Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nema veze, zbog te šale izgubio sam kredibilitet u svojim krugovima.
A njemu neka bude 4/4...neka nema veze.

Spalding druže nemoj da se uvrediš ali nacrniše te.
Doživljavam te zbog njihovih upisa ovog prelaznog roka kao onog iz "alo, alo"
Što ima trošnu srčku.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
A kurir piše kako će Pangos da potpiše na dve godine i kome sad vjerovati


Ta smeca samo prenose ono sto je objavio onaj grk na tviteru. Uopste ne verujem da ce Kevin Pengos doci kod nas, mislim da su sanse mizerne. Nadam se samo da ovaj izraelski prospekt nije prva opcija na pleju, previse je mlad za tako nesto.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nema veze, zbog te šale izgubio sam kredibilitet u svojim krugovima.
A njemu neka bude 4/4...neka nema veze.

Spalding druže nemoj da se uvrediš ali nacrniše te.
Doživljavam te zbog njihovih upisa ovog prelaznog roka kao onog iz "alo, alo"
Što ima trošnu srčku.

Hahahahahaha :buhaha :buhaha :buhaha Opušteno brate! Fora je u tome što od same najave Žocovog povratka svi imamo trošnu srčku, samo neće svi da priznaju... E sad da ti pišem ovde koliko meni Žoc znači i zašto sam prs'o, bojim se da nema toliko memorije na forumu i ne bi moglo stati - A ubeđen sam da svi mi imamo isti, potpuno isti doživljaj... Samo neko priznaje a neko se malčice stidi :D

P.S oni se samo šale, a ja svesno prihvatih ulogu vrača :D Ako te ne mrzi pročitaj ranije upise pre Žocovog povratka i biće ti jasno zašto se šale na moj račun... Bio sam skoro 24/7 na forumu :D Da me plaćaju ne bih toliko imao "radnih sati" al Žoc je Žoc jednako lud koliko i ja :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.919
Ne sumnjam ni ja al nek potpiše i Pengos šta fali? Makar kao back up ako ništa :D
Gde ima, tu i preliva :D

Ја уопште не сумњам у Мадара због његових година, и Вестерман је јако млад био наш први плеј, а по мени је мали Израелац већи таленат од њега.

A ima duze ruke i brze noge :D
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Steta i za Pangosa i za Petruseva, ako ne dodju, ubedljivo najbolje sto je trenutno slobodno na 1. i 5. Ovo je vec drugi ili treci put da izlaze info o pregovorima sa Pangos-om, pa shodno tome kako se to sto se provlacilo u medijima, zavrsavalo na spekulacijama, nisam optimista po pitanju njegovog dolaska, slicno se i Petrusev konstantno povezivao sa nama i boom Efes...Bojim se da ce i Pangos, klasa, za minut naci klub kada otpadnu sve NBA opcije.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Hahahahahaha :buhaha :buhaha :buhaha Opušteno brate! Fora je u tome što od same najave Žocovog povratka svi imamo trošnu srčku, samo neće svi da priznaju... E sad da ti pišem ovde koliko meni Žoc znači i zašto sam prs'o, bojim se da nema toliko memorije na forumu i ne bi moglo stati - A ubeđen sam da svi mi imamo isti, potpuno isti doživljaj... Samo neko priznaje a neko se malčice stidi :D

P.S oni se samo šale, a ja svesno prihvatih ulogu vrača :D

Evo, svečano priznajem da se malo femkam okolo. Kao nije ovo ništa, sve je to normalno a već mesec dana samo što ne padnem pod saobraćaj. Sam sam sebi kao onaj legionar kad kaže Asteriksu - već su me prebili kao mačku i sad mi više ne mogu ništa. Totalno mi je sve jedno ko će da potpiše a ko neće, što se mene tiče mogu da se skinu Zoki Zenica, Šilobad i Androić, meni opet lepo. Nadam se samo da sa Mozlijem nije ništa zdravstveno opasno, mnogo, mnogo dobar momak...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.625
Локација
Zemun
Статус
Затворена за писање одговора.
Top