Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nismo bili spremni ni za EK..,,,pa eto. Finansijski mi nikada necemo biti spremni za EL, pojedini klubovi imaju po 40 i 30 miliona budzet. I kad jednog dana ne bude picoustog i kad cigani budu vraceni u rupu odakle su izasli, mi necemo bit spremni finansijski...

Racunica je prosta, ako igramo EL vracamo se na mapu ozbiljne kosarke, mozemo napraviti jaci tim, znaci vece su nam sanse da osvojimo domace trofeje...Afirmisanje par mladih igraca i neki solidan rezultat bili bi premija od svega toga..ali o tom po tom.

Cime i kako je neko ko lobira za nas garantovao nasu konkurentnost to ne znam. Vjerujem da je Obradovic potegao neke veze, da je zalizani Misko garantovao sto se tice pojacanja igrackog kadra(logicno iz licnog interesa ne sto voli Partizan). To sto smo dobili inivte za EK onomad, ocjenjujem kao znacajnu stvar, jer ocigledno da neke veze postoje. I tad je invite mogao otici nekom drugom. Mislim da EL nece tri ruska tima, a ni tri turska se nisu pokazala kao nesto pozitivno. Najvise se plasim Ritasa.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Partizan je najveći klub u Evropi koji ne igra EL.
I što neko reče, mi smo klub koji zaslužuje da ima 10-godišnji ugovor.
WC EL je bitan, jer ćemo na taj način imati konkurentniji tim i imati veće šanse za titule.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ok
kako mislis da obezbedimo budzet od 5 milki, koliko je ako se ne varam minimum da bi igrali el ?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
ok
kako mislis da obezbedimo budzet od 5 milki, koliko je ako se ne varam minimum da bi igrali el ?

Zasto se ti oko toga sjekiras?
Vidis da Ostoja radi super posao. Pljujte ga vi odje koliko hocete ali covjek u datim okolnostima radi izvaredan posao. Da imamo jednog Ostoju u fudbalu, vaterpolu i rukometu..bilo bi nam mnogo bolje.

Covjek treba da ima punu nasu podrsku, izvadio je klub iz govana i hvala mu na tome. Doveo je dobrog trenera, solidne strance, skupljamo dobre mlade igrace i guramo ih u prvi tim. Koliko cujem dug je sveo na milion eura, u toku je tuzba protiv one banke i imam informacije da je necemo izgubiti..a Ostoja ne zeli nagodbu, tako da taj dug od 3 miliona prema njima mozda i nestane.
Ko zna. Vidjetcemo.
Onda nas je premjestio u mnogo vecoj i ljepsoj hali (ja vise volim Pionir, ali ovo je bolje za klub da raste).. Mnogo dobrih stvari je uradio, zato treba malo vise postovanja da ima.

Uporedite ga samo sa predhodnim upravama, ili ga uporedite sa svim FK upravama. Ako njega pljujete takvog sta onda treba da radite za FK upravu?

Nek covjek radi, moju podrsku ima.


Dok se klubovi kod nas ne privatizuju i dok je cigan na vlasti, ovakvi ljudi su nam najbolji koje mozemo imati. Treba se pomiriti sa tom cinjenicom.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.671
Reaction score
3.576
Локација
Niš
Jedno pitanje, zar mi nismo potpislai s ovim Korn-om ili kako se već zove ugovor na 3 godine?
Šta se sada dešava s tim ugovorom ako naše mlade selekcije prelaze u Arenu?
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Mislio sam da je jasno ko kuca eksere na sportsko društvo ili pravi sebi alibi...

Ali očito ima tako nekih ljudi koji bi i dušu prodali za uspeh (a kakav i da li je to uspeh glumiti ikebanu?)...Koji to roster KKP može da obezbedi za EL kad i ovi guberti garant će biti kanta?

S obzriom na Ostojin veliki uspeh, da se za sledeću sezonu formira tim grba za sportskog direktora, gagića za igrača trenera...ako može brat od cara da bude u komisiji za dovođenje igrača jerbo ima veliko iskustvo...A za publiku koje i sada već nema ima iskustvo sa autobusima. Komplet aranžman prevoz+sendvič+ulaznica - samo jedan potpis.

Samo da mi je znati šta ovi isprani mozgovi razmišljaju...Ovo je za Ostaju win win takvim ljudima i dobar marketing za objektivne Grobare i za cara. (Citiram:
Остојах седи и размишља. Дојаве му паметнице из главног штаба да ако потпише Арену, веће шансе за дивљу карту. Остојах као сваки добар СНС кадар одлучи да рискира. Ако не добије, ником ништа, само Партизан у каналу. Ако добије, маса ће певати Оде његовој храбрости. Вин-Вин. "
)

Evo ja ću uporediti sns skota.

KKSNS skot = FKSNS skot + Nedić gratis za obe promenjive.

Ne znam, nisam pratio jbg, nemam ni vremena a ni živaca da kad vidim kakvu nekrofiliju rade ove sns ciganšture nad sd..Pa nikako od bola u žuči nisam želeo da komentarišem neke teme a ovaj ni postove.

Mislio sam da osim što ciganšturama nema mesta na forumu da postoji i pizdousti Raid za veličanje likova i dela koji onanišu nad sd? Ili barem da smanje doživljaj nad "velikim uspesima" sd pod njihovim vođstvom...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Arno
Predlozi sta da se uradi bolje?
Ajde samo kritikujes, sve ti smeta.
Kazes dusu bi prodali za uspjeh..nego za sta se igra sport nego za uspjeh? Za sta se igra? Da bi ti bolje zivjeo? Da bi se na kladionici obogatio? Ne razumijem ovo.

Ja bih prodao narednih 5 sezona da smo predposlednji na tabeli samo da smo osvojili onaj F4 u Parizu.. Ma i 10 sezona bih zrtvovao samo za evro titulu.
A u fudbal jos i vise :D

Ja da se pitam odje, svako ko bi pomenuo Ostoju u negativnom kontekstu dobio bi opomene za pocetak.

Covjek nikoga ne dira, radi super posao i opet se nadju ljudi da ga pljuju.
Ne razumijem zivota mi..
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Kolika kolicina naprednog botovanja...
ajmo svi u glas "ostoja ostoja ostoja... av av av..."
Neki mozda nekad progledaju, samo bice kasno... svakog za kog su napredni skotovi ok i "nisu nista lose uradili" nek je sram dupeta koje vucara za sobom
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
A koji je to Ostoja uspeh uradio? Ušao u EL preko takmičenja?
Dogovorio se sa drugarima o Areni? Ko to plaća? I ko će to da plaća?
Štitio interese KKP u Zagrebu ili FMP-a?
Štitio KKP od svojih stranačkih kolega i hijena iz FMP?
Vratio dugove? Koji su trenutno dugovi osim što se maše nekim ciframa...
Koja je taktika oko rostera? Da li su vredele tih 200k od Lendejla u odnosu na kraj sezone i sledeću?
(ni)je uplićao KKP da bude reklama svojoj bagri koja uništava od prvog dana sd. Ali je zato noću pisao saopštenja za jednu sliku.
Ne znam koje si godište, ali KKP kao i FKP nisu uvek bili prvi u svojoj istoriji (ne govorim Ružićevo da nije pametno i da bude).

Meni se ovde nešto ne čini da radi sjajan posao. I u eri Zlatibore pitaj Acu smo imali isto osvojen kup. Imali smo isto toliko cenjenog trenera (dok nije to prestao da bude)...

Ponavljam se, ali celo JSD je bilo SD svih slobodnih i mislećih ljudi koji su mogli da budu na neki način u sekcijama SD ili barem da probaju. Nije se prodavao za uspeh na jednu-dve godine i išlo ciganskom mantrom...

Neko hoće da od KKP da napravi ikebanu, opravdanje za valjanje u blato, i da prekroji time svo davljenje kluba i sipanje u cigansko mezimče.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Ako se polazi od teze da je "trener u romingu" kriv za posrtanje kluba, za dugove, za davljenje igrača, za to što kafe kuvarice nisu primale platu, onda se i može izvesti zaključak da je "Ostoja" spasilac koji nas je izbavio iz svih tih govana.
Ali bojim se da su i polazna teza i zaključak pogrešni, ako ne i zlonamerni.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Arno
Nisam ja odje njegov advokat pa da ti odgovaram na ova pitanja.
Samo kazem bolji posao se trenutno ne moze ciniti.

@alboy75
Kakvo napredno botovanje?
O cemu pricas?

Niti zivim u Srbiji vise niti tamo radim niti imam pravo glasa gore. Zato ne razumijem o cemu pricas.

Nego bolje izadjite na izbore kad ih bude pa skinite ovu vlast a ne samo da pricate protiv njih!

Znas li da svi moji drugovi/prijatelji/poznanici/rodbina pljuju AV i svasta pricaju protiv njega. Ali kad su izbori ili ne izadju ili glasaju za njega...ja ih posle pitam zasto tako? Oni kazu pa ovi iz opozicije su gori..

I sta bre vi onda hocete? Manite se politike vise. Ja sam odavno apolitican. Protiv vetranjaca se ne moze!

Ps. Sprdali ste se godinama kako Milo jase ovamo. E evo sad je dosao Milo i kod vas samo sto je ovaj apgrejdovan maximalno ;) ;-)

Pss. Izvinjavam se za off o politici..ali isprovociran sam bio
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Jedno pitanje, zar mi nismo potpislai s ovim Korn-om ili kako se već zove ugovor na 3 godine?
Šta se sada dešava s tim ugovorom ako naše mlade selekcije prelaze u Arenu?
Sa tim ugovorom se desava isto sto ce se desavati i sa ugovorom od Arenekada za 2 godine izletimo iz ugovora. Sta je jos u ovoj drzavi pravno obavezujuce sa posledicama ukoliko se ne ispuni, a sve pod uslovom da je tacno a ne populisticki izjavljeno. Srbija do Tokija.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@Arno
Nisam ja odje njegov advokat pa da ti odgovaram na ova pitanja.
Samo kazem bolji posao se trenutno ne moze ciniti.

@alboy75
Kakvo napredno botovanje?
O cemu pricas?

Niti zivim u Srbiji vise niti tamo radim niti imam pravo glasa gore. Zato ne razumijem o cemu pricas.

Nego bolje izadjite na izbore kad ih bude pa skinite ovu vlast a ne samo da pricate protiv njih!

Znas li da svi moji drugovi/prijatelji/poznanici/rodbina pljuju AV i svasta pricaju protiv njega. Ali kad su izbori ili ne izadju ili glasaju za njega...ja ih posle pitam zasto tako? Oni kazu pa ovi iz opozicije su gori..

I sta bre vi onda hocete? Manite se politike vise. Ja sam odavno apolitican. Protiv vetranjaca se ne moze!

Ps. Sprdali ste se godinama kako Milo jase ovamo. E evo sad je dosao Milo i kod vas samo sto je ovaj apgrejdovan maximalno ;) ;-)

Pss. Izvinjavam se za off o politici..ali isprovociran sam bio
pitas kakvo napredno botovanje...
"Ja da se pitam odje, svako ko bi pomenuo Ostoju u negativnom kontekstu dobio bi opomene za pocetak. "
a sta je ovo?
vidis, ja bih svakog ko napredna goveda koja su uzjahala Partizan na bilo koji nacin hvali ili brani, za pocetak trajno banovao, razumes?
bez da skrecem na teren politike, taj tvoj ostoja je vuciceva poltroncina i dupelizac, a taj vucic je unistio preko istih takvih svojih poltrona sve sto u sebi ima Partizan
ne kapiras to?
pa kako da ti otvorim oci kad ti neces da vidis da su nam uzeli sve, a onda nam daju malo leba i vode da ne pocrkamo, i ajde sto to ne vidis nego hoces da im budemo zahvalni jer nisu nista lose uradili...
e pa ti mozda ne vidis iz tvoje Crne Gore, ali ja odavde vidim, tako da batali da mi solis pamet o milu i izborima i glasanju za i protiv pickoustog... ja koliko mogu radim na tome
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@alboy75
Umjesto da gledas kosarku ti pises kilometarsku poruku!

Samnom svadju dobiti neces.
Pljuj koga god hoces, ja ti samo kazem od Ostoje boljeg ne mozemo dobiti u ovim okolnostima.

a to za botove me zajebi jer mene politika ne zanima..
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Статус
Затворена за писање одговора.
Top