Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Slažem se samo je jebeno to što ne mogu da definišem pojam "realno". JBG prvo što je bilo nerealno jeste bio dolazak Žoca, posle toga je sve realno ili skoro sve. I ovo što su do sada doveli nije baš pod zavesti kao "realno" bar mi nismo navikli...

Sanjam ja tako razna imena, ne obazirem se puno na pisanje medija i čekam /kao i svi ovde/ da konačno objave radosne vesti :D

A realnost, šta to ono beše? :šal
 

Gagić

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
17
Reaction score
28
Локација
Blok 45, Novi Beograd
^ Ko normalan ima šta da priča pošumljenom.

Od domaćih razmisli samo koga bi ti doveo i onda još jednom razmisli koliko je to realno i samo će ti se kazti, jbg sve sa solidnim kvalitetom se gura kod Zalizanog pa u NBA tek posle se razmišlja o Evropskim opcijama.
Imam ja zelje, i sve su to igraci oko 20 godina za koje mislim da bi se odlicno uklopili sa zverima koje smo vec doveli. Ako sam dobro razumeo pravila foruma, pozdravi zelje i cestitke su zabranjene :), tako da ne bi o imenima.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Još samo malo da se dopunim /isteklo mi 10 min pa nisam mogao da menjam upis/ :D

Kad smo kod "ralnosti" ako ne grešim, poslednji put smo u KKP gledali EL igrača kada je sam KKP igrao EL. Od tog momenta pa sve do sada nismo imali EL igrača. Dešavao se obrnut proces da neko iz KKP ode u EL klub ali obrnutog slučaja baš ne mogu da se setim /neka me neko ispravi ako grešim/.

Sada ne samo da smo ćapili EL igrače, već su potpisali učesnici prošlogodišnjeg F4 EL! Da mi je neko pre potpisa rekao da je to realno, pomislio bih da tog nekog trese opasna groznica :buhaha

Žoc je rođeni pobednik i skockava ekipu u "okviru realnog" ali mislim da je realnost u njegovoj glavi neviđena naučna fantastika za glave nas običnih smrtnika. Imam neki subjektivni doživljaj da će njegova realnost potpuno nerealno izgledati iz našeg ugla.

Košarku volim iznad svakog sporta ali NIKADA do sada prelazni rok /nazovimo to tako/ nisam pratio sa toliko strasti na način kao da je reč o takmičenju gde gledaš tekme, navijaš, nerviraš se, kalkulišeš... Sećam se u vreme kada je Dule bio trener, na kraju svake sezone je dolazilo do osipanja gde sam skoro sa sigurnošću mogao proceniti ko odlazi, dok igrače koji dolaze nisam ni poznavao - jednostavno sam imao poverenja i bio u fazonu "bićemo slabiji nego prošle sezone za tog, tog i tog igrača, ali DV će nešto da skocka.

Kada je došao Trinkijeri, imao sam takođe poverenja da će biti bolje al nisam imao tu neku strast tokom prelaznog roka. Iskreno, nisam imao pojma ko su Mozli, Tomas ili Volden. Ok, pokazali su se odlično pod palicom Trinkijerija ali eto, ne bih se tada zakleo da su imali takav potencijal. Prelazni rok mi je uvek bio "OK dovode nekoga, ko je i šta je tek ćemo videti" i onda obično gledam klipove, dođem ovde da pročitam šta o njima misle članovi koji se u sam potencijal igrača razumeju bolje od mene. Ali nije bilo euforije.

Žoc je sada počeo da dovodi igrače za koje znamo kakvi su. E tu sad nastaju slatke muke. Ako je počeo sa EL F4 igračima, sa imenima koje svi znamo /a svi ih znamo brdo jedno na svim pozicijama/, onda braćo dobijete groznicu od uzbuđenja, iščekivanja, maštanja.

Ovo mi je prvi prelazni rok koji bukvalno gledam kao TAKMIČENJE kao LIGU /koju god/ i "navijam" za pojačanja. Tegeltija prska po panterima za sve novce, svako malo izbaci po neku svadbarsku "sve za ljubav, sve za Partizan", piči sa tetovažama. Iz KKP na TW izbacuju razne umotvorine bar 2-3 puta dnevno. Pratim i PBGnews /ili kako već ide/ koji su takođe "vickasti"...

JBT na svaku objavu dobijem nervni slom, tačno im treba zabraniti puštanje bilo čega što nije "potpisao taj i taj", hoće srčka da me strefi svaki put kad vidim notifikaciju a oni se zabavljaju za sve novce :buhaha :buhaha :buhaha

O medijima koji "sve znaju" ne vredi ni pričati, to i ne čitam jer se pokazalo da nema nikakvog smisla. A opet, apetit mi velik kao kuća. Imam utisak da ću se izduvati kao balon kada sezona počne :D
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Prva petorka ce nam svakako biti bomba. Medjutim, treba popuniti ostalih 7 igraca kvalitetnim ljudima i igracima. Dva mesta oataviti za dva najbolja klinca, a ostalo popuniti sa iskustvom i kvalitetom. Msm da ce se napraviti balans. Ako je tacno da dovodimo jos minimum cetiri igraca, onda na ova cetiri koja su vec dosla, mi cemo imati EL sastav. Ne treba potceniti ni ostale ekipe iz EC, posebno Virtus sa kojim se verovatno kasnije ukrstamo, imaju po imenima prejaku ekipu, ali po meni i previse matoru. Kalo god, Zeljko ima da napravi lom na kosarkaskoj sceni.
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
Meni se i dalje po glavi mota češki crveni bik što ga je Tuljo spominjao...
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ne verujem da su cetiri igraca u pitanju. Imamo cetiri igraca trenutno na 1/2, Paige, Trifunovic, Panter i Avramovic. Tu fali samo startni plej.

Na krilu Kuruks, Dangubic, Zagorac. Tu nam je puno.

Na 4/5 imamo Lideja i Mozlija. Nama realno fali klasicna prva petica, posto je Lidej covek 4/5, i druga cetvorka.

To su znaci neka tri igraca koja nam fale u ovom trenutku, a i to zavisi naravno od zamisli trenera.

Osim ako neko ne ode u medjuvremenu naravno.

To je nekih 13 imena, plus dva za klince i to je 15 igraca
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ne postoji ozbiljan evropski tim koji nema 3 centra, i minimum 2 pleja. Mi od toga imamo jednog centra, projektovanog da bude treci centar. Tako da opustite se, dolazi jos 4 igraca minimum. isto tako nema sanse da nam spoljna linija bude Paige, Trifunovic, Panter, Avramovic i npr Pangos. Trojica na P zajedno nemaju 200 kila, a moderan basket zahteva fizikalije.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ne postoji ozbiljan evropski tim koji nema 3 centra, i minimum 2 pleja. Mi od toga imamo jednog centra, projektovanog da bude treci centar. Tako da opustite se, dolazi jos 4 igraca minimum. isto tako nema sanse da nam spoljna linija bude Paige, Trifunovic, Panter, Avramovic i npr Pangos. Trojica na P zajedno nemaju 200 kila, a moderan basket zahteva fizikalije.

Projektovan je od strane navijaca na internetima :D

To kako ga Zeljko vidi, odnosno da li ga uopste vidi, zna samo on.

Btw, Balsa Koprivica izgleda nece biti draftovan. Je l pratio neko njegovu karijeru na koledzu, ima li tu materijala? Vidim da je visok 216.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Hahha Vlad, uzeh ti "posao" na drugoj temi vezano za Francuza...

... nista, idemo na nekog jaceg i skupljeg centra :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Povezivali su nas mediji početkom jula sa Petruševim, pa se zalizano govno javilo i izjavilo da do drafta ništa rešeno biti neće.
Evo sada vesti na b92:
"Sports ilustrejted" s vremena na vreme, sve do Drafta, izbacuje projekcije, sa koje pozicije će koji igrač da bude izabran.
Prema njima, Petrušev će među poslednjima biti biran i to sa 58. pozicije od strane Njujork Niksa.

Koliko se razumem u struju (Čvarkov mood off), ovo nije dobra polazna pozicija za njega. Od svih tih pominjanih centara on bi nam bio najveće pojačanje. Petrušev, Mozli i Miletić sasvim pristojno popunjena pozicija.

Edit: Đenka Pa ko će ti igrati 5-8 minuta kao treći centar?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top