Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Super potez u najavi, svidja mi se. Najvise ga se secam iz Letonije gde je bas upadao u oci ima dosta dobrih stvari u igri, igra Evropu ceo zivot, iskusan.

Vidim svuda pise da je bek/krilo, ja sam bio ubedjen da on dosta vremena provodi na cetvorci, izgleda da sam pukao :D

U svakom slucaju dobrodosao.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Super potez u najavi, svidja mi se. Najvise ga se secam iz Letonije gde je bas upadao u oci ima dosta dobrih stvari u igri, igra Evropu ceo zivot, iskusan.

Vidim svuda pise da je bek/krilo, ja sam bio ubedjen da on dosta vremena provodi na cetvorci, izgleda da sam pukao :D

U svakom slucaju dobrodosao.
Cak igra i pleja.Pokriva maltene od 1 do 4 sve.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dobrodoslica ovom Letoncu.

Pisu portali da je Mosley nas novi igrac.
Nadam se da je istina. Jer ovakvog igraca bih uvjek zeljeo u timu. Ovakva zvijer nam treba, ovaj skace kao lud.

Rekose jos dva potpisa nocas, ali ja mislim da nema nista od toga. Mozda ovaj Mosley sutra potpise. Ali nocas nema vise nista.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Loše je što je potpisao na samo jednu sezonu. Ali ajde, ako odigra dobro, da i ja možda doživim da s nekim strancem dobrim mi produžimo ugovor
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.175
Локација
ante portas
Peiners je košarkaš sa visokim igračkim košarkaškim iq.
Najbolje radi iz drugog plana i onda kada se to od njega najmanje očekuje.
Igrač koji može da prespava poluvreme,a da se onda niotkuda probudi i da povuče svoj tim ka pobedi.
Ume da pogodi, ume da zida ka košu, često u napadu pokupi ofanzivni skok i poentira, voli ulaz i često završava to efikasno. Dobar pregled igre , a ume i da asistira i proda neki basketaški fazon.
Tihi ubica killer iz pozadine, istina nepredvidljiv, čudnog kretanja,čudne mehanike šuta, ali igrač kog je nemoguće da ne voliš. On košarku zna.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Очекују се још плеј,бек и центар
До краја недеље би требало да се заврше два потписа
:napred-partizan:
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nama je na ovoj poziciji trebao stranac poenter, ovaj momak deluje iz drugog plana. Ako ostaju Jaramaz i Pejdž mi smo na dvojci puni. Gledajući snimke čini mi se da bi mogao da navežba opasan eurostep, moj omiljeni potez u košarci. Zanima me samo koliko često pravi korake pošto je često na ivici. Brine me i što nije siguran sa penala.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Pejners prosle sezone u svim takmicenjima:
Za 1 poen: 85.00 %
Za 2 poena: 60.00 %
Za 3 poena: 35.00 %

Ne znam odakle ti ideja da je nesiguran penala.

I, jos jedna stvar. Igra na poziciji krila (trojke), ali se cesto spusta na 4, a neretko organizuje i zavrasava napade.
Nesto kao Bodiroga za siromasne, ali bas siromasne :D
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
^ Na klipu protiv milogoraca ima kako maši jedan penal na kraju vrv je to u pitanju.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Pogledao sam nekoliko snimaka, protiv Efesa, Reala, Budućnosti i Armanija i učinilo mi se da je promašio više bacanja. Sad sam pogledao brojke i dosta je dobar u procentima. Generalno brojke su mu dobre.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ali sto truju Grobari Serafana na instagramu.
Ima da ugasi covek profil, zatrpase mu svaku sliku sa komentarima: Come to Partizan bro :D

A bilo bi lepo, nije da ne bi :cool:

Truju ga otkako je jedan grobar nocas pustio tu pricu na svom profilu, roka postove i storije da se kao "zapamti da je on prvi objavio da dolazi Serafan", lik djeluje vrlo uvjerljivo sa tim objavama, al' je vjerovatno samo lud. :D
 

Pracka_675

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
11
Reaction score
20
Локација
Beograd
Pozdrav svima!

Posle dugog čitanja i praćenja odlučio sam da se pridruzim forumu.

Želim da iznesem par svojih viđenja za nadolazeću sezonu.

Trinki će sigurno sastaviti ekipu po svom ukusu od koje se može očekivati sigurno više nego od ekipe iz minule sezone, koja je ruku na srce bila limitirana.

Što se tiče nove sezone moja viđenja su sledeća

1. Ukoliko ga Trinki zadrzi, Paige iako zasluženo osporavan, mislim da će biti pravi bum u sezoni 2019/2020
2. Slažem se sa velikom većinom forumaša da bi Jare bio super pojačanje i zalog za budućnost.
3. Nisam previše srećan zbog odlaska Vanje, mislim da bi sledeće sezone dostigo konstantu koja mu je falila. Teško je od mladog igrača koji je promenio veliki broj trenera očekivati da bude konstantan.
4.Godić odlično rešenje za back up opciju. Uz Trinkijevo vođenje možda i ponovi 80% sezonu kada je izreciklirao limenke.
5. Raša Tomas baš ono što je falilo ekipi ove godine. Veliki upgrade u odnosu na Novicu i S. Jankovića.
6. Mišljenja sam da će se Trinki odreći Sy-a. Previše je to limitirano u napadu za filozofiju i viziju koju italijan ima.
7. Najveće pojačanje bi bio odlazak Gagule. Sa onom glavom je napravio i više nego ozbiljnu kosarkasu karijeru.
8. Zagor ukoliko sredi telo i izbegne sitne povrede biće dosta bolji nego ove godine, što ruku na srce i nije previše teško. Drugi deo sezone je delovao kao amater.
9. Novica iako jedan od omiljenih igrača ikada, nije na nivou za ozbiljne rezultate.
10. Slažem se da bi Pecarski trebalo da odigra makar garbage time u nadolažećoj sezoni. Iskreno teško je očekivati da sa onakvim telom može još uvek da doprinese nešto u seniorskoj košarci.
11. Pajners super pojačanje. Upgrade u odnosu na Sy-a.
12. Nikola Janković in na poziciji 3 centra. Stefan Janković žali Bože onakve fizikalije. Mislim da ostaje iz razloga što ne vidim domaću četvorku od koje se može očekivati nešto više.
13. Pojačanja - ukoliko se pogode plaj, bek, centar + potpis skraćenog crnje(Mozli) koji sve kuca i pegla solidnu odbranu od pika, nadam se polufinali EC, pa šta nam onda Bog da.
14. Jedini minus bi bio nedostatak mladih igrača od kojih bi se u budućnosti očekivala jedna od uloga nosioca.

Izvinjavam se na verovatno preopširnom postu za početak ali ne zamerite.

Sportski pozdrav!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Nama je na ovoj poziciji trebao stranac poenter, ovaj momak deluje iz drugog plana. Ako ostaju Jaramaz i Pejdž mi smo na dvojci puni. Gledajući snimke čini mi se da bi mogao da navežba opasan eurostep, moj omiljeni potez u košarci. Zanima me samo koliko često pravi korake pošto je često na ivici. Brine me i što nije siguran sa penala.
sigurno neće da pravi više od 3 odjednom, da ne pominjem 4 :whistling: :icon-rolleyes:

Dobrodošlica (Max Pain)-ersu :wink: - "The line starts here!"

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top