Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.029
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ako budemo kidali, kao što smo protekle sezone, pudlica i ostatak svite mogu samo da duvaju i gledaju kako Institucija osvaja evropski trofej koji oni neće nikad, pa makar to bio i Evrokup (naravno, dalek je put do toga i još teži nego prošle godine).
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Po ovoj utakmici pokazuje da može dosta kvalitetno sa evroligaškom ekipom
Protiv bayerna bio najbolji sa 23 poena
Takodje u pobedi nad gozagom protiv onog izuzetnog jakog poljaka bio izuzetan.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.968
Локација
ante portas

Ludi Žeks like this :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako budemo kidali, kao što smo protekle sezone, pudlica i ostatak svite mogu samo da duvaju i gledaju kako Institucija osvaja evropski trofej koji oni neće nikad, pa makar to bio i Evrokup (naravno, dalek je put do toga i još teži nego prošle godine).

Ne sekiraj se Trinkijerija su oterali upravo da ne bismo pokidali. Pre toga su iz istog razloga oterali Duleta. Pa potom Džikića a sada Trinkijerija... I ne zaboravite da u tom rosteru fali i Volden (onaj što je u Areni jebavao pantere kako je hteo)... Neću više da širim defetizam i mračim ko do sada nije razumeo i neće nikada.

Ova ekipa je slabija od prošlogodišnje bar 30% zato što je u istoj Stefan Janković i zato što nema Trinkijerija. Na ovih 30% oslabljenosti dodaj i 20% pojačanosti konkurencije pa zatim stavi 20% na našu stranu jer smo uigraniji od konkurencije, opet se vraćamo na 30% zaostatka u odnosu na prošlu sezonu, gledajući i konkurenciju u regionu.

Ovom Miki kao i celoj ekipi želim titule i ulazak u EL. Gledaću od kuće, kidati svoje živce i navijati al O'Stojkov Partizan od mene dinar jedan više dobiti neće jer nas debil prevodi žedne preko vode kao da smo ovce! Prodali su mu se za pare čak i oni kojima bih do juče i bubreg dao! Ali ko nas jebe - Tako nam i treba kad smo srećni i zadovoljni. Što bi rekli, ako vam je dobro, onda ništa!

Neću više da vam trujem temu. Dao bog da sam U SVEMU POGREŠIO, da me polijete kofom govana na kraju sezone. Sam ću da se polijem govnima kao u "čelindžu" ako me demantuju igre i rezultati. Ali od danas više neću da se javim na temi KK Partizan osim ako ne budem imao šta da pohvalim.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.611
Локација
Zemun
Svi to znamo brate Spaldinže;)
Al ne oduzimaj nam barem nadu na samom pocetku, dok jos nismo ni krenuli.
Ne oduzimaj nam nadu da je Šćepa novi Žoc, da je Mika novi Maric, da u kapitenu ima snage da vrti limenke kao na ringispilu...
Meni je KK rak rana, i odbijam da verujem da ce vecina ljudi koji zive i rade za njega pristati da glume fikuse bilo gde.
Kad pogledamo realno, urnisu na i truju od dolaska ovog rezima, zivimo za sledecu sezonu, korona nas unazadila gore od svih rezima i pudlica zajedno. To je kada pogledamo realno. A realnost je sta? Svi znate odgovor, kada je u pitanju INSTITUCIJA EVROPSKE KOSARKE.
p.s. Pozeleo bih ti sto vise upisa na kk temi u ovoj sezoni:ziveli
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.793
Ja iznosim svoj stav, u ovom slucaju o ovom momku negativan, pa neka me on uveri u suprotno.
Plasim se da cemo u novembru da jurimo centra, ali sta je tu je, izgleda da smo imali puno vremena za odabir, a malo para.
Bas me zanima za koju sumu novca igra ovaj Mika.
Sa druge strane, Mozlisa je svakako po doprinosu prvi centar, Janker starter, a ovaj 5-10 minuta da krpi.
Na primer, pojedinima Mekadu nije valjao, a on je od ovog 3 klase iznad.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sa obzirom da Mozliju i Jankovicu nisu bas poeni u opisu posla, bilo je za ocekivati nekog igraca kao sto je Mika. Na ovo malo dostupnog materijala, vidim da mu nije strana igra ledjima, poluhorog, tu i tamo poludistanca, forisra pnr igru. Djeluje kao solidan skakac. Vjerovatno mu je odbrana losija strana, ali to moze mnogo lakse da se unaprijedi nego ovaj napadcki segment igre. Ima nekog iskustva igranja u Evropi sto je isto plus. Kako ce izgledati nasa kosarka sledece godine i kako ce se novi centar uklopiti i za kakvu ulogu ce da se izbori, ostaje pitanje do pocetka sezona. Slutim dobru over opciju za kladzu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.277
Reaction score
10.718
Локација
underground
Izgleda da za novog centra ,nije preporuka stigla ni od Divca ni od Bogdana(mada su verovatno konsultovani),vec od Drobnjaka,skauta Sakramenta,koga sam totalno zaboravio da je u toj prici.Hajd,pa sretno nam bilo,i nama i njemu.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne znam, ja imam neki pozitivan osecaj u vezi novog centra. Mozda na prvi pogled ne obecava toliko, ali i Parahuski je na prvi pogled mnogo obecavao, pa je ispalo suprotno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.301
Локација
Kej Republika

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Могао би Мика да буде јако добар.Јак,има добар скок,напада кош,добар пикенрол играч...у тандему са Мекинтајером који исто добро врти пик а и солидно асистира би могао да има добру сезону
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.611
Локација
Zemun
I Jare i Gorda umeju pika.
Posebno ocekujem dobru saradnju Jaramaza i Mike u tranziciji.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Dakle, prošle godine smo gledali film ,,Predator protiv mutanata,, a ove ćemo gledati ,,Ivan Drago Šampion protiv Predatorke Kori Udovički,,! :D
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ja iznosim svoj stav, u ovom slucaju o ovom momku negativan, pa neka me on uveri u suprotno.
Plasim se da cemo u novembru da jurimo centra, ali sta je tu je, izgleda da smo imali puno vremena za odabir, a malo para.
Bas me zanima za koju sumu novca igra ovaj Mika.
Sa druge strane, Mozlisa je svakako po doprinosu prvi centar, Janker starter, a ovaj 5-10 minuta da krpi.
Na primer, pojedinima Mekadu nije valjao, a on je od ovog 3 klase iznad.

Brate grobarski, nadam se da ću jednom od tebe videti nekad nešto pozitivno :)
Svi mračimo, ali ti ga pretera. Nikad ništa ne valja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top