Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Vi sa teorijama zavjere, kako komentarišete sliku sa oficijelnog instagram profilla na kojoj se pored Birčevića (kao novog pojačanja) u kadru nalazi i Krstić? :D
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Meni je cale pricao bajke o Partizanu kada sam bio mali i iako sam svestan da je preuvelicavao, nikada ga nisam pitao "zasto lazes" vec sam Partizan voleo vise i vise. Taj ko te pita "zasto lazes, drugari mi pricaju drugu pricu", taj grobar nikada biti nece i sa prvom sledecom ciganizacijom, eto njega na severu..

Nema to nikakve veze. Ja sam bio bukvalno okružen ciganima (što u porodici, što sa strane) i svi su mi punili glavu o "svetskim šampionima" pa sam opet tu gde sam. Ako imaš to nešto u sebi nikada te neće zanimati šta drugi pričaju.

Elem, da poželim dobrodošlicu najnovijem članu :clap
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Vi sa teorijama zavjere, kako komentarišete sliku sa oficijelnog instagram profilla na kojoj se pored Birčevića (kao novog pojačanja) u kadru nalazi i Krstić? :D

Krle bi nam došao kao melem na ranu, mislim da bi mladi centri (Koprivica i jos neko ako bude bio) mnogo naučili od njega. Samo kolike su šanse za to nzm, jer on verovatno može da odigra još sezonu,dve na vrhunskom nivou.

Kad smo već kod centara šta bi s onom pričom od početka sezone da je trebao da se dovede neki dobar trener za centre koji bi trenirao mlađe kategorije a pomalo kad zatreba i straije? Moguće da sam propustio epilog toga, ili od toga ništa nije bilo?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.480
Локација
tamo daleko...
@hrundi

Djubre jedno buntovnicko, smrad - Knez Lazar, sto nije izneo pred turske mirotvorce pogacu i so. Nije bio diplomata kao ono govedo nedic. Mogao si i ovako da napises post, da se ne mucis mnogo. Pih.

Biti pizda, smrad i govedo, kao i usko gledati sopstvene, sitne interese, nije mnogo tesko, sto mozemo videti bas na primeru izdajnika nedica i slicnih zveri koje su ubijale sopstveni narod. Nema tu casti kada uvece ostanes sam sa sobom, samo stoji prazna dusa. Jedna rec je dovoljna da opise takve, kukavicluk. Licemerno je 99% stvari koje si napisao, jer je covek u postu iznad, rekao da je zbog stava ostao bez posla, a ti njemu-nama da je licemer, ali tako to ide, jer ti i nedic znate kako se Zemlja okrece, kao sto zna i natasa kandic, kao sto zna i pseto vucic.

Dule se jednom zahvalio vucicu, nije to radio jednom nedeljno. Velika je razlika, o mudri znalce diplomatije i Zemljine ose.

Da vidimo da li ce nam to zahvaljivanje doneti makar pola budzeta crvene kucke.

Ne voli se majstore Partizan zbog titula, ali ocigledno od te motike nisi ukapirao poentu. Tezak je zivot na njivi.
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Може код мене директор да окопава кукуруз, добро ћу да га платим, што новцем, што у натури: шунка, сланина, кобасице, јабуке, крушке, лук, парадајз, краставци, јаја, млеко, сир, вино, ракија, чак и дудиње ако воли... све природно, не мора у Идеу да иде у куповину и финансира Човићев клуб... а могу и остали да му се придруже, видим пуни елана, нарочито држе до части, верујем да би им мотика добро легла, доста је било фотеља, директорских фиктивних радних места и пресипања из шупљег у празно...

:clap Hvala za pišanje po meni, naročito za ovo boldovano.

Ја сам био за то да Дуле остане тренер, и није смело да се деси свима нама, да буде отеран као пас, али једно је бити тренер, а нешто сасвим друго је бити политичар. Дуле није био добар политичар.

Даље, можете ви да иронишете и патетишете до судњег дана, да се бусате у груди да сте борци за самопоштовање и част клуба, заправо сте само лицемери којима недостају титуле и Евролига. Недостају свима нама, то је нешто што иде уз наш клуб, али нека вас теши чињеница да је наша доминација насилно прекинута, да нисмо могли "да пристанемо да статус икебане" јер нас нико ништа и није питао, нити нам пристанак тражио, као што нико није питао ону фукару са београдских улица 27. марта 1941... 6. априла своје су рекле бомбе...
.

Čoveče, da li si ti svestan da je taj trener za kim žališ oteran zbog tog Vučića!?
Da li si svestan da je ovo boldovano upravo izazvao taj isti Vučić!?

I onda da mu se zahvaljujemo!=!=!=!?!?!?!


To je kao kad retardirani penzioneri dođu kod mene u banku i kažu povećaće nam dobri Vučić penzije! I biće presrećni što će im VRATITI deo otetih primanja!
E tako i ovde. Oni su nam prvo sve uzeli, razjebali nas totalno! I onda da mu se zahvaljujemo za MTS i NIS!?!?!? Ma more marš pičkousta volino! I treba to da nam se da jer smo zaslužili kao i ti penzioneri koji su radili dok je on jeo pačija govna umesto dudinja, možda baš tih tvojih koje nudiš!

Penzionerima smanjene penzije - Partizanu blokiran ugovor sa MTS!
Penzionerima vraćen delić penzije - Partizanu date mrvice od MTS-a!

Da budemo kolektivno srećni? Gde je zdrav razum?

I da mu se zahvaljujemo!? Ma svaka čast!

VUČIĆU PEDERU!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Hvala Vučiću! Bez njega bih bio uskraćen za ovo finale i sudijske krađe i pišanje po najvećem klubu istočne Evrope.

Razmišljam u znak zahvalnosti i da glasam za premijera kad bude bilo prilike. Ipak je spasao/spasio naš klub od gašenja. Hvala još jednom presvetli.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Izvini burazeru, a ko si ti da tebi neko podnosi bilo kakav izveštaj, pogotovo finansijski!

Jesi li možda doveo nekog sponzora od milion plus u klub. Da li si sam bio sponzor od sto hiljada Evra! Da nisi možda bar uplatio hiljadu Evra kad klub nije imao ni da ode na gostovanje. Ajde, možda si čak uplatio sto Evra u "Klub prijatelja".

Čak ni većina ljudi koji su ovo uradili ne traže "finansijski izveštaj" ali eto ti i tebi slični sa ovog foruma ga traže.

Uradite nešto za klub. Uključite se u ovu neravnopravnu borbu, pa ćete i sami videti kroz koje probleme prolazi klub, a pogotovo da mnoge stvari zaista nisu za javnost.
QUOTE]
NE SLAZEM SE ! svi placamo jebeni porez i svi na neki posredan nacin finansiramo klubove ( a i da dinar ne unesem u klub zahtevao bih da se to objavi posto pare idu u te klubove i treba se znati odakle idu i gde ) i zahtevao bih da se to objavi - dok to ne urade svaka uprava je lopovska za mene zato sto kriju finansije !!!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
@Presidente

Znaci, nas je razjebao pickousti psihopata? Niko drugi nije kriv za nase finansijsko stanje, osim njega? Dobro je znati da nismo kao niza rasa, gde su nam svi krivi, osim nas samih
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mnogo mi se sviđa u kom se pravcu stvari odvijaju i na koji način uprava kluba planira da izgledamo u narednom periodu. Birča već tu, pregovara se i sa drugim domaćim igračima. Ekipa se formira na vreme.
Imena novih igrača sada nisu ni važna, ko god da dođe od 7-8 igrača koji se pominju kao potencijalna pojačanja, jasan je pravac koji smo odabrali. Popunjavanje tima na vreme, kvalitetnim domaćim igračima. I na kraju, dovođenje stranaca.
Kad se samo setim kakvu je pustoš ova uprava zatekla u septembru, mnogo lepo sve ovo deluje.
Igraćemo evrokup, bićemo konkurentni za osvajanje trofeja. Sad je na Džiletu ogromna odgovornost. Sam bira igrače, ima dovoljno vremena, ne sumnjam da će skockati ekipu po svom ukusu. Rezultat ćemo videti, ja sam optimista.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Glupo bi bilo da je drugacije. Ovo trenutno je neki minimum ocekivanja.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.480
Локација
tamo daleko...
@Presidente

Znaci, nas je razjebao pickousti psihopata? Niko drugi nije kriv za nase finansijsko stanje, osim njega? Dobro je znati da nismo kao niza rasa, gde su nam svi krivi, osim nas samih

Nas su razjebali Dule i Sasa. Prvi je krao pare za slike, a drugi za belo. Zadovoljan?

Kazem ja, mnogi ovde olako zaboravljaju kako se sve ovo desilo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.286
Reaction score
18.420
Локација
Kej Republika
Vidim da se ovde često provuče da će nam Dzile naći neke solidne, a jeftine Amere. Nisam ga baš previše pratio u drugim klubovma, znam da je doveo Armsteda u Sloveniju, ima li jos neki pozitivan primer?
Znam da je zaluđenik koledž kosarkom, kapiram da je to argument, jer svi već upisaše dva jeftina a za nas kvalitetna Amera.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Mare Grobar
Zasto brkas babe i zabe? Jel ti nas zajebavas? kakve sad ima veze trofejna sala sa finansijskim stanjem?
DA LI TI NEGIRAS DA JE KLUB BIO U GOVNIMA DO GUSE KAD GA JE PREUZEO PEKOVIC? Ako negiras reci lepo da se ne nerviram dzabe nego da vas pustim da kenjate svaki dan. Optuzujete mene za spin a na kraju ce ispasti da je Pekovic uzeo klub sa plusom od 10 miliona.
Knele , da da Todoric i Silobad su ti koji su odlucivali dok su tu bili Danilovic i DV.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.502
Локација
U Kinšasi
Koliko je nova uprava unela novca u klub, da li je svako obezbedio tih 50.000? Jeste kurac, iz proverenih izvora. Dok ne objave bilans stanja pre i posle njih, nikad necemo znati koliko kosta ovo saginjanje premijeru. Ah da, moracemo da verujemo forumskim mesijama. Kad vam kazem....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top