Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Činjenica je da je DV najveća noćna mora musavih i njegov odlazak iz kluba njihova velika zelja i nada...

E sad, da se meni, kao Partizanovcu, mišljenje o bilo čemu, a kamo li o ostanku/odlasku DVa poklapa sa mišljenjem cigana o toj stvari, ja bih ozbiljno preispitala svoj princip zaključivanja...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Kako je dobro živeti, a nemati informacije. Svi imaju neke informacije, habaju tastature bezveze. Mika, Pera i Zika svaki dan nam nešto novo donesu, a mi kao mladi majmuni čitamo i čekamo.

Kako Tanjug javlja sutra je možda i presudna Skupština voljenog nam kluba, zajebite više informacije i dobro obaveštene kafanske izvore.

Da sutra svi stanemo iza Nikole pa da poguramo ovaj naš izmrcvareni i preumorni brod.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Sto se tice ulaska SNS u klub.. to ce se znati za koji dan, veoma je jednostavno, ako Dule bude smijenjen SNS je budite sigurni usao u klub.
Ili mislite da bi Pekovic i Todoric otjerali Duleta!? Samo malo mozak da se ukljuci..

Sto se tice ovih sto "bi bili za Duleta kad bi se bavio samo trenerskim poslom a ne i politikom al on to ne moze" - Dule ce se i baviti samo trenerskim poslom ako klub bude mogao normalno da funkcionise, ako bude para za redovne plate igracima i ostalo.. pa kako se to Dule nije mijesao u politiku do prije dvije godine?

Prije dvije godine kad je sve pocelo, kad je Dule jedini branio Partizan od Pickoustog i Moralnog Gmaza svi smo ovde bili za njega i podrzavali ga jednoglasno.. ali nekima se mozak lako ispere kojekakvim sranjima, pogotovu ako to traje duze vremena, jer 100 puta ponovljena laz postane istina, pa tako sad i medju nama ima onih koji kazu da je Dule lud, sizofrenicar, bolestan, da je puko i tako dalje, a Covic je eto posteni sportski radnik, mesija srpske kosarke..jos popijte i onu pricu "Partizanu treba neko kao Covic da provede UPPR i izvadi nas iz govana" i da gasimo svjetlo...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Cekajuci kako Dule pakuje kofere a Siki nastavlja da jase :banghead:prekrsti
Jos da se pojavi neko ko ce pokusati da nam objasni kako je to upravo ono sto ce nas iz govana izvaditi...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Činjenica je da je DV najveća noćna mora musavih i njegov odlazak iz kluba njihova velika zelja i nada...

E sad, da se meni, kao Partizanovcu, mišljenje o bilo čemu, a kamo li o ostanku/odlasku DVa poklapa sa mišljenjem cigana o toj stvari, ja bih ozbiljno preispitala svoj princip zaključivanja...
Чињеница је да им је задао доста бола и патње. Више него било ко други. Ал је и чињеница да им је постао тема за зајебанцију и спрдачину.
Ти оне тешке и тужне јунске вечери ниси чула како сеире и скандирају "Дуле остани"? Што рече неко паметнији од мене- "напалм је кева"...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Meni nekako Pekovićevo predsednikovanje nema logike bez Duleta na klupi. E sad, možda Dule ima neke principe i uslove, pa iz tog razloga ne ostane trener. Ubeđen sam 99,99% da Dule ostaje trener, što bih ja iskreno i voleo!

Da sam na tvom mestu smanjio bih taj broj i to drastično. Šanse su 50-50.

Uzmi Dule Evro titulu,Evro titulu....

@Web Gazda
Jel si video sta promasi Skuletic?

Izvinjavam se na off-u bilo je jace od mene:D

Ne krivim ga. Nije dobio loptu na vreme. Mada, i da je dobio na tacni zasrao bi. Ipak je to samo prva prilike, a svi znamo koliko mu treba, jel da.:D

E ako SNS ulazi u klub...
Džaba smo krečili...

Ako su Peković i Mića SNS, onda jebiga, i treba da propadnemo.

Ajde još jednom da probam da objasnim, mada vidim da nema smisla.

I ja sam popriličan mrzitelj SNS, ali ne treba kriviti celu političku partiju zvog stvari koje rade tri porodice. Ima i u tom SNS normalnih ljudi i Partizanovaca. Verujte mi kad vam kažem da u SNS ne cvetaju ruže. Nenormalno je koliko se oni međusobno mrze i postavljaju klipove jedni drugima.

Glavni krivci, naravno ne i jedini, za mnogo toga lošeg u KKP su tri porodice... Vučić Čović, i Vesić! Tome dodajte Tončeva i Kokezu i žurka može da počne. Sve bandit do bandita, a predvodi ih psihopata!

Rekao sam da nisu jedini. Druga grupa krivaca je sedela u KKP. Kurcem nisu mrdnuli da se spreči ovo što se desilo, iako je sve bila jasno pre nekoliko godina. Jedino je Vujošević pokušavao da ispravi krivu drinu, ali u tom pokušaju se zakačio i s kim treba i s kim ne treba.

Sada smo tu gde smo.

Jedna opcija je bila da svi dignu ruke i da Vujošević preuzme sve sam, a bukvalno bi i bio skoro sam. Rezultat, katanac (90%)!

Druga opcija je bila da razni "biznismeni" preuzmu ključeve. Rezultat, višegodišnja okupacija.

Ispalo je ovo treće, svakako najbolje rešenje. Peković, Berić i još... ... saznaćete sutra! Šta će nam to doneti... ako je istina sve što sam čuo, biće to sve OK. Da li će Vujošević biti deo sistema, iskreno ne interesuje me. Najvažnije u svemu ovome je da se klub izvuče iz govana. Da se ne gasimo, spajamo, ili radimo bilo šta od onoga što su "UGAŠENI cigani radili. DA, za mene su oni i dalje ugašeni. Ni najmanje me ne boli kurac šta oni misle i što su "vaskrsli".

Lično, ne bih imao ništa protiv da Vujošević ostane "trener"! Da radi svoj posao i da se drugima ne meša. Da li je on u stanju to da uradi... ... znaćemo sutra!

veoma je jednostavno, ako Dule bude smijenjen SNS je budite sigurni usao u klub.
Ili mislite da bi Pekovic i Todoric otjerali Duleta!? Samo malo mozak da se ukljuci..

Ovo nema pojma s pojmom!!!! Dakle, ako Vujošević ne dobije ponudu da bude trener, Peković i Toša su SNS botovi! :banghead:pop:prekrsti
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
I ja sam popriličan mrzitelj SNS, ali ne treba kriviti celu političku partiju zvog stvari koje rade tri porodice. Ima i u tom SNS normalnih ljudi i Partizanovaca. Verujte mi kad vam kažem da u SNS ne cvetaju ruže. Nenormalno je koliko se oni međusobno mrze i postavljaju klipove jedni drugima.
E, ova grupacija takozvanih navijača Partizana mi je najodvratnija, gora i od samog premijera, sa njim barem znaš na čemu si. A ovi beskičmenjaci što ne smeju a da kažu kada premijer na svaki način urušava Partizan, neka se nose u premijerovu bulju, ili neka krenu da brane klub od psihopate, a ne da Dule to mora da radi umesto svih njih.
Pazi molim te oni se mrze, ali više vole vlast nego leba da jedu, ološ najveća!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
W34RBb

@kecman
Lako se sprdati kada imas NBA igrace i svu logistiku, pritom govoriti da smo ravnopravni i onda je mrco genije za Duleta, pa onda seire da "Dulo ostane", jer ce ga mrco opet pobijediti...ma mos' mislit
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ovo nema pojma s pojmom!!!! Dakle, ako Vujošević ne dobije ponudu da bude trener, Peković i Toša su SNS botovi! :banghead:pop:prekrsti

Gazda uz svo postovanje ja to nisam rekao ni iz bliza, samo sam siguran da ako Dule bude nogiran u upravnom odboru ce sjediti par ljudi koji su insistirali na tome (SNS govna), a to nije sigurno Dragan Todoric! Svi mi znamo odnos Todorica i Vujosevica koji traje decenijama prema tome...
Tosa ima punu podrsku i najvece zasluge za sve ovo, ali ne znaci da ce moci da se izbori da niko iz SNS ne udje u klub, ne moze se protiv "drzave"...

Dule kad je ovo pricao za cigane, Rolan Garos i te stvari a mi smo ih gazili svi smo to podrzavali, ismijavali ih i obozavali Duleta zbog toga...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ne znam samo kako vam je tesko da sacekate do sutra da vidite sta ce se desiti. Vidim mlatilo se ceo dan u prazno, pale i neke teske reci... Bitno je da se klub stabilizuje, pa posle tek ko ce biti trener. Dzabe da Dule ostane ako cemo nastaviti sa minus politikom poslovanja i uvecavati dugove. Postavite klub na stabilne temelje, pre svega finansijski pa onda resavati druga pitanja. Mozda je i bolje da dodje neko kao npr Miloje kad je klub vec u fazi reorganizacije. Pogotovo ako rezultati nisu imperativ ove sezone i ako cemo igrati sa ko zna kojim igracima. Prvo rukovodstvo pa onda ostalo, verujmo u Tosu, Nikolu i Micu :pfc:

PS: Inace mi je zelja da ostane Dule uz ovo rukovodstvo ali znam da to mozda i nije opcija...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Zajebo me Gazda, taman isto da napisem....
"Ako su Peković i Mića SNS, onda jebiga, i treba da propadnemo...."

I ja sam hteo da kazem ako su Pekovic, Mica Beric, Grobari za nas, ili JeNeA (ako je tacno)..ako su oni SNS jebiga onda...

Ali opet ponavljam, pa SNS samo sto je napustila klub, u prethodnom UO imali smo ih cetvoricu... sto bi ulazili opet... mislim oni bi da ujdu, ali nemaju sta da traze...

Opustite se braco moja, iznenadjenja su iskljucena...klub nam je spasen, zivot je (ponovo) lep...

od srede ce sve krenuti nabolje....pevacemo opet nase snage jacaju svakog novog dana....:BB:BB:BB

s
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa drug JeNeA i jeste ljubitelj sns-a :) sada da li je u stranci to verujem niko ne zna..

ko je na forumu pisao hvalospeve o novoj upravi fkp-a ? Te investicije ,ozbiljan evropski klub ,preporod fudbalskog kluba,velika pomoc kkp ,disanje kao jedan itd itd

Salu na stranu ,drug JeNeA moze samo dobro doneti nasem timu,ako nista drugo makar ce ubaciti u ekipu novu dozu mrznje i prezira prema crvenim musavim kuckinim sinovim :)

Sto se tice sns-a i to da li ima grobara i dobrih ljudi u njihovim redovima,samo pogledajte sliku koju sam kacio u temi srpski fudbal pre mesec dana.. Svaki clan na iole normalnoj poziciji u sns-u mora da postane clan sportskog drustva prljavi cigani ! Sta dalje da pricam o "grobarima " u sns-u
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Činjenica je da je DV najveća noćna mora musavih i njegov odlazak iz kluba njihova velika zelja i nada...

E sad, da se meni, kao Partizanovcu, mišljenje o bilo čemu, a kamo li o ostanku/odlasku DVa poklapa sa mišljenjem cigana o toj stvari, ja bih ozbiljno preispitala svoj princip zaključivanja...

Eh drugarice,ako odeš na njihov forum,a to su mi mini anketom:D potvrdili i cigani koje licno znam doci ces do identicnog rezultata kao kod nase ankete:cry:
Zaista je tako i to je naša sramota,svih nas.Ono toliko mole Boga da DV ostane da je ta epidemija ubacena i ovde u vidu postova ljudi koji godinama nisu pisali.
Naravno da ne mislim na brata El comandantea,ali izbenadila bi se u kojoj su oni panici.Sa duletom na čelu smo im bili takav zicer za gašenje da niste ni svesni
Bio bi taj zicer i realizovan da nisu Toša ,brkica i još neki uklizali i izbili daleko loptu u njihovo polje,i to u zaostavnom vremenu.Bili smo zreli za gašenje
@fkloznica
Nemoj da se služiš lažima
Ja znam da on iskrenije prezire sns nego ti recimo.
Nevidjena stvar ovaj internet.Postanes huligan i faca poslebpar postova,a još ako ovaj koga napadas nije tu ....ihajjjj udri
 
Последња измена:

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Da se ne gasimo, spajamo, ili radimo bilo šta od onoga što su "UGAŠENI cigani radili. DA, za mene su oni i dalje ugašeni. Ni najmanje me ne boli kurac šta oni misle i što su "vaskrsli".

Jeste van teme, ali me zanima ovo, da li je ovaj klub koji ce se sada takmiciti na adresi Mali Kalemegdan, isti onaj koji se takmicio od 1945-2011, sa istim maticnim brojem, ili su opet nesto smuckali, tipa ugasili potpuno stari, i na tom mestu osnovali novi sa istim imenom, nesto tipa Rendzers u fudbalu?
Sumnjivo mi je sto su ''odmrzli'' klub godinu dana pre tog roka koji su odredili 2011.

Inace, ovo oko Vujosevica da li ostaje ili ne je haos... Pa nije valjda da ce se sve do pocetka skupstine odlucivati da li ostaje ili ne. Ja mislim da je onog trenutka kada je Pekovic istakao kandidaturu za predsednika, odluceno da li Dusko ostaje. Eventualno dan kasnije. Kad vec ovde ima toliko insajdera, mogli su da nas postede neizvesnosti.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Opustite se braco moja, iznenadjenja su iskljucena...klub nam je spasen, zivot je (ponovo) lep...
Dobar... Zapravo predivan film!

222.jpg


A i ovaj drugi je isto tako dobar, ali i težak!

1111.jpg


No, da sačekam(o) ipak sutra, pa da vidim(o) šta da gledam(o)...
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Eh drugarice,ako odeš na njihov forum,a to su mi mini anketom:D potvrdili i cigani koje licno znam doci ces do identicnog rezultata kao kod nase ankete:cry:
Zaista je tako i to je naša sramota,svih nas.Ono toliko mole Boga da DV ostane da je ta epidemija ubacena i ovde u vidu postova ljudi koji godinama nisu pisali.
Zanimljivo je koliko se na vestima o KKP, sendvičari koji se predstavljaju kao cigani koji žele dobro Partizanu trude da objasne kako je to za naše dobro da Dule ode iz Partizana, koristeći sve te već odavno proklamovane ciganske pamflete, koji se nekako podudaraju sa nekim ovdašnjim sličnim pokušajevima.

Taj cignaski smrad nikada neću moći čitati, ali pouzdano znam iz okruženja koliko cigani žele da Dule ode.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Чињеница је да им је задао доста бола и патње. Више него било ко други. Ал је и чињеница да им је постао тема за зајебанцију и спрдачину.
Ти оне тешке и тужне јунске вечери ниси чула како сеире и скандирају "Дуле остани"? Што рече неко паметнији од мене- "напалм је кева"...

Činjenica je da njihovo mišljenje po tom pitanju niko iole normalan ne može uzeti kao relevantno.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
@fkloznica
Nemoj da se služiš lažima
Ja znam da on iskrenije prezire sns nego ti recimo.
Nevidjena stvar ovaj internet.Postanes huligan i faca poslebpar postova,a još ako ovaj koga napadas nije tu ....ihajjjj udri

Ja niti sam huligan niti faca kako ti kazes. Ne znam odakle ti takav zakljucak.. :?

Kojim lazima ? Mozes da qoutujes deo koji sam slagao ?
Ako me secanje dobro sluzi kolega je najglasniji bio u hvaljenju nove uprave u FKP-u. Mada mozda sam ga promesao sa nekim drugim clanom ali cisto sumnjam.

Jedino istinito sto si napisao u postu je da prezirem sns,a to je zato sto ih dobro poznajem. Ovo sto rade sa Partizanom je samo dodatni motiv da ih pljujem gde stignem..
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ako su Peković i Mića SNS, onda jebiga, i treba da propadnemo.

Ajde još jednom da probam da objasnim, mada vidim da nema smisla.

I ja sam popriličan mrzitelj SNS, ali ne treba kriviti celu političku partiju zvog stvari koje rade tri porodice. Ima i u tom SNS normalnih ljudi i Partizanovaca. Verujte mi kad vam kažem da u SNS ne cvetaju ruže. Nenormalno je koliko se oni međusobno mrze i postavljaju klipove jedni drugima.

Glavni krivci, naravno ne i jedini, za mnogo toga lošeg u KKP su tri porodice... Vučić Čović, i Vesić! Tome dodajte Tončeva i Kokezu i žurka može da počne. Sve bandit do bandita, a predvodi ih psihopata!

Rekao sam da nisu jedini. Druga grupa krivaca je sedela u KKP. Kurcem nisu mrdnuli da se spreči ovo što se desilo, iako je sve bila jasno pre nekoliko godina. Jedino je Vujošević pokušavao da ispravi krivu drinu, ali u tom pokušaju se zakačio i s kim treba i s kim ne treba.

Sada smo tu gde smo.

Jedna opcija je bila da svi dignu ruke i da Vujošević preuzme sve sam, a bukvalno bi i bio skoro sam. Rezultat, katanac (90%)!

Druga opcija je bila da razni "biznismeni" preuzmu ključeve. Rezultat, višegodišnja okupacija.

Ispalo je ovo treće, svakako najbolje rešenje. Peković, Berić i još... ... saznaćete sutra! Šta će nam to doneti... ako je istina sve što sam čuo, biće to sve OK. Da li će Vujošević biti deo sistema, iskreno ne interesuje me. Najvažnije u svemu ovome je da se klub izvuče iz govana. Da se ne gasimo, spajamo, ili radimo bilo šta od onoga što su "UGAŠENI cigani radili. DA, za mene su oni i dalje ugašeni. Ni najmanje me ne boli kurac šta oni misle i što su "vaskrsli".

Lično, ne bih imao ništa protiv da Vujošević ostane "trener"! Da radi svoj posao i da se drugima ne meša. Da li je on u stanju to da uradi... ... znaćemo sutra!



Ovo nema pojma s pojmom!!!! Dakle, ako Vujošević ne dobije ponudu da bude trener, Peković i Toša su SNS botovi! :banghead:pop:prekrsti

Pretpostavljam da većina Partizanovaca ima druga ili prijatelja koji se kune u Partizan, a u evropskim utakmicama kada komšinica igra navija za njih.
Da li možete za takvog Partizanovaca da kažete: U redu, nema veze, ipak je on Partizanovac?
Ja ne mogu. Zbog toga i kažem ako novu upravu čine SNS članovi neću biti zadovoljan.
1. SNS stranka NEMA svoju ideologiju.
2. SNS stranka nije birala sredstva, samo su hteli vlast.
3. SNS stranka ne bira način kako da zadrži tu vlast.
4. SNS stranka je kako to neko reče na forumu "pustila pipke u svaku pukotinu ovog društva".
5. Shodno tome, razumem ljude koji su, eto, i pored svog čistog obraza i toplog srca morali da budu u toj partiji.
Eto, možda čovek voli Partizan... i uđe u upravu KK. Ali... Možda će opet, pored njegovog čistog obraza i toplog srca morati negde da "zažmuri"... Jer, kao što reče sada već čuvena izjava čoveka sa Roleks satom: Nije u interesu Partizana da uvek bude prvi.
Ali je u interesu vrha SNS-a da Partizan ne bude prvi. I kako, pored svih tih stvari, što eto obični navijači zahvaljujući internetu i ovom forumu zna, da budu spokojni ako neko iz sns partije bude u upravi kluba?
Ne samo iz SNS, nego i SPS, i DS... bilo koje stranke kao stranačke ličnosti.
Zato sam bio srećan kada sam pročitao da Peković ulaže u klub, da želi klub da stavi na noge. Baš kako i sam kažeš, ako su on i Mića Berić SNS... onda stvarno ne znam kuda ide sve ovo...
Ne mogu da kažem da me to ne bi iznenadilo, ali kada pročitam da u SNS postoje pravi Partizanovci... uplašim se...
Verujem da će sve biti kako treba, ali postoji strah da glavni čovek te partije ne pokvari šta može da pokvari, znamo da može, nadamo se da neće moći. Baš zato kako kažeš, što su neki ljudi ćutali kada su trebali da pričaju, da ne ćute opet, ili da ne ćuti neko drugi. Neću da ćuti bilo ko. Zato sam za Duleta.
Ali, nisam slep za njim. Ja sam za to da on bude trener jer je najbolji trener kakvog KKP može da ima. Mislim da priče kako je on potrošen, da nema snage, volje i zdravlja su slabe priče. Tačnije, ima istine u tome, ali mislim da sada nije trenutak da se to potencira, već da budemo uz njega, zahvalni što troši svoje živce i zdravlje za Partizan.
Takođe, nisam za to da on radi posao predsednika kluba, ali nisam ni za to da on ćuti pored sudijskih krađa, jer eto "on je trener i treba da vodi trening, a ne da komentariše suđenje i sipanje novca na mali kalemegdan."
Zato sam protiv ulaska SNS članova u klub. Zato što koliko god da vole Partizan oni su zarobljeni tom partijom, i lako će im neko stati na put ako se protive interesima vrha stranke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top