Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
Kad se ne dovodi onda sto se ne dovodi? kad se dovodi onda sto se dovodi kad ne mozemo da uzmemo abu?
Sto da ne probamo da napadnemo Abu? Sa druge pozicije imamo velike sanse za finale a posle sta bude...ko zna.

@Klavijatura koje domace kad ne mozemo da ih dovedemo?
A neko mora da igra,pa onda daj strance.

Mora da si me zamenio s nekim oko tog (ne)dovodjenja igraca. Razlog zasto nisam da dovodimo ne znam kakve vrlo dobre igrace u sred sezone je iskljucivo novac. Ako bi dosli za dzabe, ja sam za to da ih dovedemo 12.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Mora da si me zamenio s nekim oko tog (ne)dovodjenja igraca. Razlog zasto nisam da dovodimo ne znam kakve vrlo dobre igrace u sred sezone je iskljucivo novac. Ako bi dosli za dzabe, ja sam za to da ih dovedemo 12.

Ma nisam mislio na tebe nego inace ovako.
Pa i ako dolazi, dolazi za neke manje pare jer ce igrati do kraja sezone.
Tegi pise da je dosao na petodnevnu probu i na lekarske.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
841
Reaction score
2.912
Dao bih i dupe i muda i bubreg da uzmemo ABA ligu, u inat svima koji su organizovali i isfinansirali F4 Evrolige u Areni.Da im svima pljunemo u lice, pa neka i odu umesto nas u EL.A ne vidim drugi razlog potpisivanja novih igraca u datoj situaciji nego da se puca bar na neki trofej.Zabole me za njihov kontinuitet i zabole me sto dobijaju sve ove koje dobijaju, u glavama njihovih igraca cemo zauvek ostati vece ime od svih velikana koje pobedjuju i uvek ce odigrati bezmudaski kad god imamo iole pristojan roster.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ja mislim da ovaj gordon dolazi umesto robinsona i da igra za iste pare, da pokuša da se vrati, ne verujem da on sad košta neke pare
Možda i ne prodje preglede i probu
Ne bih nikog ni dovodio da nema povreda
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
On ne dolazi na kosarkasku probu vec dolazi da mu se proveri fizicko stanje.
Nema sta Gordon kosarkaski da se proba, valjda je to svima jasno.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
To sam i mislio, da prodje preglede....
Jel zna neko jel se on i u tofašu povredio opet i šta je bilo, ne mogu nigde da nadjem, ili je batalio košarku?
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Kako se vrabac razgoropadio robinson nam i ne treba, da mu uzima minute a svakako nista specijalno i ne doprinosi nasoj igri..

Ne znam sta reci za jamonta, mislio sam da je batalio kosarku...
sa dva pojacanja mozemo uzeti ligu sampiona, a do 20og ja mislim da je prijava igraca za aba ligu tako da cemo vrlo brzo vidjeti ima li sta od tih pojacanja...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.995
Reaction score
8.136
Ima li "visokih" igraca na trzistu,ovo je pitanje za upucenije,jer ja sve sto znam je da se trazi i unutrasnji igrac:D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.513
Reaction score
13.875
Локација
tamo daleko...
A, svrha dovodjenja je? Da nije mozda titula u ABA ligi ili Kup PP aparata?

Necu da budem maliciozan, ali pravimo potpuno iste greske kao i cigani godinama unazad. U ocajnoj smo finansijskoj situaciji, imamo protiv sebe drzavu i klub(ove) koji je jedan od najboljih u Evroligi, sa uigranom ekipom i trenerom koji je dugo na klupi.

Naravno da je svrha dovodjenja titula u ABA ligi, cista logika. Naravno da cemo da im jebemo mater gurbetsku, ako se ukaze i promil sanse. PP aparat nema veze sa Partizanom, vec iskljucivo sa coravim kopiletom i njegovim sledbenicima.

Nema dodirnih tacaka ovo sto mi radimo, sa onim sto su govna radila. Govna su dovodila godinama skupe trenere i igrace, govna su uvek imala drzavu iza sebe, nikada protiv cerge drzavni aparat nije bio. Imali su redovno isti budzet kao KKP, ako ne i veci. Obrisano im je preko 30 miliona evra duga. Njih drzava nikada nije saplitala kao Partizan, vec su bili jebeno nesposobni, dok smo mi krvavo i dobro trenirali. Na drugoj temi si pisao da ce ici skoro lagano na F4, ovde kazes da su jedan od najboljih klubova u Evropi. Spusti malo loptu, jesu u strahu velike oci, ali kakav bre F4, greota ih je stavljati u isti kos sa velikanima evropske kosarke, a kamoli tvrditi da su medju najboljima u Evropi. Vestacki projekat, koji ce puknuti kao mehur od sapunice cim fasisticki diktator padne sa vlasti.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Real Madrid je pod Generalom Frankom bio prvak države 14 puta( za redom), i prvak Evrope šest puta ( pet puta za redom), pa ti vidi.... koliko je ovome trbalo da padne sa vlasti....
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
@kuki

Moze i tako da se gleda, pretpostavljam da to zavisi od toga da li se gleda ocima pesimiste ili optimiste. Mene je zivot naucio da optimizmu ne pridjem blize od metar, tako da je moguce da ja gresim. Opet, od ljudi koji mnogo bolje poznaju kosarku od mene, cujem slicne komentare o njihovoj igri.

Sad citam ono sto si citirao i stvarno ispada da sam rekao da su i cigani imali drzavu protiv sebe, a to mi svakako nije bio cilj.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Stize u ponedeljak.

Iskren da budem, veleo bih da ga ne potpisemo i da dodje neko drugi. Nije ni prva opcija, ali treba mnogo stvari da se poklope da bi doveli ono sto zelimo.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.370
Reaction score
6.552
Локација
Novi Sad
Dzile kao da trazi bekove po bolnickim otpusnim listama..ali znamo svi da su nam samo takvi dostupni sad shodno situaciji..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Сада за неко здравог баш немамо пара, можемо само овакве који изашли из повреде. Мало ми ово личи на амер. филмове када извуку неког и донесу успјехе. Надам се да је спреман јер та АБА лигу имамо још 5 дана да неког региструјемо, тешко ћемо успјети наћи још неког за 5 дана.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top