Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Peder italijanski izbacio rusku zastavu pre 25 minuta, dok evroliga i dalje nista ne objavljuje.

A gamad ciganska sa SK odma potrcala da objave nezvanicnu informaciju. Pu usta vas jebem mrtva.

Sta bi dao da moraju da prepravljaju vest smrdljivci jedni mutirani.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.867
На крају Ритас има да узме.
Теги објавио, Руси у Евролиги.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jebali ih rusi glupi.
Tri tima imaju sada. Tri mrtve ekipe, tri tima bez atmosfere, bez icega.
Pa i Pionir je veci od one ruzne Zenitove hale.

Jebem ti Zenit usrani.

Jebem ti i pare. Pih
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kad budete bili sigurni da više ne verujemo vi javite.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.928
Sad jedna tura zahvalnosti vrhovnom vođi zato što je raji omogućio internet i nadu, a nada poznato je umire poslednja. Da je AV kao Kim, sad bi svi mi u neki radni kamp umesto što gubimo vreme na nepotrebne stvari.

Slava Velikom vođi i malom Ostoji od palube. :)
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Dobro je ljudi, stepenik po stepenik i svojom zaslugom, a ne ovako kako je moglo danas (mada ce mnogi reci da nam je debeli minuli rad iz doba Duleta trebao doneti WC, ali znamo svi na sta se fukari Djordiju cakle oci)... ovo staviti ad-akta, da vidimo sada tu komercijalizaciju Arene, sklapanje respektabilnog tima, stabilnost i dalje ciscenje dugova, generalno uzdizanje organizacije citavog kluba na vise nivoe koji ce u budicnosti doneti ono cemu smo se nadali danas! NAPRED PARTIZAN!!!
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Pokusalo se, verovatno uradilo sve sto je do nas bilo. Vracamo se sledece sezone, samo da Ostoja i Trinki imaju razresene ruke, da se dobro odradi prelazni rok. Vratice se Evroliga, vratice se stari sjaj!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.867
Немојте да кукате овде да нам се наслађују циганштуре на форуму. Очекивана одлука. Нећу сад оне приче, као боље за нас, у Еврокупу ћемо даље да догурамо итд, јер смо реално скоро сви хтели ЕЛ.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Doco, šta kaže Lonč
Beli, jesam ja sam pominjao ali posle one prozivke smor mi vise bilo sta da pisem.. I ja cekam da se javi isto kao i vi.. Danas oko 10h je napisao samo 99% igramo el i to je to.. A partizan alexa... Random doca.. Pored doca ima i ime Milos.. I rekao sam odakle sam tako da ako sumnjas da sam cigan slobodno dodji sutra na slavu naseg udruzenje navijaca bices lepo ugoscen..
Kad počinje slava sutra?
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Kako bese "hvala drzavi, i nismo pricali o sudjenju zbog ovoga..."
Slagao bih kad bih rekao da mi nije zao, jer mom Partizanu je po svemu mesto u takmicenju sa najboljima u evropi, ali ima nesto zasto nismo tamo, upravo ta drzava, tj. njen kolovodja i njegovi poltroni... a da zaboravio sam, imamo "najbolje" resenje...
Jedino sto nam drzi glavu iznad vode je tradicija koju imamo i Trinkijeri, do kada... videcemo...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pa ja stvarno ne znam ko se ozbiljno nadao da čemo mi dobiti. Ok sprdnja i sve ali dajte ljudi uozbiljite se.

Mislim dobili smo... ali bolje da ne kažem šta.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.168
Reaction score
14.538
Локација
Brdo Banovo
Ostojaaaa, ne odustaj! Sad kroz institucije nastavi da se boris.

Za dve, najkasnije tri godine..

Do tada, kup je nas, pusi ga zvezdas.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Znači sns izmet ostoja je džaba prećutao 5 koraka berona ? Ili je to lizanje sa ciganima ipak bilo zbog nešto većeg budžeta za sledeću sezonu ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top