Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Spejs daj ne zajebavaj. Na koje stvari mozemo da uticemo? Pa znamo se 100 godina, znas da ne mozemo da uticemo ni na jednu od te 4 stvari. Ja sam mislio da se vi zajebavate oko tih transparenata a vi ozbiljni. Da zabranimo ciganima da unesu? Nema veze sa vezom stvarno.

Svaki pokusaj da se ukaze na gresku uprave bude ismevan. U pravu se. Kakve su te imaginarne greske ne treba da bude ismevano nego samo pobrisano i zaboravljeno.
Ja nemam nista protiv kad se pomene greska ali izmisljati nesto i od buve praviti slona je bezveze. No dobro, svi znamo zasto to pojedinci rade.

Uprava je u ovoj finalnoj seriji napravila samo jednu gresku a to je kad se nije oglasila zbog onog napada kod Pionira.

In 10 ja ne pusim nikom kitu. Ne znam sto se ti osecas kao da nekom pusis?

Silobad, rucak,. Ista prica stalno. Imate li nesto novo da kazete?
Jesam li ja drzao Silobada u klubu godinama? Jel ga je Pekovic doveo u klub? Nije.
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Bas zbog toga sto se znamo, znam da i tebi smetaju te stvari.. Koliko mozemo da sprecimo od toga, jako malo. Ali fali neka reakcija kluba, ne moze neko konstantno da nas napada i jebe u zdrav mozak, a mi da cutimo. Mozda sam naviknut od ranije da uvek neko stane u odbranu kluba, sto se i podrazumeva. Napad na ljude u Pioniru sam zaboravio da pomenem. Nemoze klub da se oglasi posle prozivanja vucica i da potpresednik da ostavku posle pritiska, a posle svih ovih stvari klub da cuti.. Nekako ne mogu to da shvatim.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Zato sto ne znas kako je. Pod kakvim su pretnjama i pritiscima ljudi u Srbiji . Ne pricam o KK nego uopsteno. Svojim ocima sam gledao kako ljude ostaju bez poslova, kuca i slicno.
Ja vama tvrdim da ova uprava radi najbolje sto moze sa ovim cime raspolaze. Mozete da se slazete ili ne da li je to dovoljno ali ne moze niko da kaze su to izdajnici i da su SNS, da vole Vucica i slicno.
Radi se na tome da se klub postavi na stabilan temelj, to je jedino bitno. Lako je ici glavom kroz zid po netu, drugacije malo kad mozes nesto da izgubis. Ovo znam iz iskustva prethodnih nekoliko meseci.
Ovo je vreme kad se moras malo poviti na jakom vetru inace ce te polomiti na pola. Ko ovo ne shvata, taj nema sta da izgubi pa kenja. Lako je biti idealista kad nemas sta da izgubis. Uvek je bilo lako tudjim kurcem gloginje mlatiti. Ovo se ne odnosi na mene, ja sam poznat kao onaj sto ide glavom kroz zid :D I meni se ne svidjaju neke stvari ali razumem zasto se rade kako se rade.
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
jeste pičkousti je bog otac .. sa takvim stavom kakav se ovde provlači on može da vlada 50godina. biti pička ne može da se sakrije diplomatskim odgovorom tipa pazi ovo ,vidi kako je strašan, ti ne znaš šta on može ..

sreća naša pa su sa zapada odlučili da on vlada još oko 2god jer ga mi ovakvi uplašeni nikada ne bi najurili sa naših leđa.

Srbi sorta koja ne postoji nigde na svetu ,ni slično
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Uplasih se za trenutak,srecom procitah do kraja.....
Ja nemam posao,pa eto mogu da im guram prst u oko.....Hbg,Sensei,revolucije su uvek mangupi dizali....
Malo manje gledanja licne koristi zbog opsteg dobra?Aksiom?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.961
Reaction score
27.150
Uh, mucno je citati kada se braca po navijackom opredeljenju prepucavaju, a licno verujem da nas sve, bez izuzetka boli sve ovo sto nam se desava. S druge strane, zgadija uziva u svemu, ponajvise nasoj neslozi. Ruku na srce, neslozni smo bili i u srecnija vremena. Kako god, moram samo dve konstatacije. Prvo, @ dovla, vec su ti drugi forumasi odgovorili, ali ja citam i dalje ne verujem da je tebi za proslosezonski neuspeh kriv iskljucivo nas KK i niko vise?! To zvuci nadrealno. Drugo, @Tuljo, u pravu si, derbi nije derbi bez navijaca oba kluba. I samo jedno podsecanje, do 2001 godine je bilo sve ok, pola hale nama, pola govnima, i to je to. Od te godine je naucnik Nebojsa mentol Ilic uveo praksu prednosti domaceg terena, sa mrvicama za gostujuce navijace, na sta smo mi odgovorili istom merom, i to traje do danasnjih dana.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Loznica i djole. Kao sto sam vec rekao ja sam se mesecima borio protiv njih. I nastavicu da se borim. Ne po netu nego tamo gde treba. Ja vama garantujem da 99 % ljudi koji kenjaju po netu i na ovom forumu kurcem nije mrdnulo protiv vucica, a jedno 50 % je i glasalo za njega.
Ne pricam iz ugla gradjanina nego iz ugla kluba. Uprava treba da radi najbolje kako smatra da treba u tom trenutku za klub.
A kako je najbolje boriti se protiv SNS kao gradjanin? Pa na izborima.

Djole pa hajde dizi revoluciju. Ja sam bio na raznim protestima godinama kad je dolazilo po 200 ljudi. Ko ce da dize revoluciju? Grobari internet?
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.181
@ sensei

Opet izbjegavas da odgovoris na konkretna pitanja i greske ove uprave opravdavas upiranjem prsta u proslu...

Kakve veze ima ko je doveo silobada? Jel niko drgi ne moze da ga otpusti?
Ja nemam nikakav problem da kazem da je jedna od mnogobrojnih gresaka prethodne uprave to sto su stetocinu tolike godine drzali u klubu, ali to nikako ne opravdava novu upravu.

Sageli smo se do crne zemlje i izbacili guzove zbog par stotina hiljada, a bez problema samo na tog silobada bacimo 50k... i onda me neko ubjedjuje da je to OK i da moramo da se saginjemo...E kurac je OK!

Jel ikoga u klubu blam da pogleda u oci te navijace koji im skupljaju novac za dvoranu dok oni silobadu povezuju radni staz, dilerima daju ulaznice, a od butika ko zna ko uzima novac?
Prije nego sto spomenes proslu upravu, iste greske su pravili i oni, te sam ja na isti ovakav nacin kritikovao i njih, sad pricamo o novoj upravi i nacinima na koje mozemo izaci iz situacije u kojoj se nalazimo.

Sto se tice kite, ne znam za tebe, ali ja je itekako osjecam u ustima. I to ne jednu, jer kad nam rulja pretuce navijace koji to nicim nisu zasluzili, a klub ne smije ni da zucne, imam osjecaj da naizmjenicno dudlam cokijev i alekov polni organcic dok me romska rulja svojim kiticama mlatara po celu. Molim zensko clanstvo da oproscava, al bas takav osjecaj imam.

PS. Ne moras da odgovaras na ovaj post ako ne mislis konkretno odgovoriti na konkretna pitanja iz prethodnog posta.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jel mogu ja?
Ajde prvo da pitam zasto ovde nema banova zbog sirenja laznih vesti?Ja sam bio dole,ja sam i izgazio te banere pa su me upozoravali da je to koreografija zbog dodele i da ne radim vise to.Toša nije prisao dziletu i nije bilo rasprave o tome na taj nacin.
Je-Ne -A nikakve veze nije imao sa banerima.Pa zar vi stvarno mislite da covek koji mrzi zvezdu kao djasko (u najmanju ruku)moze istoj da pomaze oko nekih transparenata??
Evo ja (posto sam bio na metar od toše i dzileta i dva metra od doticnog Je-Ne-A) Mogu da kazem da je ovaj ko je poceo diskusiju o ovoj temi provokator i cigan najgore vrste.

Druga stvar je ovde indikativna.
Svi smo ponosni na tim,pruzamo otpor takve vrste da moze film da se snimi o tom ,ali kako je sudija dunuo i oznacio kraj 4te utakmice tako je sve zaboravljeno i vracamo se na staru pricu.Vi virtuelni derviši DV koji jedva znate i gde je pionir serete protiv svega partizanskog i časnog šta su ovi momci uradili ove sezone
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.870
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Cinjenica je da uprava nije uradilo dovoljno da zastiti igrace i Dzikica. Da ne pricamo o briljantnoj avanturi sa tri prekaljena trenera na pocetku sezone s kojom mal nismo ispali iz lige.
Ne kazem da su sns, ali da ne brane sportski deo, ne brane.
O Pekovicu sam vec rekao, smatram da nije dovoljno inteligentan da vodi KKP. Ok nek prodje prica da smo spaseni od gasenja, ok prelazno resenje, sad nam treba neko drugacijeg kova.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.379
Reaction score
1.158
Jel mogu ja?
Ajde prvo da pitam zasto ovde nema banova zbog sirenja laznih vesti?Ja sam bio dole,ja sam i izgazio te banere pa su me upozoravali da je to koreografija zbog dodele i da ne radim vise to.Toša nije prisao dziletu i nije bilo rasprave o tome na taj nacin.
Je-Ne -A nikakve veze nije imao sa banerima.Pa zar vi stvarno mislite da covek koji mrzi zvezdu kao djasko (u najmanju ruku)moze istoj da pomaze oko nekih transparenata??
Evo ja (posto sam bio na metar od toše i dzileta i dva metra od doticnog Je-Ne-A) Mogu da kazem da je ovaj ko je poceo diskusiju o ovoj temi provokator i cigan najgore vrste.

Druga stvar je ovde indikativna.
Svi smo ponosni na tim,pruzamo otpor takve vrste da moze film da se snimi o tom ,ali kako je sudija dunuo i oznacio kraj 4te utakmice tako je sve zaboravljeno i vracamo se na staru pricu.Vi virtuelni derviši DV koji jedva znate i gde je pionir serete protiv svega partizanskog i časnog šta su ovi momci uradili ove sezone

Samo nazivaj Partizanovce ciganima... I snimaj filmove. Na koga li mi to liči?

Zamolio bih one manje "jednake" članove foruma da ne odgovaraju, jer će beli medved proći bez sankcija, a ostali će dobiti banove... Samo ignorisati.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pekka ja se cesto ne slazem sa Rublevim po mnogim pitanjima, ali sta je pogresno rekao?
Neko je cuo da je neko mozda nekom nesto rekao. I na tome se zasniva danasnja teorija koja je izazvala lavinu komentara ne samo ovde na forumu nego i na twitteru i na FB. Pa da nije Jasmina napisala nego neko drugi ja bih ga banovao kao ciganina ako ga ne poznajem licno.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Jel mogu ja?
Ajde prvo da pitam zasto ovde nema banova zbog sirenja laznih vesti?Ja sam bio dole,ja sam i izgazio te banere pa su me upozoravali da je to koreografija zbog dodele i da ne radim vise to.Toša nije prisao dziletu i nije bilo rasprave o tome na taj nacin.
Je-Ne -A nikakve veze nije imao sa banerima.Pa zar vi stvarno mislite da covek koji mrzi zvezdu kao djasko (u najmanju ruku)moze istoj da pomaze oko nekih transparenata??
Evo ja (posto sam bio na metar od toše i dzileta i dva metra od doticnog Je-Ne-A) Mogu da kazem da je ovaj ko je poceo diskusiju o ovoj temi provokator i cigan najgore vrste.

Druga stvar je ovde indikativna.
Svi smo ponosni na tim,pruzamo otpor takve vrste da moze film da se snimi o tom ,ali kako je sudija dunuo i oznacio kraj 4te utakmice tako je sve zaboravljeno i vracamo se na staru pricu.Vi virtuelni derviši DV koji jedva znate i gde je pionir serete protiv svega partizanskog i časnog šta su ovi momci uradili ove sezone

Diskusiju o banerima je započela Jamina ,a ako je ona za tebe cigan ,onda....

Niko nije rekao da je Je-Ne-A uneo banere ,već sam ja rekao da me to ne bi začudilo ,a sve povodom nekog idealizovanja pomenutog člana ,za koga mnogi od nas na ovom forumu misle da je taj svoj uticaj iskoristio na ružan način ,a sve u periodu dolaženja Vazure i Svinjara u sedlo FK-a .

Još nam samo reci ,jel i Crni bio izmedju tebe i Je-Ne-A ,pa ste svi zajedno sa Tošom odgledali dodelu šampionske titule ???

Tek sad pročitah kraj tvog posta ,pa moram da dodam još nešto .
Sereš ti ovde već godinu dana ,pa šta da se radi ?????!!!!!!(ovo na kontu njegovog provociranja da seremo,čisto da se zna zašto ga vredjam)

Da, nisam išao ove godine redovno u Pionir kao prošlih ,jer mi je muka da na klupi gledam izdajnika ,tvog i Bombarderovog prijatelja ,muka mi je da gledam kako je zarad svoje plate sveo Partizan na ikebanu ,a voleo sam ga skoro kao Duleta .

Ali bio sam tamo gde je ove godine bilo najpotrebnije biti , bio sam na skupu za podršku Duletu i na to sam ponosan , jer je to bilo najpotrebije ove sezone Partizanu , dati podršku njemu ,a sve ovo posle je bilo muka i za plakati .
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Diskusiju o banerima je zapoceo neko ko je "dobronamerno" rekao Jasmini to, mislim da Andrei nije sigurno mislio na Jasminu.
I sta znaci tvoja poslednja recenica, sta je to ako ne provokacija?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Bravo @pekka

Ako je rasprava na temu o banerima bila zavrsena,svrha posta koji je doticni napisao je klasicna provokacija,ili se jedino drugacije moze tretirati kao nedostatak paznje.

Jednostavno treba samo da ukapiraju da je KKP iznad svih nas,pa tako i iznad njih.
Svaka cast svakome ko je pomogao,na ovaj ili onaj nacin,ali niko ne moze da prica o KKP iz prvog lica,tacnije da nastupa u fazonu "drzava to sam ja".

Sezona je zavrsena na nacin na koji je zavrsena.trajala je na nacin na koji je trajala,a pocela je onako kako je pocela.
Ajde da vidimo sta dalje?
Koji su ciljevi u novoj,da ne kazem skedecoj sezoni?
Jel se napada f4 aba lige?
Hocemo li imati jasno definisane ciljeve,i hoce li neko odgovarati ako ih ne daj Boze ne ispunimo?
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
@Sensei 014
A šta je njegov ceo post ,nego provokacija ???

Jeste ,i ovo moje je provokacija ! Na provokaciju, obično odgovaraš provokacijom .
Mada ,ako misliš ovo na Crnog , onda i nije provokacija .

Ako sam zaslužio ,banuj ,ali neću da mu ćutim !
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Upali smo u zamku zvanu vucic...i sta,dodje ta 2020 i on padne sa vlasti...coki pudla promeni gospodara,vesic i cigansture opet prelete u tu neku novu vladajucu stranku i opet sve isto,sistem je postavljen pre vucica...djilas i skundric nisu sns. Kakva smo drzava ne bi me cudilo da coki bude premijer licno...
Stvara se jaz i izmedju FK i KK ,ona pljuvacina Pantica iz najnovijeg Vesnika po svemu kosarkaskom i navijacima koji bezrezervno prate KKP nije slucajna ,neko je to narucio.
Grobari...od poslednjih 20 godina bar 15 u medjusobnom ratu...sto na tribini sto na forumu.
Bez skole kosarke sa jakim temeljima i principima nema buducnosti...
Sto se tice duga to se mora resiti pre nego sto FK cerga ne "ocisti" svoje,postojimo samo jer su i oni u kanalu...inace bi nas poslali u beton ligu lagano sa dodatkom u imenu Beograd ili 1945.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Da se jos malo vrtimo u krug.....
Oplenac.....Pomenuo si 2001.god.Secas li se malo pre toga? Ono kad su gasili struju kad god im zatreba?Jedini derbi na ovim prostorima je sa Cibonom.....
Sensei,vec sam objasnio da iskljucivo svojim qrcem mlatim koprive,sta i kako opisao sam gore.....Niti pljujem bilo koga,nek svako radi po svojoj savesti....Takodje,maliciozne upadice o nekakvim dervisima,pa jbg ako nekog cine srecnim nek bude tako.....
Takodje,ustedi trud,znam da 50% ljudi leci komplekse putem tastature,takodje slika je i da glasa za sns....
Zbog cega taj stav u fazonu ko vas jebe ja sam iznad? Pominjanje likova koji nemaju pojma gde je Pionir,nikako ti ne pije vodu....poprilicno sam siguran da ljudi odavde imaju decenije provedene u njemu....
Jednostavno,ne mora se po svaku cenu(mada je to sada in) svesno gaziti po svetloj proslosti....Znas,jbg,ima nas koji dobro pamte sve.....i dobro i lose....Manje vise sve sam rekao,svako po svojoj savesti.....Ako je iko srecan ovakvim stanjem to je tek za neku posebnu analizu za koju nisam strucan....
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
@Sensei 014
A šta je njegov ceo post ,nego provokacija ???

Jeste ,i ovo moje je provokacija ! Na provokaciju, obično odgovaraš provokacijom .
Mada ,ako misliš ovo na Crnog , onda i nije provokacija .

Ako sam zaslužio ,banuj ,ali neću da mu ćutim !

Lepo sam rekao da informacija o banerima nema veze sa mozgom.

Mozes li da mi pojasnis ovo za Crnog, molim te?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top