Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.553
Локација
tamo daleko...
Sasa bi da pruzi ruku pomirenja drzavi, citaj ciganskom psihopati, kome su pljacka i izdaja dodatne delatnosti. Ili je naivan, ili je ucenjen, kada ovako rezonuje. I rece jos da ima postovanje za ljude koji vode drzavu. Gde li je to vode? I kako je vode. Sigurno je ipak, da voli Partizan. Necemo mi imati ravnopravne finansije sa mafijom iz Zeleznika, sve dok pseto vucic ne zavrsi gde treba da zavrsi. Ako ima pravde, gde svi takvi treba da zavrse.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nisam ulazio na forum mozda mesec dana, danas uso samo da pohvalim MVP-a i celavog, znam da cita.. Lepo odradjeno, odlicna pitanja.. posebno ono oko letovanja u Srbiji :buhaha

Za Duleta :respect :respect
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Uopšte mi se ne sviđa Danilovićev intervju. Ok, treba malo spustiti loptu, ipak od psihopate dosta zavisimo ali ovo mi taaako deluje kao da ćemo da budemo ikebana što bi Dule rekao. Uopšte mi se znači ovo ne sviđa...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.210
Локација
ante portas
Dalo je idealan primer toga da su fizikalije bitne, ali ne i presudne. Da su fizikalije presudne onda bi i dizaci tegova igrali kosarku . Eto npr . nas nekadašnji igrač Miljenovic je njegova sušta suprotnost.On ima ono košarkaško, taj košarkaški vic i rezon koji Dalou fali, a nema telo za ozbiljnu košarku što Dalo ima .A i jedan i drugi segment i košarkaški talenat i ovaj drugi fizički talenat su neodvojivi jedan od drugog pogotovo kad se govori o tome u smislu vrhunske košarke.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нисам нарочито срећан због Борисовог одласка. Са које год стране да сагледаш његову причу и овај епилог, просто непријатност више у мору разноразних невоља.
Ко зна, да је све друго ишло боље, можда би и са њим испало боље.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.494
Локација
Topèidera lepša strana
dd1ba67d7dfc3180acf2b990.jpg


najbolje za kraj :respect:respect:respect

I Mona Lizin osmeh koji govori hiljadu reči :D

Dule priča sa Partizanovcima, a predsednik sa Kurirom....Lepo je to.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Dalo

Ко зна, да је све друго ишло боље, можда би и са њим испало боље.

Bas tako. Da je sve bilo kako treba mozda bi bilo vise vremena za rad sa njim, vise strpljenja, boljih uslova generalno za njegov razvoj u pozitivnijoj atmosferi.

Ovako, kad je sve na noz i ne zna se sta cemo sutra, a kamo li prekosutra, a to traje vec dve sezone, ostaje ukus gorke pilule, zbog "promasene" investicije, potrosenog vremena i oportunog troska zbog nekog propustenog igraca umesto njega, ali i zbog njegove vedrine, postovanja prema klubu i zemlji, toga sto je odmah pohvatao srpski, zbog fizikalija koje su se mozda mogle pretvoriti u pravi potencijal, ali jbg...

To je to, logican rasplet u ovakvim uslovima.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Prvo pa musko :D idemo dalje, ima jos "talenata" koji nas trebaju napustiti kako bi se pojacali za sl. sezonu.
Vidim da je danilovic uspio u namjeri da dule vise ne prica o vlasti i sjevernoj koreji i globalnom zagrijavanju sto sam potencirao nekoliko puta,jer je on najbolji kada je u kosarci, s druge strane dule je poentirao za upravu i kes koji trebaju da nabave.

Ne svidja mi se duletova izjava za ispadanje iz ABA lige koliko god mislio da je to figurativno rekao,od F4 do ispadanja iz ABA lige kroz nekoliko godina zvuci jezivo.

Milutinov kako stvari stoje ostaje samo ga menadzer moze udaljiti od nas jer njegova slabost po nbadraftu(ko god ima oci to i vidi:D) je nedostatak snage i igra ledjima, sto je idealno da unaprijedi kroz ABA ligu i teretanu.

Vanja potencijalna bomba, cak i ovaj todorovic sto se pominje kao pojacanje izgleda na klipovima prilicno brz i cvrst.Pravi igrac za nas.

Kada bi uboli pleja i jednog crnju koji pokriva 4i5 imali bi finu ekipu.
Nadam se da cemo bar na te dve pozicijie probati ubosti bingo a ostale pozicije pokrpiti domacim talentima i bivsim igracima.
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Dijete od šest godina se poradovalo odlasku Daloa.Dalje ne bih komentarisao.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Trebao je Dalo da ostane i sad da dobije vise prostora.. jeste on delovao kilavo ali u finalu plejofa je sasvim solidno odigrao i mislim da bi i dalje bio solidan kad bi dobijao vise minuta...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
E super ako se poradovalo,sad ce bez njega sve super da nam bude,ti organizuj slobodno slavlje neko malo za ovu prigodnu priliku. Jeste da je slabo sta pokazao,ali meni dovoljno sto se uneo u facu onom smradu Kalinicu(pleonazam),kako se videlo da voli Partizan,kako je brzo naucio srpski,bas nas je smatrao za jednu veiku porodicu(ili se to meni cini). Ja ponekad stvarno ukapiram da i na nasoj strani bar 50 posto navijaca se ne razlikuje po mentalitetu od cigana.

Moglo bi bar malo postovanja za svakog igraca koji je to zasluzio svojim ponasanjem.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Dule je u intervjuu mnogo toga rekao. Izgleda da je partizan.net jedna od poslednjih oaza medijske slobode u Srbiji.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Moje uplate sigurno nisu prosle, jer mi je banka obustavila transakcije.
Sada jos jedna stoji u statusu 'processing' vec skoro nedelju dana. Ni od toga nece biti nista.
Ovo se sve desava od kada je lansiran novi sajt...mada se stranica kluba prijatelja nije menjala.
Javi mi na pp ako bude promena da znam da li da se obratim banci za pomoc.
Hvala.

Meni je prošlo 25.6.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Dalo digao sidro.
Izgleda da Kosta prvi potpisuje,
na skeneru i neki Ceh ,inace igrao za Sevilju prosle godine
Ondrej Balvin,centar 23 godine
edit
zaboravih da napisem da se prica i sa Dekijem Todorovicem iz Bilbao-a
 
Последња измена:

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čekamo da se gorenavedeni info ASP-a pojavi na "renomiranim" sportskim stranama pod krilaticom "od dobro obavještenog neimenovanog izvora".
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Ako stvarno dolazi Kosta i zelimo da dovedemo tog Ceha koji je centar onda to znaci da Milutinov definitivno odlazi?
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Sto se tice Nikolice ,juce u ruznalu je tako nesto i najavljeno.
mada ja njima nista ne verujem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top