraci), kao i da odredjenu kotu pobeda ispunimo i u ABA ligi. Vremenom ce se otvarati opcije za dovodjenje jos igraca koji su u drugom planu u svojim klubovima ili bez kluba. Tamo negde u periodu kada se igra kup, tj izmedju kupa i F4 ABA lige cemo biti kompletni. To je neka realna prica za nasu sezonu. Bice ovo jos jedna godina u kojoj ce biti kidanja zivaca.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
promocija Eda Murića

Dobrodošao, da nastaviš niz trofejnih generacija.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Murić: 'Jedva čekam da obučem crno-beli dres'

1664.jpg


Edo Murić je danas doputovao u Beograd i već od utorka biće spreman za rad sa prvim timom Partizana NIS. Odmah po dolasku u prostorije kluba iz Humske istakao je da je upravo višegodišnji srpski šampion bio njegova najveća želja za nastavak karijere:

"Partizan je oduvek bio moja želja. Kao mlad sam uvek pratio crno-bele, moja generacija je odrasla uz najveće uspehe kluba iz Humske, svake godine osvajali su ABA ligu, plasirali se na fajnal-for Evrolige. I sam sam bio u ABA ligi, pa obaveze nisu dozvoljavale da dođem i da gledam neku utakmicu Partizana, u sjajnoj atmosferi. Nikada nisam imao vremena za to, a sada mi je jako drago da ne samo što ću biti u Pioniru, nego ću i učestvovati u svemu tome, tako da ja jedva čekam. Jedva čekam da obučem crno-beli dres i da počnem da igram", uzbuđeno je pričao slovenački reprezentativac koji je po povratku sa Svetskog kupa i nakon par dana odmora stigao u srpsku prestonicu.

Murić će se mladom timu Partizana pridružiti u utorak, po završetku uobičajenih lekarskih pregleda:

"Ovo je moj prvi izlazak iz Slovenije u profesionalnoj karijeri, tako da sigurno će prva sezona biti najteža, ali došao sam baš u Partizan, gde su sve mladi momci kao i ja, svi su željni treninga, a i svi znamo da se najbolje radi tu. Svi smo željni i dokazivanja i utakmica i mislim da ćemo sa radom postići sve, jer onaj ko vredno radi dobije na kraju ono što želi", rekao je novi igrač crno-belog tima.

Broj osam na dresu velika je želja pojačanja Partizana NIS:

"Čim sam potpisao ugovor izrazio sam želju da nosim broj osam. To mi je dosta bitno, jer sam čitavu svoju karijeru imao broj osam. Primetio sam da su navijači zbog Saše Pavlovića hteli da ostane slobodan. Evo ja im sada kažem da ako se Saša vrati, ja ću da mu ustupim broj, znamo da je Saša već legenda ovog kluba i svima poručujem da ako se on vrati ja mu dajem osmicu. Ako ne bude tako, onda bih ja jako voleo da je ponosno nosim", jasan je bio Edo Murić.

Mnogi navijači srpskog šampiona putem društvenih mreža pisali su Muriću, a on je iskoristio priliku da im se upravo sada i zahvali i uz poruku:

"Hteo bih da se zahvalim svima koji su me podržali, poželeli mi sreću. Kada sam potpisao ugovor, dobio sam dosta poruka od navijača koji su mi poželeli dobre utakmice, puno zdravlja tako da im se ja ovom prilikom zahvaljujem za sve lepe reči. Probaću svakako da im uzvartim dobrim igrama i sa što više pobeda", zaključio je krilni igrač Partizana NIS.

( KK Partizan )
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Edo Murić, svetlo na kraju tunela, dokaz da nismo skroz propali kao klub, iako smo u padu u svakom smislu.

Svaka mu čast, kao stranac je pokazao veću ljubav i poštovanje prema Partizanu, nego na primer Dangubić (koji navodno navija za Partizan od rođenja). Nadam se da će Partizan viđati samo na suprotonoj strani terena i u porazima svoje ekipe.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:510432-Adzibadem-pojacao-Zvezdu-i-Partizan

Evo ima ovde tekst, PSD se izljubio sa Pudlom. Zvezda i Partizan (nisam shvatio koja Zvezda) treba da se pomažu i poštuju. Možda jednog dana postanemo jedan klub. Sve je proteklo u prijateljskoj i prijatnoj atmosferi. Ove dve ljudske gromade (Pudla i PSD) su osetili toplinu oko srca kada su se sreli.
Tu su i neki Turci koji se reklamiraju, mislim da ne daju pare, već će samo lečiti povređene igrače.
Sad ozbiljno, krajnje je vreme da se ovaj skloni iz kluba. Mišu Tumbasa za predsednika KK Partizan !
 
Последња измена:

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Krajnje je vreme da Dule kaze nesto o PSD-u,ali konkretno,ne vise izmedju redova.Da se daju na uvid svi stetni ugovori,i ko ih je pravio.Nebitno je da li slucajno ili namerno.Svako neka odgovara za svoje greske.Mozda je i mutava spodoba, alijas dragan djuric, slucajno upumpavala milione u svoj dzep, ali to ga sigurno ne abolira.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Evo za dusebriznike gdje su Duletovi milioni.Care svaka ti cast:respect
Вујошевић: Немам двоструке стандарде, ЦСКА сам опростио 1,4 милиона евра
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Mare
Teško se odlučiti na otvoren dvoboj u kome bi na obe strane bilo puno žrtava i iz koga niko ne bi izašao neoštećen....

http://www.zurnal.rs/kosarka/partiz...-standarde-cska-sam-oprostio-1-4-miliona-evra

Ono što PSD pokušava je da dovede klub u poziciju vegetiranja. Dakle, ovakvim ponašanjem će dobiti dovoljno novca da preživi, ali realno neće ostati ni promil šanse da se bori za trofeje.
Ali, tu postoji problem. To je Dule. Kakve god igrače da mu daš, koliko god da ima loš tim, nikad ne možeš biti siguran da neće biti šampion. Dule je košarkaški neuništiv. Ostavi ga sa juniorima, on će ti opet zagorčati život u finalu.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top