Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd


Ovde će se prodavati:


Belgrade Urban Destillery

Žorža Klemansoa 19, Beograd


 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sad bih odmah poručio 2 flaše, ali vidim da je nema u ponudi na sajtu. Valjda bude u radnji npr. kad budemo igrali onu pomjerenu protiv Mege.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.870
Локација
Beograd
Upravo sam zvala, naručila, flaša je 2000, za dve se ne plaća poštarina, ukus može da se bira, ja uzela dunju i kajsiju. Količine su ograničene, meni će stići posle Nove godine, kome je bitno ranije, rade do 22h.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Inače imaju vrhunsku šljivu, rakija "Branko". Ali nije ova sigurno, pošto je cena dosta jača.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kad marketing KK kluba, koji pritom (kako se čini) i nema svoju zvaničnu prodavnicu zvanične KKP robe, za pola godine prejebe sve što je kompletan marketing FKP uradio u prethodne 3.

Ne želim da omalovažim FKP na bilo koji način, mada su to oni koji ga vode to već uradili umjesto svih nas.
Bitan faktor je i to što je uprava FKP na svaki stvarno dobar potez redovno pravila dva loša, ali i da se ne zajebavamo: Koji to ozbiljan klub zaključa TW profil i gotovo svakodnevno demonstrira nepismenost na društvenim mrežama, sa sve "bolestan čovek ima hiljadu želja, a bolestan samo jednu"?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top