Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
351
Reaction score
2.446
Локација
Beograd

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.648
Reaction score
4.734
Nemojte sad sa Milevom odugovlaciti, cud je zenska smijesna rabota.
Tacno je sa ta tema kod nas sluzi da se ubije vreme i da se vezba sistem eliminacije, ali ajde sad kad smo krenuli...
 
  • Like
Reactions: BaX

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.263
Reaction score
3.029
Au!!!
Sta nas boli kurac na koliko smo dobili pozivnicu,kad sledece godine osvojimo ABA ligu!To automatski znaci da smo i dalje u EL!
Mutanti neka ga duvaju!
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
181
Reaction score
1.013
“Ja ne znam zašto se mi radujemo, ovo je sve normalno.”

Poklopilo nam se ovaj put, dolazak Najvećeg koji je unaprijedio evropsku košarku za sva vremena i odlazak najvećeg govnara koji je unazadio evropsku košarku. Ne mogu reći da se košarka vraća kući, jer je košarka uvijek bila naša kuća, gdje god i šta god igrali.

Čestitam braćo Grobari! Idemo im jebati majku svima, uz kamate za ovih 8 godina!

I što bi rekao Tegeltija: “U dobru se ne ponesi.”

NAPADAAAAAAAJ!!!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.216
Reaction score
7.109
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Vrhunski igrači izvolite pred najbolje navijače na svetu, igrajte za najboljeg mogućeg trenera, učite od njega.
Željko zaseda na čelu komisije i samo pokazuje prstom, svi koje on poželi - dolaze.
Može li biti drugačije? Jednostavno ne. :šal
Hvala još jednom gospodine Željko Obradoviću!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top