Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Ko je siguran za narednu sezonu, osim Zagorca :) (malo šale nikad nije zgodno)
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A koja je tvoja uloga tu bila? Što to nisi pričao dok smo uzimali titule? Što nisi otišao kad si video da srljamo u propast? Što si se trpao u svaki uspeh? Za koliko si prodao?

"Nije bilo lako ostati sve ove godine u klubu, svašta se dešavalo. Zdravlje mi je stradalo", rekao je Todorić.

Pa teraj se onda iz kluba!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ako je do sada bilo i malo sumnje da je ovaj ubacen element ,sada je vise nema bar kod onih sa 1 posto mozdanih celija. Koje govedo da se nasladjuju cigansture mrtve ovo ne bi ni Covic bolje srocio mozda mu on napisao ko zna.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Geneza Partizanovih dugova: Pomagali nam država, Divac i Danilović, trošili smo više nego što smo zarađivali

U poslednje dve godine poslujemo racionalnije. Zato i nemamo dobre rezultate, jer nismo u mogućnosti da mnogo plaćamo igrače. Sadašnja uprava na čelu sa predsednikom Ostojom Mijailovićem je veoma ambiciozna. Mnogo stvari je urađeno od njegovog dolaska i verujem da Partizan očekuju bolji dani

I o večitom rivalu?
Mi nemamo nikakav problem sa Zvezdom. Naprotiv, moram da kažem da imamo nikad bolje odnose sa crveno-belima“, dodao je Dragan Todorić.

A znači remetilački faktor u duhu Duleta je otišao, pa sada imamo divne odnose sa divnom čovekom kao što je čović???
Ako se dobro posluje u zadnje dve godine, kako je dug sa 5 milona skočio na 7???
Najgore kada "čovek" toliko nisko padne, da mora da se posere po sebi. Najbolji primer su Grbović i Todorić.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Vau, koliko nas je ovaj gmaz zaduzio...
Naruseno zdravlje...ma nemoj se vise zrtvovati, idi...
Kako god, sta god ti pricao, kenjao po medijima, za mene ces ostati upamcen kao najveci izdajnik naseg KK svih vremena.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Ono kada covek ne ume da iskorisi trenutak i ode kao legenda nego ostane da se grebe o napaceni klub i dokaze svima koliko je govno.

Nego da li je meni samo cudan tajming izjave ovog metuzalema ? Kao da pokusava da se nadogradi na izjave jednog drugog moralnog gmizavca.

I onako usput sta nam radi Silobad jel povezao staz ?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.907
,,Najnepoveziviji'' u istoriji (ne)radnih odnosa.

todor(ov)ica ne bih komentarisao. On i grbovic goran kategorija van komentara.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Klasican beskicmenjak, coki ti proziva klub danima posle finala ABA koje je izgubio jer je naleteo na vece krimose od njega a KKP nije bio cak ni na F4 i ti izadjes u medije i izjavljujes ove nebuloze. Dule najuren pre par godina i opet je on kriv za sve. Saradnja sa cokijem nikad bolja. I posle se neko pita zasto se ljutimo kada SNS limar pominje EL ...

Kako niko ne pita dobro gosn todoricu a koja je vasa konkretno uloga u klubu i koji je vas doprinos u poslednjih par sezona ?

Jos samo da mu ortak coki sredi gostovanje kod ona dva retarda na pinku. Zamisljam kako ovaj iznosi neke gluposti a onaj krmak sarapa drzi papir u rukama i pokazuje ka kameri :puke:
 
Последња измена:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Pa, kako da ode u bilo koju emisiju, kad ne zna prostoprosirenu recenicu da sastavi? Ko zna koliko je dugo smisljao ovaj tekst ili ce pre biti da je neko drugi napisao, a on dao amin da se objavi, a zauzvrat povecao budzet "za lekove"...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.787
A znači remetilački faktor u duhu Duleta je otišao, pa sada imamo divne odnose sa divnom čovekom kao što je čović???
Ako se dobro posluje u zadnje dve godine, kako je dug sa 5 milona skočio na 7???
Najgore kada "čovek" toliko nisko padne, da mora da se posere po sebi. Najbolji primer su Grbović i Todorić.

Ima li nekog da pita ovo pitanje? A da, reci ce da je to zbog Duleta i njegovih tuzbi... Ili Marfin banke gdje se Dule ugradio u kredit. Sve nam je jasno. Samo nastavite.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
http://www.telegraf.rs/sport/kosark...avijacima-partizana-vrati-evroligu-foto-video

izdvojio bih neke stvari:

- Želja nam je da jezgro ovog tima ostane i da se pojačamo na pozicijama na kojim sportski sektor ukaže da su nam potrebna pojačanja. Prvenstveno, želimo da to budi kvalitetni domaći igrači, a potom da se dodatno pojačano sa strancima koji će praviti razliku

- Nije tajna da ćemo sledeće sezone ići na prvo mesto i u Aba ligi. Tako ćemo i napraviti tim. To je naš cilj. Ja to ne obećavam, jer će se Budućnost koja sledeće godine igra Evroligu, sigurno pojačati i bićei ozbiljan kandidat za Evroligu.

- Ali, Partizan koji ja vodim će dati sve od sebe da zauzme prvo mesto. Ja tu nemam dilemu. Kao što su ove godine Kup i Superliga prioritet, tako je sledeće Aba liga.

Videcemo kakva ce biti reakcija kada dodje ta sednica!
Takođe, nećemo zaboraviti ove svađe u Aba ligi, u kojima ljudi prolaze nekažnjeno za onakve termine koje koriste u javnosti. Sa druge strane, mi smo dobili kaznu od 4, 5 hiljada evra samo zato što je Muta prokomentarisao termin kada mi igramo utakmicu.

Ovde je objasnjenje zasto je napisao onaj tvit! Znaci cisto sprdanje pudlice..
- Kada drugi mogu da kažu da je njima mesto u Evropi i da njima nešto pripada, a Partizanu ne pripada, a radi se o klubi sa ovih prostora, mislim da Partizan zauzima to prvo mesto. Mi više nemamo finansijskih problema, kao što je to bio slučaj pre 8 meseci.

- Mi ćemo za dvadesetak dana otvoriti kuću košarke. Tu će biti sportski sektor i sektor za PR i marketing. Kada završimo Superligu počinjemo da radimo po skroz drugim principima i to kao neka najmodernija sportska, svetska, organizacija i to u smislu kako funkcionišu određene kompanije.

Za Cokija..
Ipak, morate voditi računa o tome šta vi radite, na osnovu toga se i navijači ophode prema vama. Vi jeste protvnik navijača, ali je vrlo važno kakav ste protivnik. Da li ste korektan ili niste. Ako vi vašim stavovima i vašom pozicijom izazivate nekorektne i nesportske situacije, navijači to osećaju.

- Ne možete, kao jedan čovek, praviti budalom toliku masu ljudi i da kažete: "nemojte mi pevati pogrdne pesme". Rasmilite jeste li zaslužili to ili niste, a onda vam neće pevati sigurno, ako niste.

Ima neke korisne stvari, mada je veci deo proseravanje i mazanje ociju.. Ovde su izrecene neke ozbiljne reci, pa "presednice" da vas vidimo na delu!!!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.437
Локација
tamo daleko...
Ovaj bese u SNS-u? Poslanik vladajuce stranke. Limar bez skole. Dule je kriv za sve, a psiho vucic mu je savetnik za kadrovska pitanja.

Da, bas mu treba verovati. Prvo dela, jer nista ne vrede obecanja vuciceve podguzne muve. Samo da sledeci intervju ne bude kao sto govno Vucela radi, da su iskrsli novi dugovi, pa smo sada na minus deset.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top