Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ja bi samo za ovaj deo:
Svako ima pravo na svoje mišljenje i zadovoljstvo ili nezadovoljstvo. Klub je državni i dok ga država finansira (kako god i koliko , da ne širimo tu temu sve je poznato) svi smo mi kroz plaćanje poreza, računa javnim preduzecim i sl finansijeri tog kluba.

Navijam za ovaj klub od kad znam za sebe i decu sam zarazio grobarstvom (sin trenira u istom) poprilično sam upoznat sa mnogim stvarima.

Znaš i sam kako su se do pre koju godine kupovale sezonske na stadionu bez racuna i sve ostalo.

Više je tu problem kako je to prezentovano i ti neki potezi, nego cena karata.

pozdrav,

Da stvarno ne bi isli u off, zaista postujem svacije misljenje, ja vidim stvari tako kako sam napisao, ostali mogu naravno drugacije, ali ovo nije ni mesto da ulazimo tako duboko u filozofiju.

Sustina je da je cena karata ta koja jeste, kupice onaj ko moze i zeli, onaj ko ne moze nece, i to je to...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ne znam kako ih nije blam da izbacuju ove infoe za 200-300 prodatih ulaznica.
Mislim da im je kontra-reklama,ali sta ja znam?!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ne znam,malo su mi smesne te brojke... Sta ce sl nedelje,i one tamo kad budu 10-20 dnevno prodavali,i sa tim izvestajem da izadju?
Na 1000 mi je ok,jednom u 10 dana,ovako mi deluje pomalo smesno.... Ali mozda samo meni deluje tako,sta znam...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Sudeci prema mestu gde sam spakovan, prodaja, ili makar rezervacija, solidno ide. Barem u sektorima gde se pristojno vidi teren.
 

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Bg
Koliko znam imaju nekog marketinškog maga za savetnika. Valjda zna nešto što mi ne znamo, koliko god nelogično bilo...
 

vico23

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
25
Reaction score
27
Локација
Čačak
Ovo je jedan od retkih igrača koji su me oduševili gledajući ga uživo. Ne samo zbog koša na kraju utakmice, već i zbog celokupnog utiska. Odbrana, napad, slobodna bacanja, sve na vrhunskom nivou. Veliko pojačanje ako dođe
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.771
Reaction score
19.403
Локација
Nickname

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica

Ma idemoooooo breee!!! :napred-partizan:
Od Aleksa Marica nismo imali ovakvu "sortu" centra. Nista kucanje,samo sex
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovaj Parahuski izgleda ozbiljno, 2,11 visina, to je to sto nam treba. Nek dodju i on i Raduljica i puna kapa na centarskoj poziciji. :)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kad su pričali o ogromnom pojačanju očekivao sam Malkoma Tomasa iz Himkija o kome je već pisao mozzart sport ili o jednom centru iz Lokomotive ne znam da l se pominjao po medijima pa da ne dobijem bezveze poene, dobar je igrač ne sporim ali očekivao sam da će se baš isprsiti kao što su pričali. E sad nek se pokažu i nek daju pare za klasičnog šutera a nije da ih nema slobodnih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top