Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Pre odprilike mesec dana kad je Jare zeleo da produzi ugovor sa nama zalizani nije zeleo ni da cuje,onda je Savic uzeo stvar u svoje ruke,najebo se majke zalizanom,i objasnio mu neke stvari,sve sto se radi u klubu radi se preko drugih menadzera,verovatno ce zalizani uskoro biti niko i nista druga liga,nije bogom dan.Mnogo pratite ciganske novinare,koji ce isto uskoro okrenuti plocu
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Nisu, Luca je 89 a Bjelica 88, ali po formi kad pogledas Luca je bar 5 godina mladji jer sa velikom lakocom igra.
Sad baš videh, mogao sam ruku u vatru da stavim da je '88. Svakako nebitno, dečko ima fizionomiju i formu Spartanca, plus ima iza sebe najbolju sezonu karijere, a o njegovom Grobarstvu da i ne govorimo. Po svim parametrima odskače od prosečnog 32-godišnjeg igrača.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.399
Reaction score
4.620
Локација
Zemun
Ja ne sumnjam da ce Zoc da skocka tim koji ce biti vise nego konkurentan. Mozda ne odmah prve sezone, ali i da ne osvojimo nista( mislim na ABA ili EC), skoro pa sam siguran da sa ovim sponzorima i projektom idemo u EL 22/23.
Ono sto bih ja jako voleo da vidim, a Zoc je vec pominjao, je da se dovede i mladi Grobar na neko mesto u strucnom stabu, koga bi Žoc brusio da "gde on stane, taj produži".
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Ne verujem za Ekpe Udoa, em je sad vec u godinama, em mu satistika prosle sezone u kineskoj ligi 13minuta po mecu 6poena...Poredjenja radi Raduljica daje u proseku 23-24poena tamo.

Sve novine odjednom pune insajdera i infoa, gde su bili za Kevina Pantera:confused-smiley-013:
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Sta fali Judo-u? Sigurno nije planiran za prvog centra,a i ne moze mnogo da kosta u ovim godinama... Nemam nista protiv da dodje. On,Mozli i jedan jaci centar bili bi top na toj poziciji,a i vec je saradjivao sa Zocom i najbolje zna sta moze od njega da ocekuje.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Na stranu što su cigani umobolni sektaši i lupetaju gluposti i što je nama sve to zabavno, ali toliko potenciranja na ogromnim parama mislim da ima za cilj da igrače sa kojima se pregovara malo baci u rebus i možda natera da traže više para, da nije sve to samo puko lupetanje, nego da neko i namerno gura tu priču.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Daj bre uživajte u patnji cigana, nemoj da mračite :D Ne valja Bjelica, ne valja Judo... Jedino Lebrona da priupitamo, mada ne bi nam se ni on svideo, em divljak em mator :D

Opustite se, nema potrebe da se opterećujemo ko dolazi, za koje pare, jel mator, jel u formi... Ko god dođe, najbolje je moguće rešenje za tim jer je tako rekao tata Žoc.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899

Samo da ne napravimo gerontoloski centar. ;) Slusao sam jednom Mesinu koliko ceni Micova i njegovo kosarkasko znanje...
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Momak, imao si upis da čovek igra rekreativnu košarku celu karijeru.
Da uprostim, dobio si odgovor konkretno na glupost koju si napisao.
Idi ti u NBA i igraj 6 godina rekreativnu košarku, šta su oni, rasli na drveću pa ih jedan Bjelica izjebo pet puta za ugovor? Po tvojoj priči, Bogdanović cele tri sezone igrao rekreativno za Sakramento.
'88 je godište, igrao je za cigane, maltene SAM protiv nas, u godinama apsolutne naše dominacije i nije bilo šanse da uzme titulu pored živog Vujoševića.
U Taukeramici ili Kahi Laboral se pored Barse i Reala jednom u deceniji desi da neko pokupi prvenstvo, u Feneru kod Željka ima titulu, kup, MVP, pa odlazi u NBA 2015.
Sa reprezentacijom 2 srebra, EP i SP.
Da podvučem, merilo kvaliteta nekog košarkaša nisu samo trofeji!
Nando de Kolo je '87, ima 34, katapultirali ga iz Sparsa nazad u Evropu, znači 300/400k po tvom rezonu i da peva. A on u Feneru 2 miliona po sezoni.
I ne ponašaj se ko uvređena mlada, nisi devojčica
To sto ti mislis da je nesto glupost ne znaci i da jeste.. I pozeljno bi bilo da citiras onog kome pises, jer ovako moze da promake i da pomislis da nema odgovora!
Ja tvrdim da je Bjelica osim reprezentacije manje-vise cijelu karijeru igrao rekreativnu kosarku..
Sve i da nije cijelu karijeru, od odlaska u Nba a to je 2015 igra neobaveznu kosarku.. Lik nije sampion, pobjednik, ima 33 godine, preksup, spor, bez igre ledjima, bez odbrane..
Jel nesto od ovog nije istina?
Od njega je ostalo samo ime..
Za novac koji on trazi moze da se dovede barem 20ak boljih igraca i to minimum!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

Samo da ne napravimo gerontoloski centar. ;) Slusao sam jednom Mesinu koliko ceni Micova i njegovo kosarkasko znanje...
Pfff samo 500.000, slabo brate, slabo, minimum milion +
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Sezona 2017/18 Minesota završava kao 8. na zapadu - plasirali se u plej-of.

Sezonu 2018/19 prelazi u Sakremento koji tu sezonu završava 9. na zapadu, prvi ispod crte.

Sezonu 2019/20 igra takođe u Kingsima. Sezonu završavaju kao 12. tim zapada, svega 3-4 pobede iza Portlanda koji je bio poslednji tim plej-ofa, boreći se za isti do 10-ak utakmica pred kraj.

Sezonu 2020/21 igra plej-of sa Majamijem, ali je tu upitan njegov doprinos, jer mu je minutaža bila u rangu Bobanove.


Kada se podvuče crta, daleko od toga da je bio član tank timova, jer vidimo da su tu u pitanju 6 sezona, od kojih su 2 bile loše (mladi nosioci igre Minesota, isto kao što i Jokićev Denver u to vreme nije bio u doigravanju), 2 sezone gde su njegove ekipe bile na ivici da uđu u PO i 2 sezone u kojima su mu ekipe bile učesnici istog.
Jel znas sto je zajednicko njegovim NBA timovima? Zajedno u poslednjih 15 sezona ili ti 30 sansi da odu imaju JEDAN plasman u PO..
Dvije najgubitnickije fransize mozda u svih 4 Usa sporta..

Gdje su ti sezone 15/16 i 16/17?
Za sezonu 17/18 cu samo napisati sledece JIMMY BUTLER! A i on je poslije godinu zapalio iz tih rekreativaca!
Dal stvarno da se nesto pise od Kingsima? Ljudi su sinonim za losu i nesposobnu fransizu! Birali su Beglija prije Doncica! Jel dovoljno?
Za Majamijev ovaj sad PO zasluzan je malo vise od mene i tebe!
I da, i Bogdan je prosuo 3 godine u Nba rupcagi ili ti Sacramento Kingsima.. Spasio se u 5 do 12 i jer je 5 puta bolji igrac od Bjelice!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top