Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Vala Ostoja ako si za manje od godinu dana skinuo 3.5 miliona eura svaka ti dala.Videcemo kroz neko vreme ima li poboljsanja na finansijskom i timskom nivou.Nadam se da ovaj prica istinu
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Skinuo 3.5 milki evra a S.Pavlovic placa BAT ko je bre ovde lud ? Lepo rece Makedonce kada su objavili za sedam miliona duga da se fabrikuje da bi ispalo da su ovi uradili nesto epohalno.Kada budemo imali uvid koliko je se stvarno i kome dugovalo tada mozemo da se slozimo sa ovom pricom.Bas me zanima da je Vujosevic i dalje u klubu da li bi ovaj spor sa bankom bio resen mada odgovor znamo.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.492
Reaction score
13.462
Локација
tamo daleko...
Kaze necemo srljati i juriti prvo mesto, da se ne bi vratili u mracnu proslost.

Zbog te proslosti, verovatno Duleta nisu zvali. Stoka napredna. Vucic zadovoljan i ovce na broju.

Nije Partizanu cilj nikakva Evropa, vec iskljucivo da bude prvi i osvaja trofeje, Ostoja shvati to.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.943
Reaction score
26.927
Kaze necemo srljati i juriti prvo mesto, da se ne bi vratili u mracnu proslost.

Zbog te proslosti, verovatno Duleta nisu zvali. Stoka napredna. Vucic zadovoljan i ovce na broju.

Nije Partizanu cilj nikakva Evropa, vec iskljucivo da bude prvi i osvaja trofeje, Ostoja shvati to.

Shvata on sta je prirodno stanje Partizana, ali isto tako shvata da je tu postavljen da se Partizan ne vrati u to prirodno stanje, prosto.

"Necemo juriti prvo mesto"...posle ove izjave, svaki komentar o doticnom je suvisan, bar za mene. Mracna proslost?! To je mracna proslost samo iz ugla ciganstura i onog koji te je tu i postavio! :krsti:
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Koliko ja vidim, nije on vratio ni evro. Ko god je trazio novac ( Dule, Ratkovica, Cvetkovic...), nije ga dobio.

-Izbrisali su taj vjestacki dug sa marfin bankom,
-ljudi koji su posteno zaradili novac su im (nadam se svojevoljno i bez ucjena) oprostili blizu 2 miliona...

Vidjecemo sta ce biti dalje, jer ovo sto je ostalo, mora da se vrati. Novcem.

Evo, rata za Duleta ce biti isplacena u junu, a jun je na izmaku, pa da vidimo...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.875
Локација
Beograd
Spustili su dug sa 7 na 3.5 miliona isto kao sto su cigani u fk spustili sa 60 na 30 miliona.A onda taj dug od 30m ni da makne dole.Nista nije placeno,samo je reprogramirano i resen je dug sa marfin bankom.A kako ce da se vrati ovih 3.5 miliona to naravno niko ne zna jer se iz sopstvenog priznanja jedva krpimo za plate igraca koji su dobili 7 plata od 12.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kaze Ostoja necemo juriti prvo mesto da se ne bi vratili u mracnu proslost. Zelim da verujem kako je napravio lapsus.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Nadam se da ovaj sjajan momak dolazi potpuno zdrav i spreman.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Valjda je istina ovo za Zagora. Odličan igrač, koji razume koncept borbe!!! Nadam se da će dosta igrača proći veći deo priprema, a ne da se skupljamo u oktobru.

A što se tiče duga, prethodni prešjednik (ne znam tačno koje je to slovo u crnogorskoj azbuci) me je na bolan način naučio da ne trčim pred rudu, kao i par forumaša. Videćemo šta će biti.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.875
Локација
Beograd
Jeste istina je.Bas je blizu.Mali je velika grobarcina.Konacno ce mu se ostvariti san.Moze ovo da bude super ekipa ako se pogodi sa strancima,i ako povratnici budu na nivou.Novica,Zagor,Vanja,Tepara kakve grobarcine,fali im samo Lukovic pa da gori parket :partizan-fan:Uz to Bandza je tu da pokrije poziciju 4.Falice jos dobra dva stranca i super ekipa.E sad pitanje je dal nam je u interesu da dovedemo dva dobra stranca ili neke polovnjake tipa Brajma ili Kvame Von.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kada u ekipi imaš prave, dokazane grobare, tim je jači 20% u startu. Za sada mi se dopada, nadam se da planiraju dva šutera dovesti.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.774
Reaction score
19.411
Локација
Nickname
1 Gos (ili pojačanje)
2 Pojačanje
3 Marinković
4 Zagorac
5 Luković
Na klupi Tepić, Veličković, Gagić, Si, Aranitović, Pecarski i ostali klinci.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Gos ide sigurno.

Po meni Lukovic pod obavezno, i ako moze da se pogodi sa kecom i dvojkom, posto za provereni kvalitet nemamo novca.Sa toliko proverenih Partizanovaca u timu, bih bio siguran u borbu, a to je ono sto nam treba.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.875
Локација
Beograd
1 Gos (ili pojačanje)
2 Pojačanje
3 Marinković
4 Zagorac
5 Luković
Na klupi Tepić, Veličković, Gagić, Si, Aranitović, Pecarski i ostali klinci.
Zagorac ne moze 4 ni u snu,on je 2 ili 3.Gos ide 99%
Meni bi postava izgledala ovako.
1.Crnac/Tepic
2.Marinkovic/Aranitovic
3.Zagorac/Pojacanje,ne mora crnac,moze kopija Blejka Stepa :)
4.Bandza,Novica
5Lukovic/Gagic.
Ovakav tim uz dva top pojacanja kara cigane u kakvom god sastavu da se nadju sledece sezone!!!Gace same padaju.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Verujem da Luković više nego išta želi da se vrati, takođe verujem da su možda neki kontakti i bili kao što se je pisalo ali još više sam ubeđen da do realizacije transfera nije smelo da dođe. Dotični centar je za nekog nepodoban, dešava se s vremena na vreme da na popularnoj društvenoj mreži instagram iznosi svoje političke stavove.
Dajte nam 12 "Petra Grbića" da vidite da li nećemo da napadnemo prvo mesto.
Ako je tačno za Zagorca dečku naklon do poda jer je bukvalno kao u pesmi reko "Ne"! To je to,bravo. Kao Gagi Milosavljević.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top