Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
kome je taj prijatelj (kako je nazvao žoca i zokija), neprijatelj mu NE TREBA! uostalom kad je zoki igrao za rahmetli kurvu? :confused-smiley-013: sto puta izgovorena laž postaje istina? jedino ako i za to nema neku eksel tabelu :buhaha
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Koliko god mi je drago sto mu fino odgovorise, ne znam jesam li paranoican, ali kao da imamo "dozvolu" da njemu odgovaramo sve dok ne pominjemo vrhovno bozanstvo. A ne bi me cudilo (ne znam jesam li paranoican) da je ovaj agent prejak i za psiha posto je bilo bockanja i sa njihove strane. Posto je ocigledno da psiho zeli u svemu za sve da se pita a ovaj kao da malo zeli da istice i sebe...

Sad tu izjavu prenosi i Telegraf. Hm.

Najbolji scenario je da se medjusobno pokolju, ali iskren da budem, nakon citanja analize onih nasih likova sa reflektor magazina (ili tako nesto) neka njima njihove legende jer ce iza njega ostati pustos samo takva.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.528
Reaction score
29.370
Локација
Novi Sad

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.660
Svaka čast Saviću!

Ovako treba da se nastupa protiv bolesnika, još samo to Željko da shvati i da se prenese ta emocija na igrače.

Manite se lijepih manira, potenciranja sportskog rivalstva i sl. To sa njima nije sport, zato i nastupati skroz drugačije, kao sad Savić.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top