Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Звеки

Početnik
Учлањен(а)
19.11.2019
Порука
6
Reaction score
15
Локација
Smederevo
Тај текст је још 25.5,тада је један дебил променио своје име у једног од најбољих инсајдера Европе и написао да иде у Панатинаикос, а ово је толико поуздан портал да је насео на то. Круже приче да Тринкијери одбија сваки вид смањења плате и да ако не испоштујемо првобитан договор одлази у Бајерн. То су за сада само приче, а надам се ћа се се и Остоја ускоро огласити и објаснити шта се догађа. Такође круже приче да ће нас Рединг и Мекаду тужити БАТ-у да им исплатимо неки новац.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Espreso je tabloid ranga informera.

Trinkieri će ostati samo ukoliko ambicije kluba budu da se ide na sve trofeje.
Ne želi da radi u klubu, ako je 2.mesto limit, a prvo namenjeno zna se kome.
Pregovori su u toku.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Tako nesto sam i ja cuo, oko plate je problem
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
A ako dodje Željko Obradović da li je i onda problem?Slobodan je trener, a i nije loš :D Malo da maštamo pred spavanje :kokice
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Koliko sam razumeo traze od njega da pristane na smenjenje plate, kao korona itd... ako ga izgube zbog toga, zaista su maloumni ili rade namerno
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Iskreno se nadam da Trinki ostaje, čak i po cijenu da se Žoc ne vrati sada.
Jedini kojeg bih volio da vidim više nego Andreu na klupi je General, ali je on svakako nepoželjan u većinskoj Srbiji.
Žoc bi mogao da se uklopi kao tim menadžer ili kao neki savjetnik ili šta već, ali ne znam koliko bi to odgovaralo njegovom karakteru i ambicijama.
Ipak, da prva i deseta titula šampiona Evrope budu u dresu KKP... uf
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Nesto mi to oko konkurentne ekipe ne pije vodu, pa mi vec sad imamo 70% tima za sledecu sezonu. Uz ostanak Voldena ili Gordica nama bi trebala maksimum jos 2 igraca.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Pa, kako mi se čini, u Voldenu i Gordiću za sada valjda i jeste problem.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Vodja je dobio izbore ubedljivo, tako da njemu sada zvizde muda za Partizan i njegovu ekipu... Msm da se sada zavrce slavina i da ce ici ka tome da fmp dobije A licencu, a mi da se zabetoniramo kao 2 tim u ligi. Slivalo se para do izbora i malo, ali msm da sada mozemo da ocekujemo izgovore tipa korona i ostalo. Podrzavam Trinkija i msm da on ne bi izdao Partizan na taj nacin, pre svega navijace, za razliku od SNS kadra. Msm da ako on ode, da ce to biti pokazatelj u kom pravcu plovi ovaj brod.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Na tviteru..

Tresla se gora, rodio se mis.. ostace Trinkijeri trener Partizana i sledece sezone!

Moj izvor kaže da je Trinkieri sam zvao Ostoju i predložio da smanji platu, ali da ima konkurentnu ekipu.

Oko ovog drugog je zapelo.

Ne kapiram ovu logiku, pa tim je 80% oformen, treba da se dovedu jos samo 1-2 igraca i da se dogovori jos sa dva stara igraca..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa oko tog SAMO je zapelo.
Pričaš o 4 bitna igrača i treneru, kao da je to sitnica.
Uglavnom, ako trener na kraju ode, jasno je sve. Ostoja je tu da Partizan zadrži na 2.mestu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top