Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
  • Like
Reactions: Oki

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa i ti se brate vrati u realnost.
Kakva pozivnica crna.
Evroliga je tražila garancije države za nas, oni nisu hteli da ih daju i tu je kraj.
Jučerašnja izjava je sasvim jasno rekla da niko ne očekuje pozivnicu.
Da je očekuju ne bi rekli da će budžet za ovu godinu da nam bude 20% veći nego prošlogodišnji, jer bi za evroligu morao da budeo 300% veći...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Da cutimo i da se nadamo promenama... hoce to, evo samo sto nije

Без намере да улазим у дискусију, али шта друго ми радимо годинама? Причам о озбиљној реакцији, а не о писању по интернету. У последњих пет година ми само два пута нисмо ћутали - када је организована подршка Дулету и када смо звиждали минуту ћутања убијеном нарко дилеру да значком ДБ-а.

Помало на стадиону викнемо Вучићу педеру, управа напоље, а сем тога ми ћутимо и пушимо већ годинама док нам гасе секције ЈСД-а.

Неки причају како им је Партизан најважнија ствар у животу, а прстом не мрдају док им најбитнију ствар на свету уништавају...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
U podne bi trebalo da se sazna za licencu, hajde da sačekamo još malo pa ćemo da pljujemo ili da se radujemo.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ne bi trebalo ta odluka da utiče na to dal ćemo da ih pljujemo ili ne.
U svakom slučaju rad tek predstoji.
Ako mi kojim slučajem dobijemo pozivnicu, a to ne ispratimo finansijama, pa sledeće godine kad ova uprava ode ostavi jedno 15 miliona duga, onda će džaba da bude to što bi se sada radovao.

Mada iskreno svakom srce zaigra od pomisli za evroligu, iako znam da od toga nema ništa...
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Sutra u nasem klubu u Požarevcu slavimo Vidovdan i ulazak u evroligu... Ko je u prolazu neka svrati
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Neznam,mondo preneo da je sportando objavio i iklonio vest.Na Sportandu za sada ništa kao ni zvaničnom sajtu Evrolige.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
A ko ce sad da saceka 33 minuta.... jebem te sreco :D

Ajdeeeeeeeeeeeeee
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
A jebem vas ja ne baksuzirajte. Ja sam hteo da napišem da smo dobili pozivnicu ali neću dok se ne ozvaniči :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@GroBARani nazalost nisam pogresio, bilo bas veliko iznenadjenje da dodje do obrta situacije. Zenit garantuje 12 miliona budzeta, spram nasih 5 i tu je sve jasno. Mojoj sreci nema kraja ako dobijemo pozivnicu, ali necu da se lozim....
Mozda se neko upecao na ovaj lazni profil novinara koji radi za Sportando. Emiliano Carchia je pravi profil by the way...
Screenshot - 27_6 005.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.339
Reaction score
37.553
Pod info iz prve ruke priznajem samo sudski overenu potvrdu od strane španskog ciganina, sve ostalo mačku o rep. :icon-wink:
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Da li ja nešto pogrešno shvatam ili mi treba da se radujemo milionima koje dobijamo od psihopate?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.339
Reaction score
37.553
Ne dobijamo mi, dobija gorepomenuti ciganin, mi smo samo sredstvo plaćanja. Mi ćemo na kraju biti debelo dužni i večno zahvalni...
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Da li ja nešto pogrešno shvatam ili mi treba da se radujemo milionima koje dobijamo od psihopate?

Naravno da se ne treba radovati njegovim milionima.

To su pare poreskih obaveznika drzave Srbije, a ne njegove licne.

Svakako se ne trebamo radovati cinjenici da cemo opet dobiti bar duplo manje DRZAVNIH PARA od laznog kluba iz predgradja.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Vi sto pricate da je info iz prve ruke, samo se nadam da nije sa ovog laznog profila na tviteru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top