Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Najbolji euro trener treba da preuzme (preuzeo?) KKP a međ Grobarima se vodi neka polemika oko toga :buhaha

Da sam vlasnik KKP doveo bih vam jakovljevića, 'ovoga mi krsta'. Drndao bi vas tako negde do n.godine pa tek onda Žoč.
Izdrndani smo dovoljno sa 3 trenera u 6 meseci, ja bih da preskocimo Jakovljevica....

Moram da priznam da i mene izjeda crv sumnje... mada se trudim da razmisljam pozitivno kao Spalding na primer...

PS, a evo i Ostoja se oglasio ... kao jos nije doneo odluku,... ko od njega da zavisi... a sef mu jutros daje izjave dobrodoslice...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Čuj "kada klub donese odluku" :buhaha :buhaha :buhaha Počeo pričati dobre viceve majke mi! Samo hoće sebi dati na značaju, a dozvola znamo čija je, a odluka Žoca je i nikoga više! Evo Stojko, od danas si opet Ostoja, toliko za tebe mogu učiniti!

P.S. Kupiću sezonsku, nek' bude da je zbog tebe - jbg navikao si na laži pa ćeš poverovati da si mi ti centar sveta :buhaha:buhaha:buhaha
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
To sto je vucic kao odobrio Zeljkov povratak u Partizan ne znaci i da nije pokrenuta PR sluzba cigana i glavno preko nihovog instagram profila "KKCZ Insajder" i Kurir ne probaju da bushe celu pricu, plasirajuci tendenciozne textove...
Siguran sam da ce unarednih dana biti jos bljuvotina... tipa "Zeljku je Partizan rezervna varijanta jer ceka odgovor evroligaske ekipe" koja je juce plasirana mislim....
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Evo Kurir plasira vest u 21:40, nedelja, da ce Zeljkova plata biti milion evra godisnje...
pa sami procenite , dole stoji potpis Kurir Sport, nema imena, a treba da stoji nebojsa covic...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
CRNI BOMBARDER upravo tragam za takvim bljuvotinama i naslađujem se istim :D Neću od ove teme da pravim "nuklearni otpad" ali šta sve čovek može da pročita... Ljudi moji, to je prava zabava!

Jedva čekam da se zvanično završi i da čujem konferenciju za medije - Živim za taj dan! Lepo ću se svečano obući, obezbediti tišinu u stanu, pojačati TV da grmi, otvoriti ladno pivo, zapaliti cigaretu i verovatno zaplakati kad ga vidim... E onda me eto ovde na forumu da probam otkucati poruku dobrodošlice sa rukama koje se tresu od uzbuđenja.

Posle toga verovatno do uveče koristim opciju "vrati unazad" i u neverici se trudim da razumem i rastumačim, zapamtim svaku njegovu izgovorenu reč. Ovde više nije važan rezultat na terenu. Ovde je važno da će veliki Žoc koga bi dovela CELA EVROPA, sedeti na klupi Partizana! Ne znam ni sam da li sam potpuno svestan toga, ali mi ćemo imati 120% bolju ekipu sa Žocom, sve da se Ostoja skine i zaigra k'o centar.

Da ne govorimo da će ostati svi oni koje Žoc bude želeo. Iskreno, nadam se i nekom povratku ali o mojim i vašim željama kada dođe vreme.

Žao mi je samo jednog čoveka što nije živ da ovo vidi!
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@batakpudla

Postaviće ga Želimir na čelo novog sindikata. Prvi da dolazi, odlazi tek kad pogodi 10 trojki u nizu, što znači da će otići iz hale kući sutradan. U autobusu sedi sa Tegeltijom, i to do prozora.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
CRNI BOMBARDER upravo tragam za takvim bljuvotinama i naslađujem se istim :D Neću od ove teme da pravim "nuklearni otpad" ali šta sve čovek može da pročita... Ljudi moji, to je prava zabava!

Jedva čekam da se zvanično završi i da čujem konferenciju za medije - Živim za taj dan! Lepo ću se svečano obući, obezbediti tišinu u stanu, pojačati TV da grmi, otvoriti ladno pivo, zapaliti cigaretu i verovatno zaplakati kad ga vidim... E onda me eto ovde na forumu da probam otkucati poruku dobrodošlice sa rukama koje se tresu od uzbuđenja.

Posle toga verovatno do uveče koristim opciju "vrati unazad" i u neverici se trudim da razumem i rastumačim, zapamtim svaku njegovu izgovorenu reč. Ovde više nije važan rezultat na terenu. Ovde je važno da će veliki Žoc koga bi dovela CELA EVROPA, sedeti na klupi Partizana! Ne znam ni sam da li sam potpuno svestan toga, ali mi ćemo imati 120% bolju ekipu sa Žocom, sve da se Ostoja skine i zaigra k'o centar.

Da ne govorimo da će ostati svi oni koje Žoc bude želeo. Iskreno, nadam se i nekom povratku ali o mojim i vašim željama kada dođe vreme.

Žao mi je samo jednog čoveka što nije živ da ovo vidi!
Ako tragas za dobrom zabavom, samo poseti RSB Forum i sekciju "Aba Liga 2021". Nesto najjace sto covek moze da procita, ti ljudi tamo zive u nekom paralelnom univerzumu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
CRNI BOMBARDER upravo tragam za takvim bljuvotinama i naslađujem se istim :D Neću od ove teme da pravim "nuklearni otpad" ali šta sve čovek može da pročita... Ljudi moji, to je prava zabava!

Jedva čekam da se zvanično završi i da čujem konferenciju za medije - Živim za taj dan! Lepo ću se svečano obući, obezbediti tišinu u stanu, pojačati TV da grmi, otvoriti ladno pivo, zapaliti cigaretu i verovatno zaplakati kad ga vidim... E onda me eto ovde na forumu da probam otkucati poruku dobrodošlice sa rukama koje se tresu od uzbuđenja.

Posle toga verovatno do uveče koristim opciju "vrati unazad" i u neverici se trudim da razumem i rastumačim, zapamtim svaku njegovu izgovorenu reč. Ovde više nije važan rezultat na terenu. Ovde je važno da će veliki Žoc koga bi dovela CELA EVROPA, sedeti na klupi Partizana! Ne znam ni sam da li sam potpuno svestan toga, ali mi ćemo imati 120% bolju ekipu sa Žocom, sve da se Ostoja skine i zaigra k'o centar.

Da ne govorimo da će ostati svi oni koje Žoc bude želeo. Iskreno, nadam se i nekom povratku ali o mojim i vašim željama kada dođe vreme.

Žao mi je samo jednog čoveka što nije živ da ovo vidi!
More lako cemo za centra, on igra pleja sa bubicom u uvetu...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ne smem ni da zamislim koliko bi pao moral ako Zeljko ne potpise.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
Strpite se još malo narode ni ja nemam nikakav info ali lagano. Svakavi scenariji su mogući i po pitanju trenera i rostera i takmičenja koja ćemo igrati ...

Par dana i znaće se sve, ko zna kakve kalkulacije se vrše ne čeka Žoč sigurno lični ugovor kako musavci plasiraju nego da se situacija iskristališe. Nije lako čekati ali šta da se radi :confused-smiley-013:
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
je l' mogu da pitam, nije provokacija nego nisam stigao poslednjih dana/nedelja da čitam Forum - odakle Vam ideja da uopšte postoji mogućnost da Žoc dođe kao trener u KKP?
neki insajder ili je priča koja se proizvela posle onog njegovog intervjua na N1 onomad?
nije da ne bih voleo to, naprotiv, ali meni deluje da on u onom intervjuu nije hteo da odgovori negativno samo iz pijeteta prema Klubu i navijačima.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Osim tog intervjua na N1 imao je još jedan za list NIN. Čitaj redom i biće ti jasno sve :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.352
Локација
Kej Republika
Problem će biti ako Žoc ne dođe sad. Loženje je na maksimumu.
Bilo koja druga opcija će biti dočekana "na nož".

Osim naravno onog najvećeg, čije ime sns bagra i ne pominje. Ili kad pomene, gaće same spadaju.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Svaka druga opcija koja se pojavi /ne daj bože/, pojaviće se sebe radi a ne Partizana radi! NIKO osim Žoca ne može da pomogne Partizanu, osim Duleta Vujoševića i Andrea Trinkijerija. Pošto su ova dvojica odjebana od samih navijača /na žalost/, ostaje samo Želimir kao jedino rešenje i Bogu hvala pa nema ugovor inače ne bismo nikad mogli da isplatimo obeštećenje.

Još sam na kraju sezone videvši ga na slici uz Ostoju pomislio: Daj bože da dođe! Tada mi je delovalo čisto onako kao san i više mi došlo onako za moju dušu. Kada je dao intervju za N1 nisam mogao da spavam BUKVALNO!

Ne da nema opcije koja neće biti "na nož" nego brate: NEMA OPCIJE! Ili dolazi da nas oslobađa i diže ili nas nema! Pa sad kako god da bude...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top