Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.763
Reaction score
14.165
Локација
Madagascar
To sam i ja sad vidio ne znam jel tacno,mislio sam Dzinu to poslati u PP :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Što bi Džinu pisao u PP? Džin ti sad sedi pored Žoca i bacaju opkladu koji će pre da podigne slušalicu kad zazvoni telefon /čekaju poziv neki iz inostranstva/ :buhaha :buhaha :buhaha
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
@Mikula990

Mnogo toga je NOVO u odnosu na proteklih 10 godina... Prva novost i najbitnija je ŽELJKO OBRADOVIĆ - možda nije garancija ali je sigurno adut više u odnosu na sve ranije pokušaje da se dobije WC. Drugi "adut" je činjenica da Rusi 99,9% neće igrati zbog dešavanja u Ukrajini. Treći adut je činjenica da je ove godine apliciralo svega 2 ekipe, od kojih je jedna KKP.

Samo u dva slučaja smo izduvali: 1. Ako odluče da Rusi ostaju ili 2. Da EL ostave na 16 klubova.

A sad zamislite situaciju u kojoj je Bursa osvojila EC a Virtus aplicirao za WC zajedno sa Valensijom i Partizanom? Tu bi već bilo velikog sranja.

Ne tvrdim da će nas pozvati, da nas neće zajebati opet - Ali ima osnova nadati se jer nada umire poslednja! Ovo je isto deo "navijanja" za Partizan koliko i svaka tekma koja se igra. Zato NAVIJAJMO do konačne odluke pa kako nam bude! Ovo je sada šut na 00:06 pa ako uđe, uđe. Ako ne uđe, jbg... Kao i na svakoj tekmi.

@Мали џин ne zajebavaj narod :D Neko će da poveruje i ode sa foruma do 20h :buhaha :buhaha :buhaha
Rusi nece igrati 100%, jedino ako ostave
16 klubova duvamo.
Ne znam ni u buducnosti kako ce Rusi igrati.
Treba im jedno dobro pranje.
Kad bi spasili planetu od vanzemaljaca ili
komete.
Mislim da bi im oprostili ovi drugi.
Valjda ce biti odluke od 12-15h.
Nadam se da ce promeniti i sistem takmicenja jer je ovo ŠKANDALOZNO.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.889
Reaction score
23.330
Локација
Beograd
Daj Bože da igramo EL, ali je sistem najveća katastrofa za košarku koji postoji. Kad je bio sistem po grupama, nije bilo prava na grešku, i morali su svi od sebe da daju na svakoj utakmici. Što se najbolje vidi i kroz posetu, u drugom delu dok ne krene plej of, poluprazne dvorane.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mislim da grešiš. Manje su krađe i regularnije je ovako a evo zašto. Ako igraju KKP vs Panatinaikos, sistem ne zna da li će rezultat te tekme uticati u ukupnom zbiru na BAR ili MAC ili Real... Ili isto tako kada igramo sa svima drugima. Jer bodovi su bitni da se dosegne ta eliminaciona faza i ti ne znaš ko će tu kome da bude u zbiru nekakav konkurent.

Ako recimo navlače nekome protiv Partizana, oni ne znaju da li će pobeda tog drugog naštetiti nekom trećem "bitnijem" na kraju. Kada su grupe, onda su one "dirigovane" i u svakoj od njih se NAVLAČI favoritima grupe a redovno kradu Partizan.

Mnogo je čistiji ovaj "ligaški" sistem,
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Sistem takmicenja EL je odlican, jer se kosarka igra za navijace, a i bas volim da se odmerimo sa svima, a ne kao ranije po 6 timova u grupi.
Imas Zeljka na klupi, protiv njega niko ne moze biti favorit.
Sa svima da, a pola tih utakmica su prijateljske bez energije i nepripremljene takticki. Bez koncetracije igraca. A publika vice “Defence”
Mislim da grešiš. Manje su krađe i regularnije je ovako a evo zašto. Ako igraju KKP vs Panatinaikos, sistem ne zna da li će rezultat te tekme uticati u ukupnom zbiru na BAR ili MAC ili Real... Ili isto tako kada igramo sa svima drugima. Jer bodovi su bitni da se dosegne ta eliminaciona faza i ti ne znaš ko će tu kome da bude u zbiru nekakav konkurent.

Ako recimo navlače nekome protiv Partizana, oni ne znaju da li će pobeda tog drugog naštetiti nekom trećem "bitnijem" na kraju. Kada su grupe, onda su one "dirigovane" i u svakoj od njih se NAVLAČI favoritima grupe a redovno kradu Partizan.

Mnogo je čistiji ovaj "ligaški" sistem,
Primedba na takmicenje se odnosi na kvalitet samih utakmica u ligi i moje zelje da ih gledam kako ne daju ni 50 % mogucnosti.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
234
Reaction score
1.146
Локација
Beograd
Vidim konkurencija u evrokupu je velika. Kakva razlika izmedju prosle sezone i sledece, au... Ako izduvamo za EL bar cemo sigurno uzeti EK u velikom finalu protiv London Lionsa na Vembliju :šal
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Sa svima da, a pola tih utakmica su prijateljske bez energije i nepripremljene takticki. Bez koncetracije igraca. A publika vice “Defence”

“Defence” nije baš slučaj u Turskoj, Grčkoj, pa ni Španiji... O Partizanu da se i ne govori :D Za to ne brinem!

Primedba na takmicenje se odnosi na kvalitet samih utakmica u ligi i moje zelje da ih gledam kako ne daju ni 50 % mogucnosti.

To je zato što se na otprilike polovini ligaškog dela već kristališe neka "realna" slika i mogućnosti nekih klubova, koji nakon toga izgube "ambiciju" za TOP 8 a to je direktna posledica da u EL primaju svakakva govna tipa FMP i sličnih /a bilo ih je priličan broj/. Drugi razlog je mnogo lakši proboj u NBA pa je došlo do osipa kvaliteta. Ako imaš ambiciju da se takmičiš, sistem nije smetnja i onda nemaš "prijateljsku tekmu".

Ono u čemu se slažemo, jeste manja mogućnost pripreme tekmi jer se igra u ludačkom tempu.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
497
Reaction score
1.784
Daj Bože da igramo EL, ali je sistem najveća katastrofa za košarku koji postoji. Kad je bio sistem po grupama, nije bilo prava na grešku, i morali su svi od sebe da daju na svakoj utakmici. Što se najbolje vidi i kroz posetu, u drugom delu dok ne krene plej of, poluprazne dvorane.
Da hale su poluprazne, ali sta nas briga, kod nas ce biti puno ako se bude igralo u pioniru. Sto se tice arene, tu je vec druga stvar, cjenim da ako rezultati ne budu odgovarajuci da ce biti oko 10000 bez obzira ko bude protivnik. Ovaj London Lions ce sledece godine igrati EL to je sigurno. Ipak ovaj spisak za Evrokup uliva nadu da ce nas ipak pozvati, ali iskustvo nas cini da budemo oprezni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top