Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Meni bi npr bilo fenomenalno da u ovakvim uslovima, kada je sigurno da će sezona krenuti bez publike, ta sezonska koja će prvenstveno biti odraz vernosti (i pomoći) klubu omogući njihovim vlasnicima gledanje svih utakmica KK Partizan kroz neku platformu, yt kanal, šta god. Znam da je nezgodno to uvezati sa tv pravima koje ima Arena za ABA i veroavtno SK za EC ali to bi bio pravi potez i iskorak koji bi siguran sam bio prepoznat i od strane nas navijača. Masa ljudi nema Arenu ili ako je ima onda nema SK i na taj način bi bili osigurani da mogu da prate svaku utakmicu, a ne da se dovijaju za neke linkove koji seku, pucaju i sl.
Da ne otvaram temu koliko je poljuljano poverenje navijača potezima koji su posle jednog konačnog koraka unapred vratili klub minimum na prethodnu poziciju ako ne i dalje. Tako da gospodo iz uprave i marketinga ako kanite nešto da dobijete morate nešto i da date. Jesmo verni (Partizanu, a ne vama) ali nismo slepi i poslušni kao neki iz komšilika, a očekivanja su nam kao i uvek najveća moguća, jer ih klub kakav je KK Partizan i zavređuje.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Bilo kakva pomoć (finansijska, donacije, 'opraštanja' itd) klubu dok je limar glavni gubi poentu. Razumem želju navijača da KKP ispliva iz nametnitih dugova ali to može jedino ako si neko tipa Abramovič pa sipaš svoju kintu enormno u voljeni klub.

Partizanu treba uprava da pomogne tamo gde treba a navijači da dođu na utakmicu i tu je njihov doprinos. Često se pominje pomoć klubu i još jednom naglašavam da razumem ali klub koji duguje kao KKP ta pomoć je minorna toliko da ni cigandangubić ne bi mogao da se podmiri po ugovoru.

Da živimo u uređenoj državi sa normalnim platama pa da se ide na članske karte SDP koje bi imale članarinu sa većim brojem nas koji bi to plaćali i da sav novac ide klubu to bi već imalo smisla dok u sistemu gde se ne zna ni tačan dug KKP i gde ti treba napredno znanje excela sve gubi poentu.

Ako nekome treba da se pomogne to je VKP ali i tu treba da objave kako VK može da ima onako enorman dug u evrima i ko je se tu sve talio.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mi treba od SNS uprave da tražimo isporučivanje rezultata pa ako ih nema da istu teramo na rezultat vršenjem pritiska, ignorisanjem, bojkotom, zviždanjem ili kako god. Pa neka bar imaju problem sa tim. Okvire oni postavljaju a mi nismo tu sa tim da se mirimo. Naprotiv, treba da delujemo ali ne (samo) politički. Umesto što pljujemo po SNS-u sa razlogom svakoko, bolje bi bilo uticati na ponašanje SNS-a. Nisam za ono "ako ne možeš da ih pobediš, pridruži im se".

U fabrikama kada nema plate ljudi štrajkuju, u školama kad nema plate profesori štrajkuju.... Majku mu, valjda i navijači mogu da se pobune pa da se traži makar smena ministra sporta, ili pre toga smena uprave kluba. Pa neka se smenjuju ako treba kao na traci. Ne može mi niko reći kako je O'Stojko genijalac koji je baš onako napredan i da takvog nismo nikad imali...

na nama je da budemo najbolji u okvirima koji su nam dozvoljeni

Ovo nije prihvatljivo za Partizan ako je Partizan. Ovo o čemu ti govoriš isto je prevara gde se radi o različitom klubu samo istog imena, PIB-a i adrese al sa različitom dušom. Da li Partizan (onaj pravi) teba da poštuje okvire bilo čije? Sasvim je OK da oni (uprava) budu zadovoljni sa biti najbolji u datim okvirima ali nije OK da se mi koji volimo Partizan trpamo u taj okvir. Ovde je kružio Trinkijerijev intervju u kome jasno kaže "Oni moraju da odluče gde žele da budu"...

Ako je uprava odlučila da Partizan poštuje "okvire" onda je najbolje u tim okvirma biti drugi - Bolje od toga nije moguće. I sad ja treba da punim Arenu, gubim živce i novac unapred znajući u kom se okviru nalazimo. Pa ne. Želim da navijam za prvo mesto, da NE ZNAM da li smo prvi ili drugi, peti ili šesti... Hoću da se nadam tokom cele sezone da moj Partizan niko ne može da uokviri. Ako navijate za ovaj i ovakav klub onda je to Partizan.

Ako prihvatamo da nam je klub u "okvirima" i da je njegovo najbolje u tom okviru drugo mesto, onda se mi samo pretvatamo da podržavamo i volimo naš Partizan jer je tako lakše. A to naš Partizan nije - prosto nije u biću našeg kluba da bude takav. Ako se sa tim mirimo, postajemo isti kao oni koji ništa sa nama zajedničko ne treba da imaju. Partizanu jesu ostavili ime, grb, boje, PIB... ali su ostavili ljušturu i senku od onoga što Partizan jeste. A Partizan je jedini šampion Evrolige i najtrofejniji klub u Srbiji, Partizan je dao najviše igrača u NBA, Partizan je dao i najtofejnijeg trenera Evrope... I sad treba da sam srećan "okvirom", e pa mogu da uokvire Q-rac...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.234
Ovo nije prihvatljivo za Partizan ako je Partizan. Ovo o čemu ti govoriš isto je prevara gde se radi o različitom klubu samo istog imena, PIB-a i adrese al sa različitom dušom. Da li Partizan (onaj pravi) teba da poštuje okvire bilo čije? Sasvim je OK da oni (uprava) budu zadovoljni sa biti najbolji u datim okvirima ali nije OK da se mi koji volimo Partizan trpamo u taj okvir. Ovde je kružio Trinkijerijev intervju u kome jasno kaže "Oni moraju da odluče gde žele da budu"...

Ako je uprava odlučila da Partizan poštuje "okvire" onda je najbolje u tim okvirma biti drugi - Bolje od toga nije moguće. I sad ja treba da punim Arenu, gubim živce i novac unapred znajući u kom se okviru nalazimo. Pa ne. Želim da navijam za prvo mesto, da NE ZNAM da li smo prvi ili drugi, peti ili šesti... Hoću da se nadam tokom cele sezone da moj Partizan niko ne može da uokviri. Ako navijate za ovaj i ovakav klub onda je to Partizan.

Ako prihvatamo da nam je klub u "okvirima" i da je njegovo najbolje u tom okviru drugo mesto, onda se mi samo pretvatamo da podržavamo i volimo naš Partizan jer je tako lakše. A to naš Partizan nije - prosto nije u biću našeg kluba da bude takav. Ako se sa tim mirimo, postajemo isti kao oni koji ništa sa nama zajedničko ne treba da imaju. Partizanu jesu ostavili ime, grb, boje, PIB... ali su ostavili ljušturu i senku od onoga što Partizan jeste. A Partizan je jedini šampion Evrolige i najtrofejniji klub u Srbiji, Partizan je dao najviše igrača u NBA, Partizan je dao i najtofejnijeg trenera Evrope... I sad treba da sam srećan "okvirom", e pa mogu da uokvire Q-rac...
super, sve se slazem
samo jos napisi sta je alternativa ovakvom partizanu tj ko ce dati lovu za taj partizan kakvog ga mi zelimo, kad odjebemo sns, napusimo cigansku drzavu sve ok sve podrzavam ko daje lovu za klub ?!
znaci par miliona ili milion ko ce dati, gde ces naci taj novac kad ti pickousti zavrne i direktna drzavna (drzavna preduzeca) i indirektna drzavna (privatnici) sponzorstva

1000 puta sam cuo kako treba i sta treba kkp da uradi i uvek kazem ok ali - ko ce dati lovu za to ? e to jos nisam cuo

ps samo bez one besmislene price o nekom casnom gasenju kluba
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa ne mora niko da da lovu kako kažeš... To su sad Tegijevi fazoni....

Šta ti to znači? Ako je naš Partizan u kliničkoj smrti daj nam klub kakav god da je samo neka se zove Partizan? Ako ne smemo biti prvi, dovoljno je da smo drugi?

Partizan ako treba da postoji neka postoji a ako ne treba da postoji onda ne treba i nemoj da se pravimo onda da je još uvek živ. Nisu besmislice nikakve. Ako Partizan radi u "okvirima" i ako "ne sme" biti prvi - Onda je Partizan već ugašen. To nije besmislica, mi smo ugašeni. Formalni život nam je poput "kliničke smrti" iz koje možemo ili ustati ili ostati da ležimo mrtvi.

Samo je pitanje da li ćemo i koliko dugo da se pravimo da nismo u komi i koliko ćemo dugo pustiti da muče Partizan? Ovo je naš Partizan taman onoliko koliko je i "Kosovo" u Srbiji. Znaš ono, nismo ga priznali kao državu al Srbija na KiM "ne radi" jer "ne sme". I to uopšte nije besmislica. Država eto pomaže Srbe na KiM finansijski dok tim Srbima vladaju drugi a ne Srbija. A ti drugi opet, po nama nisu druga država već međunarodni protektorat. Tako mi "pomažemo" drugoplasirani (unapred određeno) tim u Srbiji umesto da se borimo za onaj naš najtrofejniji klub u Srbiji.

Partizan ne treba da UMRE u kliničkoj smrti u kojoj ga drže al oni koji vole Partizan ne treba da pomažu "dželatima" Partizana. OK naš Partizan je u komi do nekih boljih vremena. Zašto bismo ovaj Partizan priznali kao "svoj" ako on sam (čitaj uprava) ne priznaje samog sebe? Dakle, živimo isključivo formalno kao Partizan, sve drugo nije Partizan. Taj formalni život je dovoljan da možemo reći "nismo ugašeni" kao što kažemo "Kosovo je Srbija" i možemo da ne prihvatimo pravu smrt (gašenje) ali to možemo činiti isključivo pritiskom na upravu kluba i državu isto koliko država neće da prizna "Kosovo".

Nisam vičan politici niti me zanima, iskoristih samo kao matinelu u bilijaru da bih pbjasnio svoj stav.

I sve ovo što sam napisao nije ISKLJUČIVO... Rekao sam, kredita je dosta. Imaju sezonu ispred sebe pa ako vrate Partizan gde mu je mesto imaće moju pažnju u pogledu sezonske karte ili čega god. U tom slučaju će svi potezi koje su napravili biti opravdani a ja sam pojeo govno. Do tada, mi jedemo govna a oni rade šta hoće. Pa eto ja sam malo sit govana. Ovo ne znači da se neću kidati celu sezonu i vrištati (opet) pred TV-om. Voleću Partizan iznad svega do kraja života! Ali pitanje da li smo ugašeni je više retorsko...
 
Последња измена:

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Jos kad bi saznali na koliko godina je ugovor, pod kojim finansijskim uslovima... Eto i jedne promene u obracanju koju sam primetio, predsednik se zahvalio drzavi Srbiji, a ne kao vise puta do sada prvom coveku drzave. Ok, svi znamo da je kod nas to skoro pa ista ravan ali ovakvo obracanje svakako manje para usi, drzavni smo klub, NIS 49% drzavni i normalno je da, ko god bio predsednik, ta ista drzava stane uz nas. Ostaje naravno pitanje uslova sa pocetka ovog posta...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
"Tu su i Tomasevic, pekovic...svi su oni prosli skolu Partizana" !!!
Leb te jebo, to je izjavio predsednik kluba, inace veliki Partizanovac...

Btw, koliki god da je ugovor, na sledecem preseku stanja, dug ce biti uvecan, kao i do sada, tako da je nebitno...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
ja uzimam isto, na mali nacin da se pomogne klub
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Drugo nešto mene zanima, Arena ili Hala sportova ili Pionir?! Uzmem karte, ako nas puste u halu, uživo, šta će biti ako se ne igra u Areni, kakva mesta, rezervacija i tome slično?! Mnogo je nepoznanica u ovoj priči... :confused-smiley-013:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Neka me neko uputi ako grešim: Standard 1: 6.000 dinara. Ovo je zapravo nešto manje od pola cene sezonske u toj klasi? Recimo, cena se razlikuje i od vremena kada je karta kupljena. Moja sezonska za prošlu godinu je bila 13.100 dinara (sa PDV-om).

Po ovome ispada, sada platimo 50% da bismo "rezervisali" kartu.

Kada bude moguće ući u dvoranu i kada se krene sa prodajom sezonskih, radimo doplatu do pune cene karte (na ovih 6.000 RSD, u mom slučaju bi bilo još + 7.000 - 5% popusta). E sad ovo je OK ako se u dvoranu bude moglo sa sezonskim kartama negde već u 5. kolu. Ali ako se u dvoranu bude moglo tek od 15. kola, onda je doplata nepotrebna jer smo već platili za pola sezonske? Ili ako krene posle pola sezone da se može u dvoranu, onda smo i pretplatili punu cenu sezonske.

U ovom mom primeru se "zna" koja je cena sezonske (ako ih bude ili kada ih bude), pa se samim tim i zna u svakom trenutku koji smo deo sezonske otplatili avansno kupovinom kartice “Vera i vernost.” Međutim, na sajtu KK nisu rekli kolika je vrednost sezonske u svakoj katekogriji i mi ne znamo koliki smo deo platili a koliko ćemo doplatiti. Šta ako će cena moje karte biti 26.000 dinara a platio sam “Vera i vernost” 6.000? Onda bi morao da doplatim još 20.000 u trenutku kada se bude ulazilo u dvoranu. I šta ako mi je to mnogo pa nemam da doplatim? Bilo bi dobro da su odmah rekli kolika će cena sezonskih biti (kada ih bude) i objasniti kako će se njihova cena menjati u zavisnosti od toga koliko se tekmi odigralo do momenta ulaska u dvoranu.

Oni su to trebali uraditi kao što su pravili razlike u odnosu na vreme kupovine sezonske (najjeftinije je bilo kada se kupe odmah, pa sve skuplje kako vreme odmiče). Tako su trebali napraviti sada, samo obrnuto. Cena karte da bude PUNA do 6. kola. Od 7-14 kola da bude jeftinija, od 15-20 kola još jeftinija a od 21. kola se NEĆE PRODAVATI već će moći da se kupe POJEDINAČNE ulaznice za svaku tekmu, sa popustom od 10% za ljude koji su kupili “Vera i vernost.”.

Onda bi se znalo tačno šta smo dobili (u kojoj vrednosti sezonske) kupovinom ove kartice.

Da nisam rešio da ih kaznim, verovatno bih sa ortakom /pola-pola uzeo kartu u jačoj klasi od Standard 1 (možda čak i court seat) ali sad nešto kontam da je 65.000/75.000 zapravo samo DEO SEZONSKE i da bih morao da DOPLATIM možda još toliko u trenutku kada se bude moglo u Arenu a to je previše! Naročito ako se bude sa sezonskim krenulo na pola sezone a oni roknu punu cenu sezonske. Da su rekli koji sam deo sezonske platio, lakše bih mogao da se preračunavam po principu: "ako krene tad - toliko, ako krene onda - onoliko... itd.)

Rekao sam ortaku, eto mu moja sezonska pa ako hoće neka kupi karticu na moje ime pa nek ide ako hoće - ja neću to je sigurno!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Sramota je sta rade, oni kazu ukoliko bude moglo da se igra morace da se doplati.
Pod jedan: Prosle sezone mi sezonci smo u jakom gubitku jer nismo gledali najvaznije utakmice a standard 1 je bila 12k.

Pod dva: On nama kaze moracemo da doplatimo ukoliko budemo zeleli da gledamo kad se otvori a sta ako se otvori u martu npr, sto bi doplacivali? Sta ako se jedna utakmica odigra pred publikom jel to znaci da ova karta ne vazi za sledecu sezonu?

Toliko su neprecizno odredili sve i cini mi se kao da zele da na neki nacin prevare najvernije.

Pod 3:Sta ukoliko se proda npr 4k karata a igramo u hali sportova gde moze npr 1000 ljudi ko ce imati pravo da gleda?
Nista apsolutno mi nije jasno.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.396
Локација
Novi Beograd
A šta ste očekivali od polaznika SNS spin akademije, da nešto tačno i precizno izjavi i objasni?

Realno (odvratne li reči), boli me u predelu donjeg stomaka i nešto niže, za njihova objašnjenja i uputstva za upotrebu, kupiću ih zbog Partizana, zbog Duleta, zbog Miše, zbog onog osećaja u stomaku kada se približavaš hali, a i zbog toga što sam debil...

Isto tako, u potpunosti razumem i ne osuđujem one koji neće.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
licno posle prosle godine, kupovine superior sezonske i njihovog bolimekuracstoimasproblem - obrati se areni, ne uzimam sezonsku do daljeg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top