Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ovo kontam tako da mi stare dugove otplacujemo sporazumno po godisnjim ratama.Sto znaci da je prosle sezone otplaceno 1,2,m,ove sezone ce biti otplaceno 300 000,a za naredne nije rekao ali ne bi trebalo da je vise od 300000 nego samo manje,posto pretpostavljam da su jednake godisnje rate.
Pa kolko ima godisnjih rata 20 :buhaha
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.405
Reaction score
11.511
Локација
underground
Nece nikad biti dug nula,ovo se odnosi samo na ono sto moras da platis igrace trenere da ne bi aktivirali tuzbu i poreski dug,a koliko sam ranije pratio sa nekim igracima je sporazum napravljen ina 4-5 godisnjivlh rata
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.392
Reaction score
2.464
Локација
Novi Beograd
Plus, što ispada prosečna cena sezonske, po Ostojinoj računici, preko 130 evra.
Znači da će tribine opet biti podeljene "najvernijima", a nas, budale, koji kupujemo, ko jebe.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Pa verujem da je dosta loža prodato po ovim smešnim cenama.
Tako da je mgouće da je prosečna 15k
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.392
Reaction score
2.464
Локација
Novi Beograd
O tome i pričam, prodavane su, većinom, skuplje karte, tribine ne.
Njih će podeliti na kraju.
Pa će onda, na nekoj evropskoj utakmici, neka debilčina šiknuti nešto u teren, kao i uvek, a kazna će biti za sve. S tim što će, gorepomenutu debilčinu, boleti uvo, jer je kartu dobio za dž, a i generalno on je tu zbog "priče", a ne Partizana.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.740
Reaction score
23.475
Локација
Академија
Извор?
Надам се да није кафе куварица из Арене. :D
Напишеш прву поруку а без извора информације. Није баш ок.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.184
Dug je kad je dosao ostoja bio oko 7 miliona, i danas je skoro ista cifra.
Objasnjenja tipa tvorzana kako je dug od 45 miliona, zapravo dug od 14 miliona, je nesto sto guta ciganska populacija.
Cenim da smo mi kud i kamo elokventniji, naročito glede kosarke.
 

revolution

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2019
Порука
28
Reaction score
58
Локација
beograd
bica je cetvorka koja uprkos komicnom izgledu i kretnjama naginje ka trojci.....ja volim bircu, atipicna igrac sa drvenastim sutem ali koji mu uglavnm ulazi. Uz sve to grobarcina je i ja bih voleo da ceo tim budu grobari od malena ...ja bi od 12 igraca voleo 3 gagija milosavljevica, 3 lucica , 3 velickovica i trojcu po izboru....mogze i ponekli stranac...tipa zofri.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.405
Reaction score
11.511
Локација
underground

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Prošle sezone smo vratili 1.200.000 starih obaveza, a ove sezone imamo samo 300.000 po sporazumima. Tu smo oslobodili 900.000 evra i uložili u tim.
Ako ja ovu logiku kapiram jebeš mi sve. Sve bi to bilo ok, da smo mi dugove otplatili...
Koliko sam skontao, htio je reći da su prošle godine predvidjeli iz budžeta (Koji kurčev budžet mi imamo?) 1 200 000 evra, za to i otplatili smo dugove. Pa sad ispada da smo i ove sezone predvidjeli isto 1 200 000 za te dugove, a pošto ove sezone imamo da vratimo samo 300 000, eto stvorilo se 900 000 za ulaganje u tim. Kako lijepa matematika. Isto bi bilo kao logika, prošle godine sam izdvojio 5 000 € da kupim auto, a pošto ove godine ne moram opet kupovati auto, nego samo registrovati za 300 €, ostaje mi 4700 € da potrošim na ljetovanje (iako sam ove godine jedva skuckao i tih 300 €).
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.405
Reaction score
11.511
Локација
underground
Drugi deo intervjua, o Gaudloku Pecarskom,Lendejlu,Macvanu ,Pazinu,odnosu sa FK,Covicem,Evroligi,Loncaru,Nikolicu,Jankovicu.KK Mladost.

 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Ljudi, realno ove price o dugovima su za malu decu. Jednostavno zvezda dobija mnogo vise u fudbalu, sad je resio picousti malo nama da pomogne u kosarci i to je to. Ove Ostojine price ne piju vodu
 
  • Like
Reactions: the

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Znaci Trinkijeri je debeli, lenji italijan, koji ne vodi treninge i koji je u svadji s pola ekipe... zanimljivo gde su nasli da nas buse, vec vidjeno...
A i prica da je neko podelio svlacionicu na domace i strane... zar i kod Dzikica nije bilo nesto slicno kad je timska hemija otisla u pm posle kupa?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.405
Reaction score
11.511
Локација
underground
To su sve price na koje se moramo navici,i kojih ce biti sve vise,da smo slabi ne bih ni proturali,ja sam bas za Trinkijerija cuo suprotno,da zivi kosarku 24 casa,i da kad ne radi ,gleda cak i utakmice kineske lige,ne bi li video nesto zanimljivo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top