Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Vidi ovako, sto se mene licno tice, podrzao sam rastanak sa Duletom jer sam zeleo da klub prezivi, a sa njim u datim okolnostima i zbog hiljadu razloga to nije moglo. Verovao sam da ce krene rekonstrukcija kluba, da ce da se angazuju na svim poljima, i da ce za godinu dve postaviti klub na zdrave noge koji ce biti ponovo konkurentan. Zajebo sam se, jer sem poniznosti, servilnosti nizasta drugo nisu sposobni i potpuno je izgubljen interes kluba iz fokusa. Za godinu dana, nikakav pomak osim dobrog trenera. Predsednik nam celo leto zavrsava privatne poslove, ni jedan jedini talenat nije pristigo, sponzori dati kao milosrdje i da bi ciganska titula bila sladja, imam utisak da se sve vrti i dalje oko prezivljavanja i oko primanja plate zaposlenih. Nasi su pristali da budu drugorazredni klub bez i malo borbe. Gajim jos malo nade u jednog coveka koji je doveden nedavno kao glavmi operativac, ali se plasim don kihotovskog scenarija. Sve u svemu hvala vucicu.

Amin....
Nista za dodati:clap
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... e li proradila kirilica? Ne da mi se da pišem ovom ustašicom više od stotinak slova, da mu jebe o

Nešto je zabagovalo u ovoj verziji (3.8). Možeš da pišeš ćirilicu... to nije problem. Problem je kada uradiš "copy-pase", ili edituješ tvoju poruku, onda pretvori ćirilicu u Bog zna šta.

Ne pada mi na pamet da trošim više vremena na ovu verziju. To vam je što vam je. Ako neko zna "quick fix" neka mi javi, ali da trošim sate da bi popravio, neću. Forumu je potreban remont i upgrejd na 5, ali to košta.

... Ustvari ovo je ja mislim najveci problem, ispali najveci naivci i naravno unazadili klub mn mn godina.

Da li su unazadili klub, to ostaje da se vidi. Da li su mogli drugačije i bolje da reaguju povodom EC i LŠ, moje lično mišljenje je da jesu, ali nemam ja sve podatke da bih mogao da kažem da ili ne. Đordi kaže jedno, ovi iz FIBA i KSS drugo, a naš Partizan se nalazi između. Od Đordija mi nikada nismo imali mnogo koristi, pa što bi mu ovaj put verovali. Sa druge strane imamo KSS. Znamo ko ih vodi i na šta je sve spreman.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Cim su krenuli organizovani napadi i nezadovoljstvo online i u medijima, izgleda da je neko uradio nesto kako treba za klub, govoreci o upravi, naravno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Veću glupost davno čula nisam.. posebno što se u medijia ništa ne pominje...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
pa šta se pominje? Gde je bila ijedna ozbiljna kritika uprave? bilo kakva kritika... a da nije u pitanju blog koji čita 1000 ljudi max
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ovaj Grbovićev intervju, to nije to? Nisu valjda mediji samo RTS i blic novine?
edit:menjaš postove.
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Da li su unazadili klub, to ostaje da se vidi. Da li su mogli drugačije i bolje da reaguju povodom EC i LŠ, moje lično mišljenje je da jesu, ali nemam ja sve podatke da bih mogao da kažem da ili ne. Đordi kaže jedno, ovi iz FIBA i KSS drugo, a naš Partizan se nalazi između. Od Đordija mi nikada nismo imali mnogo koristi, pa što bi mu ovaj put verovali. Sa druge strane imamo KSS. Znamo ko ih vodi i na šta je sve spreman.

Pa pazi to su bili pretnje, i to prazne pretnje. Prvo bi morala Fiba da kazni KSS i nasu reprezentaciju pa tek onda KKS da kazni nas.
Ko drugo Makedonski i Hrvatski savez su takodje u istim problemima, samo tamo ne vidim da ima neki problem, cak sto vise niko i ne pominje to. Prema tome sada treba da sledi kazne za njihove saveze i reprezentacije.
Jasna je direktiva i jasna je naredba.
Bude li ostalo sve ovako, a mi sledece sezone ne dobijemo poziv za neko od takmicenja ULEB-a (zavisi od plasmana) onda smo i zvanicno postali drugorazredni klub greskom ove uprave.

edit:
jedino da se molimo da nekim cudom FIBA dobije ovaj rat i da svi veci klubovi predju kod njih, sto je trenutno naucna fantastika.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
dopisala sam... nisu mediji blic i RTS ali realno, koliki broj čita taj sajt? koliko sam videla, još uvek niko to nije preneo... a i da jeste, to je samo Grbovićeva izjava, koji je trebalo da dobije funkciju, pa njegova struja nije prošla... na stranu što je za većinu stvari u pravu (ne slažem se ono za Mutu, daleko mu lepa kuća).
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Realno, ne verujem da dosta ljudi čita to, ja sam ovde pročitao. Ne sviđa mi se Grbina izjava uopšte. Šta mu treba to sad? On bi bio bolji? Dao neku kintu? Mislim da mu je krivo, jer su ga i u novoj podeli karata zaobišli.
 

dr_error

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
119
Reaction score
8
Sta kaze Grba? Jedan FF u 13 godina malo? Naravno, sa nasim budzetima u tih 13 godina morali smo biti na FF minimum svake druge. Bljuc.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Jedini koji je od prvog dana nazivao stvari pravim imenom je Tegi, vrlo jasno i direktno u meso. Grba se sa onim majmunom Jakovljevićem blamirao nebili se usicarilo neko mjesto u savezu, a nije izostajala ni lijepa riječ za coravo pseto ili kako reče u intervjuu za "Covu". Grba je bio moj omiljeni igrač, obožavao sam tog čovjeka ali se posljednjih godina toliko izblamirao da je izgubio svaki kredibilitet, iako bi potpisao većinu onoga sto je rekao.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Grbovicev online intervju. I to je medij. Koji prati ciljna grupa - navijaci Partizana. Ostale boli uvo za ,,unutarupravna'' prepucavanja. Odjednom im se i na forumu ,,drma stolica''.

Ako je uz sve one gluposti bilo mirno relativno, znaci da je sad napravljen neki OK potez od strane nekoga.

Cisto gledano u odnosu na nacin kako je funkcionisalo ranije.


Ja, naravno, mislim da su napravili milion gluposti dosad i da nikakva promena nije napravljena, sem sto je oteran faktor nestabilnosti.

A ti toliko grizes protiv uprave otkako je oteran Dule, da nijedna informacija ili misljenje ne moze da ti prodje taj filter i barikadu.


EDIT: Poruka je replika Jasmini. Ubagovao mi je reload, pa nije ucitao nove poruke.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Kako to misliš "od kad je DUle OTERAN"?

Pa zar njemu nije istekao ugovor, pa nije jednostavno produžen :confused:

Ja jedino imam protiv sadašnje uprave to što ne rade u korist Partizana.. a inače me zabole ćošak od Avale ko je u upravi.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Ugovor nije produzen u klubu, a oteran je od strane onih koji nam naredjuju. U kom procentu naredjuju, a kolika je sloboda da vrdamo - to ne znam.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Zadnje vreme doslo...Kad Sens i ARVnapadaju upravu,ja cu da ih branim....
Grba....KAPITEN,svi posle njega zamenici sa velikim Z....
I tako,PODRSKA UPRAVI sve dok je napadaju pojedini....
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Slažem se da je Grba izgubio svako pravo da se oglašava, iako verovatno ima istine u nekim delovima teksta.
Što se tiče tajminga, očigledno se nešto sprema... Samo nek ovaj odjebe što dalje.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako to misliš "od kad je DUle OTERAN"?

Pa zar njemu nije istekao ugovor, pa nije jednostavno produžen :confused:.

Tako je, istekao je i nije mu produžen. To je činjenica, a jedino možemo da se krvimo oko toga "zašto mu nije produžen".

...Ko drugo Makedonski i Hrvatski savez su takodje u istim problemima, samo tamo ne vidim da ima neki problem, cak sto vise niko i ne pominje to. Prema tome sada treba da sledi kazne za njihove saveze i reprezentacije.

Burazeru, u Hrvatskoj i Makedoniji nemaš cigansko đubre pod imenom Aleksandar Vučić. Tamo nema ni otrovnog patuljka, narodu poznatiji kao Nebojša Čović. Da li je potrebno bilo šta da dodam!

Pobogu narode, shvatite već jednom u kojoj državi igra Partizan i sa kakvom bagrom ima posla.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top