Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@natam navam
Taj kredit sa skandaloznim kamatama je od pre 10 godina, bolje bi prošli da su uzete pare od zelenaša, za to je odgovoran bivši predsednik kluba Jovica Pavlović.

Pošto si u finansijskom sektoru, da su ljudi u klub razmišljali kao ti, ne bi postigli ni deseti deo uspeha u prethodnih 15 godina. Klub je bukvalno funkcionisao po principu finansijskog minimum minimuma za igranje u Evroligi, gde smo uvek imali ubedljivo najmanji budžet. Jednom smo samo prešli cifru od tri miliona i odmah je to bilo kobno po klub i to u sezoni kada smo igrali f4, a ta cifra opet je nešto što nije ni 2/3 budžeta čovićevog kluba.

Ne želim da se vraćam oko neostanka Duleta u klub, pošto je to već prošlo vreme. Uvek će se naći razlog da se skine glava najboljem u ovoj zemlji, a tek iluzija da će neka kompanija dati pare zato što je neki klub napravio uspeh u košarci možda ipak i nije, jer vidimo da mnoge uspešne kompanije prepoznaju dobar marketnig proistekao iz Železnika.

Partizan mora sam da se bori protiv aparthejda, ako misli da mu neko pomogne u toj borbi!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
@natam navam
Taj kredit sa skandaloznim kamatama je od pre 10 godina, bolje bi prošli da su uzete pare od zelenaša, za to je odgovoran bivši predsednik kluba Jovica Pavlović.
Vidis, ovom logikom bi Pekovic mogao da kaze Duletu se duguje 600k eur, pa to je Danilovicev dug oni sklapali neke ugovore medjusobno, ili Cakarevicu se duguje 400k eur - pa on nije pokazao ni za 4k eur ne zelim da placam tudje kombinacije, ili Dule je doveo Milutinovica za 90k eur po sezoni - pa neka mu on plati tu prevaru, ili porez- pa ko ih jebe oni ga nisu placali necu ja da bacam pare na tudje dugove , ja cu da ulazem u igrace i da pravim rezultate a neko drugi nek bije glavu sta sa ovim, tj posle mene potop... mnogo je primera
Ja se prosto principijalno odnosim prema tim stvarima koje podrazumevaju ODGOVORNOST za klub koji vodis, koji ima tradiciju, navijace i zaposlene koji zive od te bedne plate.
Mislim da sportisti nisu niti obrazovani, niti sposobni da vode klubove. To je samo kod nas i dalje recidiv proslosti iz vremena kad se slivalo sa svih strana a "drzava" brinula o svemu.
Ne bitno koji je sport u pitanju, svuda u Evropi se sportisti bave sportom , dok profesionalci se bave organizacijom i finansijama, jer sta god mislio, u basketu je 90% u parama, prosto takav je sport, i kad se godinama zivi od kredita dobijes ono sto smo mi dobili.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kako ti zamenjuješ teze, skoro pa vrhunski. Pa nije Dule onda pričao da se ne treba vratiti dug, nego da su kamate straubalne, zamisli da Dule i Čakarević traže kamatu na kamatu za svoj dug? Uostalom Danilović je uvek pričao da će se dugovi vratiti, kao što se inače plaćalo igračima sa zakašnjenjem.

Trebaju nam pravi vrhunski menadžeri kao Vesić, Žika Pauk ili onaj mali indijanac za kojeg Divac nije znao ko je i odakle on kod cigana i ne gine nam katanac.
Kakav menadžer da upravlja sa nečim što nije profitabilno, u stvari dobili smo novog poslovnog direktora koji će da nas unaprediti na tom polju.

Partizan nikada nije rekao da neće da plaća porez, u pitanju je opet sramotna kamata, koji drugi nemaju i ako ne poštuju zakone, mada reče Simić da je to nemoguće.

U košarci je 90 % u marketingu, koji možemo da vidimo u Železniku i onda nema više potrebe da se država brine.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Kako ti zamenjuješ teze, skoro pa vrhunski.

Auuu prijatelju, rece ti ovo i napisa onakav post :clap
Samo cu reci, ugovor je ugovor, ne bitno da li je ugovor sa bankom, Duletom, Cakarevicem , Miljenovicem, Djekicem ili bilo kim onaj ko je preuzeo brigu o klubu on mora da postuje ugovor i vodi racuna o klubu kao o svom domacinstvu. Kakve god da su kamate one su obaveza, koliko god bacene pare na Miljenovica one mora da se plate jer u suprotnom dodju na naplatu sa zateznom kamatom osim ako nisi iz zeleznika
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.507
Reaction score
13.778
Локација
tamo daleko...
Sportisti nisu sposobni, tako je. Glupi Sasa i pohlepni Dusko zvani kombinacija. Vazno je kako su ovi sto se bave finansijama sposobni, pametni i nadasve pismeni, vrlo pismeni. Evo, zato imamo primer Dr. Cokija - zvanog perpetum mobile, zatim Vucelu, Vazuru i ostale magove za uspesno vodjenje klubova.

PFCBGD011
Slazem se, samo kazem da je bolje forsirati klince poput Marinkovica i Aranitovica, jer tu mozda KKP zaradi nesto para, dok od Andjusica nece biti zarade sigurno.

Nećeš ti da aboliraš nešto što je nemoguće, ali ćeš se potruditi da mu smanjiš odgovornost za ovo stanje, tako što ćeš da okriviš onoga ko je bio najveći sponzor kluba u proteklom periodu. Jeste, krivi su koliko i crnci za aparthejd, ili Jevreji za holokaust.

Vidis brate, mi smo dobili to sto smo dobili, jer sportisti nisu sposobni da vode klubove. Citaj post #9382:banghead Znaci bili su sposobni 15 godina, pa naprasno postadose nesposobni, sto se slucajno podudara sa stvaranjem mafijaskog projekta od strane drzavnog vrha uz pomoc kretena vesica i lopurde corave, pod patronatom vrhovnog vodje, u koji su upumpana enormna, skoro neogranicena sredstva. Ni to im ne bi pomoglo da nama nisu skroz ukinuli pomoc drzave. Onda ce neko da drzi "predavanje" o ekonomiji i izvrce stvarnost i redosled dogadjaja, kao i da ocenjuje ko je sposoban. Jbte kao da gledam film o dzihadistima spavacima, gde ih nema po nekoliko godina, a onda se pojave kao grom iz vedra neba i raznesu sebe i sve oko sebe.

Ljudi ne zele, ne mogu, ili nece da shvate iz nekih interesa, da ne postoji nacin gde KKP moze biti ravnopravan mafijaskom cedu pod prvim psihom, osim ako ga kupi neki bogatas. Dakle, umri vuci jebem ti pleme, kao i svim sns "grobarima".
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Auuu prijatelju, rece ti ovo i napisa onakav post :clap
Samo cu reci, ugovor je ugovor, ne bitno da li je ugovor sa bankom, Duletom, Cakarevicem , Miljenovicem, Djekicem ili bilo kim onaj ko je preuzeo brigu o klubu on mora da postuje ugovor i vodi racuna o klubu kao o svom domacinstvu. Kakve god da su kamate one su obaveza, koliko god bacene pare na Miljenovica one mora da se plate jer u suprotnom dodju na naplatu sa zateznom kamatom osim ako nisi iz zeleznika
Dakle niko nikada iz KKP u prethodnih 15 godina nije rekao da neće platiti dugove, samo je Dule koristio mogućnost da javnost sazna kakav je po Partizan štetan kredit dignut u marfin banci. Samim tim je ovo što si ti napisao besmisleno, jer ajmo ponovo pošto nisi zampamtio, nikada niko nije rekao da neće biti plaćen dug. Kapito?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Vidi, besmisleno je da vodimo raspravu, svako ima svoj ugao gledanja.
Cinjenice su da Partizan postoji od 45. Da je poslednjih 15 godina osvojio 13 titula i jos dosta toga. Da su poslednje 2 godine bile neuspesne i da je dug 5 mil eur za koji se ne zna kako ce biti resen. Da li ce se otplatiti i da li cemo opstati?.. gledacemo. Ko je odgovoran?.. svako ima svog favorita. Da li je vredelo ? ... i to cemo videti.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Činjenica je da je Partizanov niz uspešnih sezona prekinut voljom i željom psihopate koji nažalost vodi ovu zemlju, da li je to dobro za ovu zemlju, videćemo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
O tome diskusije nema.

...Uostalom Danilović je uvek pričao da će se dugovi vratiti, kao što se inače plaćalo igračima sa zakašnjenjem.

Jeste on to rekao, ali u to vreme država je i dalje davala. Kad je uvideo da država više ne daje i da nema odakle da se vrate dugovi... ... ... sve ostalo vam je poznato.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.185
Jel ima nekih pomaka po pitanju dovodjenja sponzora u KKP?
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Ko god vjeruje da sledece godine mozemo privuci nekog ozbiljnog mladog talenta time sto cemo zauzeti sedmo mjesto u ovoj jadranskoj ligi grdno se vara ili je najobicniji zlonamjerni ciganin (mada je "zlonamjerni ciganin" pleonazam).

Ako se ne dese krupne stvari u toku prvog dijela sezone, nama prijeti ono sto su cigani dozivljavali svih ovih sezona, plus gasenje na kraju, sto je, priznace i najzlonamjerniji, gore nego da se ugasimo sada.

Drugo, svi "prospekti" koji su trenutno kod nas (ako ih i imamo) su imali makar za nijansu vecu sansu da nesta postanu sa Duletom. Ovako, mrka kapa. Ajde da nekako i razumijem postavljanje neiskusnog prvog trenera, ali jos 2 neiskusna pomocnika, to mi nikako ne ide uz ideju o napredovanju mladih igraca. Pa ko da ih nauci? Ako su htjeli Partizanovca, onda je daleko bolje da su doveli Djokica iz Metalca kao prvog trenera. O Dzikicu i Miloju da ne pricam. Zasto nema nikoga ozbiljnog i sa iskustvom u strucnom stabu?

Sve ovo lici na jednu veliki improvizaciju, da ne kazem da me podsjeca na klince koji su dobili igracku pa je rastavljaju na dijelove da vide kako radi. Jos ako je Silobad jedan od tih koji je rastavljaju, iskreno sumnjam da ce ikada opet raditi.

I molim vas, glupo je da neko ovde nekoga proziva za "grobarstvo". Mozete prozivati jedni druge na sajtu Bljuca ili b92,ali ovde je stvarno besmisleno da nekome glavni argument bude da je " veci Grobar ".

Smrt fasizmu, zivio Partizan.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Управа клуба је изабрана почетком септембра, нормално је да ти све личи на импровизацију. Ради се у ходу, шта и како се може. Људи неће или не могу да схвате да је клуб био пред нестанком, пред гашењем. Неко је пре 70 година створио тај клуб. Генерације и генерације навијача су одрастале крај клуба, идентификујући се са успесима клуба.
Што се мене лично тиче, ја сам своју утакмицу живота одгледао 1.априла 2010.године против Макабија у Арени.
Али, постоје будућа покољења. Већина нас има, или ће имати своју децу, неки и унуке. Због те деце ми смо дужни да сачувамо клуб, па да они за 20 или 30 година гледају своју утакмицу живота. Шта год било и ко год био на том путу наставка постојања клуба, мора се уклонити. За овај пост сам инспирацију нашао у представи поводом 70 година клуба. Заиста је то тако. Клуб постоји, то је најважније, све друго је мање битно. Ми немамо право да угасимо нешто што је тако важно и нешто што уопште нисмо створили ми, него претходне генерације.
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.028
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Postoji i država Srbija, ali ne mislim da je onakva kakvu, bar deklarativno, priželjkujemo?

Partizan nije klub kakav je bio, makar jer nije pljunuo u lice nepravdi. I sve dok je tako, a ne vidim da se menja, klub je sve dalje od onoga zbog čega su ga generacije strastveno podržavale.

Neću da budemo broj.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Kao što sam već nedavno napisao - ja bih bio zadovoljan
da dovedemo još samo jednu veoma kvalitetnu četvorku
koja eventualno može i na 5.

Mada iako sam protiv nagomilavanja igrača‚ smatram da ako
bismo doveli još ukupno 3 prava pojačanja‚ ne bi bilo nemoguće
da taj tim ove sezone izbori Evroligu. Znači nešto ovako npr.:

C CENTAR . . . Đumić . . . . Koprivica
F ČETVORKA . Vitkovac
F Murić . . . . . Andrić
G Anđušić . . . Marinković . . Aranitović
G PLEJ . . . . . Cvetković
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.185
Што се мене лично тиче, ја сам своју утакмицу живота одгледао 1.априла 2010.године против Макабија у Арени.

Gle, pa ti si decak!:D Moja utakmica zivota je odigrana 16.04.1992. godine, a trojka Djordjevica i taj najduzi sekund u zivotu koji nikako da prodje, mi je odneo sigurno 10 godina zivota! :šal
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Berić već dva puta eskivirao Tegija, koji reče večeras da je ovo srozavanje ugleda kluba i zajedno sa Bogunovićem konstatovao, da osim Marinkovića mi nemamo igrača u prvom timu koji bi duže ostao i koga bi mogli prodati.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zna Tegi dosta i sa pravom nije zadovoljan sa igračkim kadrom... a ko je zadovoljan! Jedina stvar koju im ja zameram je igrački kadar.

Bićemo mi bolji kad se vrate Murić i Andrić, i ako dođe taj misteriozni amerikanac.... ali ko će to dočekati.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.185
Beric MORA da gostuje kod Tegija! Ende! Kakvo crno eskiviranje, jedini novinar koji prica naglas ono sto vecina zeli da kaze, ali nesme, ili prica sebi u bradu. Veliki Partizanovac, mora biti ispostovan! Plasim se da ovo izbegavanje Tegijeve emisije vec treci put nije nimalo slucajno. Ako je tako, uprava kod mene dobija veeeeeeliki minus! Neka me demantuju, bicu srecan ako sam ovo samo utripovao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top