Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
znaci izgleda da se ipak trazi plej... nece se zatvarati pozicija sa tepicem i daloom. Bilo bi sjajno dovesti ovakvog amera, iako ne verujem da bi mi priustili ovog
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Ma nije ovaj nista posebno, a nije ni skup... Dupe bi prodao za minimalac u NBA, samo da hoce da ga zadrze tamo... Acie je sa mnogo boljim pedigreom i statistikama iz NBA dosao tako da me neko ko je za 2 godine skupio 21 utakmicu u NBA (za tri razlicita tima) ne moze impresionirati...
Brojke u NBDL su mu mnogo bolje, ali i tu je Lafajet imao mnogo jake brojke pa opet je bio tiha jeza... Svi Ameri koji tek dodju u Evropu su potencijalna macka u dzaku, i konam da bi 10 puta bolji izbor bio neki igrac sa evropskim iskustvom (ali da nije Tori Tomas :D ) Moze tu i jeftino da se prodje, pa jbg, jedan od najboljih napadaca od tih crnaca je igrao za Atlas, Delont Holand, jednorucno je cigane dobio u kupu tada... Uz pomoc Zlatka Bolica :D Samo skauting treba da se pomeri sa dupeta , a ne da ceka sta ce da im ponudi zalizani govnar sa popustom na kolicinu... Bezbroj odlicnih Amera, pogotovo bekova je u nekim smesnim zemljama pocinjao, Finska, Kipar i posle su u jacim ligama sabijali, samo treba se potruditi malo....
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Довољна је референца кад неко само уђе у НБА па да има одређени квалитет, пример Морисон, човек је измислио нову дисциплину за ОИ али је овде колико се сећам био крајње пристојан.
Па Радуља или Перо Антић, какви су да су неки квалитет имају и то су и показали. Један Ђорђевић и Даниловић се тамо нису наиграли.
Друга је ствар да ли се неко снађе или не, а ко боље играчу нађе смисао од ДВа...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Od kako smo drknuli mutante u finalu mastam da 2 i 3 pokriju Dragan, Edo i Sasa i da dodje startna 4, nista drugo. Otrpeo bih i Gagica i Bezdradicu na 4 po 5 minuta i par Dalo-Tepic na 1 ma sve... Kakvi kurci palci amerikanci :) ili Sasa ili nista. Sasa=klasa. Dok god postoji promil sanse da ostane (ili opet dodje) ja se nadam.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pavlović ide u Kinu, propade san!

Možda dođe kad se završi sezona u Kini, pošto traje kraće od evropske
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Ide u Kinu na 5 i po meseci.

U ugovoru ima klauzulu da je slobodan ako mu neki NBA tim ponudi garantovani ugovor.

Po isteku ugovora, ukoliko ne prodje nazad u NBA, nas je.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.983
Reaction score
8.094
Nisam od onih koji mrace,ali samo sa jednim pojacanjem koje pomije DV ovaj Partizan nije siguran ni za F4 ABA lige,a kamo li cak da na 3 dobijene u polufinalu izbacimo Cedevitu ili limenke.
Najmanje 2 ozbiljna pojacanja 1-2 i 4-5 uz ostanak Bogdanovica,kad vec nema nista od Pavlovica,pa da budemo konkurentni na svim frontovima.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ova sadašnja postava + samo jedno pojačanje, makar to bio i Bo Mekejleb je preslaba za bilo kakva rezultate. Ali stvarno, ovaj put bez preterivanja.

Nama su potrebna 2 vrhunska amerikanca.


EDIT: Nemam opciju da odgovaram na PM. Informacija je sa Twittera od novinara.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Odakle vam ta informacija ?

Nigde ništa ne piše o tome !
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Igore, znas za mene da sam u tim kosarkaskim vodama, ali eto ima i novosti :D

Ja se poslednjih meseci krecem i po menadzerskim vodama, seminarima i slicnom... Zavrsavam za FIBA licencu, pa sam imao priliku da upoznam i budem u kontaktu sa nekim jako dobro upucenim ljudima u evropsku i svetsku kosarku.
Nije novost da Sale ima tu ponudu na stolu, ja sam eto uspeo da saznam detalje i projektovane planove od ljudi iz menadzerske agencije ciji je on klijent. Jos nista nije potpisao, a razlog tome je privatne prirode, konkretno porodica. Neka logika namece da je mnogo vezan za klince, a ne bi bas da ih vodi kod Azijata. Zato gore i napisah "projektovane planove", mada oni zavrsavaju posao i uvereni su da ce se srediti. Inace, ne znam za nase agencije i menadzere, ali ja sam impresioniran kako sve to funkcionise na FIBA nivou. Imao sam priliku da vidim kompletnu dokumentaciju i ugovor Ramela Curry-a koji je potpisao za Limoges (prosle godine igrao za PAO). Samo cu reci - to se zove briga o klijentu! :)
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
@Zuull PFC
Ajde požuri sa tom licencom ,pa prevari nekog crnca da dodje kod nas za male pare ! :)

Dobro ,što se tiče Pavlovića ,znamo svi za tu ponudu . Ali znamo da Sale nije lik koji samo juri pare . Da jeste , ne bi ga mi ni videli . Čovek je ljudina i ima neke druge poglede na svet . Zaradio je već milionče ,klinci mu rastu u svojoj zemlji ,navijači ga dižu u nebesa i pravi je premer za sve ove naše klince . Ako neko može da pljune na dolare i ostane kod nas za siću ,onda je to on. Ne bih se ja baš kladio da je ta Kina izvesna .
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
U martu mi je polaganje, taman za sezonu 2015/16 da uhvatimo zalet. Idem kod dragog nam PSD-a. :D

Pazi, moguce je da ostane, i ja verujem u to... Od ovih mojih (ja ih vec zovem mojima, gotovo, polozio sam :D ), nisam cuo da je potpisao, ali da oni u tom biznis fazonu veruju da ce on to prihvatiti... Ako hoces neko moje misljenje - potpuno se poklapa sa tvojim, i ono moje "ide u Kinu" se zasnovalo na Nikolinom postu, jer znam da ako vec negde ide, a ne kod nas, onda su to Kinezi i to je taj ugovor koji sam pomenuo :wink:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Saša Pavlović je veliki Partizanovac i veliki čovek. Jedan od najvećih koji je igrao u Partizanu.
Ipak, ja potpuno razumem Saleta ako sada ne bude igrao za nas. Mnogo postoji faktora kada si član nekog kluba. Mnogo kompleksnih relacija. Nije to samo, istrčiš na teren i igraš.
Nije lako biti igrač Partizana. Treninzi su teški. Jako je zahtevno biti igrač Partizana. Ne govorim o novcu, on Saletu nije problem. Druge stvari mogu biti prepreka.
Kako god, ja sam Saletu zahvalan do neba za ovih nezaboravnih 5 meseci u Partizanu, koje nam je podario.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Evo, Vujošević kod Tegija u uključenju, zvučao optimistično kad je u pitanju BAT, ako sam dobro čuo, spomenuo je mogućnost skidanja zabrane za dan, dva... što bi ubrzalo poslove oko angažovanja dva stranca, i na njihov pomen je zvučao kao da su rješenja blizu, a i generalno je izrazio zadovoljstvo radom trenutnog igračkog kadra i zamolio navijače da daju ovom timu bezuslovnu podršku. Od mene je imaju.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Tik pred pocetak sezone imas igracki kadar kakav imas, reckaju te sa svih strana, sve sto je moglo da te sjebe sjebalo te, sve sto si mogao da sjebes skoro da si sve sjebao znaci u govnima si do guse. Sve na stranu, 50 sezonskih vise = sendvici za Daloa i ti se ne potrudis ni za to. Vrteo sam razne teorije ali istinski bih bio zahvalan da mi neko objasni sta je uzrok jer se vodim mislju da je ovo iskljucivo posledica bola u kurcu. Kakav predsednik, kakva uprava sta bre oni rade? Koja je perspektiva sa ovakvim nacinom funkcionisanja i ovakvom organizacijom...mi i logistika na vi...

Da ne budem pogresno shvacen ja cu svoju godisnju kupiti verovatno sutra ali ovakav odnos malo vredja.

Vujosevic jeste pravio rezultate koji nisu bili realni ali ne moze od govna da pravi pitu.

Mnogo su me razocarali zbog Sase, nisam insajder ali u ovom slucaju znam da je bio voljan da igra od pocetka za novac koji je mnogo manji od ovog iz Kine, i to nisu obezbedili, bas u kurac.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.639
Reaction score
8.841
Локација
"preko bare"
Drago m i je da su napokon poceli ovako da razmisljaju. Ne dovoditi igraca ako ne mozes da ga platis. Volio bih da nikoga ne dovedemo ove godine, pa i sljedece ako cemo time vratiti sve dugove i izaci iz krize. To je pravi put i jedini nacin da ne dozivimo sudbinu egipcana. Pametnim radom to mozemo izbjeci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top