Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
274
Reaction score
799
Локација
Vojvodina
Nema više mesta za sve.
Neko će da ispadne iz rostera,po meni Miletić ili Zagorac,no videćemo uskoro ko će biti pušten niz vodu.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Не знам кога сте ви очекивали, јер је баш слабо тржиште играча, поготову центара. Ситуацију је доста променио Петрушев (и оно његово зализано говно од менаџера) кад нас је испалио, па смо импровизовали у виду Копривице.

Једино жалим што брат Мозли није био у стању да заигра за нас.

Лесор је драстично поправио своју игру у односу на онај период у лименкама. Мало је рећи да је прошле сезоне доминирао у Еврокупу, а и сада је у Макабију сасвим коректно одрадио свој посао. Можемо коначно да будемо мирни што се тиче дефанзивног скока. Добили смо провереног играча, а то што је играо за ФМП ме и не интересује превише јер је ту само до јуна да обави свој посао и онда да ослободи место за Жоа и(ли) Веселог. :D

Што се тиче плеја, надам се да ће Деда Мраз ове године донети @Spalding и мени поклон у виду Кевина Пенгоса :buhaha
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Je l' smo mi jos 3 utakmice u areni i onda u pioniru?
Procitao sam negde da smo dva meseca onda u pioniru, zna li se sta tacnije, kada smo ponovo u areni?
 

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Je l' smo mi jos 3 utakmice u areni i onda u pioniru?
Procitao sam negde da smo dva meseca onda u pioniru, zna li se sta tacnije, kada smo ponovo u areni?
U pioniru smo do sredine Marta, zbog svetskog prvenstva u atletici (zbog montaže atletske staze moramo ovoliko rano da izađemo iz Arene). Ovo znači da ćemo czv. dočekati u paklu Pionira
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Je l' smo mi jos 3 utakmice u areni i onda u pioniru?
Procitao sam negde da smo dva meseca onda u pioniru, zna li se sta tacnije, kada smo ponovo u areni?
Protiv Trenta igramo zadnju u Areni 12.01.,posle toga smo u Pioniru do mislim kraja marta, odnosno 30.03.dočekujemo Lokomotivu u Pioniru, pa se vraćamo nazad u Arenu
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Željko je lično hteo Lesora. Makabi nam učinio medvedju uslugu jer je na slobodnom tržištu bilo mnogo balvana i precenjenih igrača.

Meni se svidja što je eksplozivan centar. Pored njega će Balša da napreduje.
Najviše me raduje što će Smajli i Ledej da igraju svoju prirodnu poziciju.

Još samo Dreksel da se vrati pa da nam i još jedan plej i mi smo top ekipa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top