Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Hvala vucicu pederu :D idemo dalje, cigani sacuvajte jos suza, tek smo poceli...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Mamin Punter je svaku utakmicu ili štetočina ili mvp, takav sam dojam stekao.. Pod Žocom će to biti svrsishodnije i racionalnije. Dobili smo šutera koji može i sam sebi da iskreira a koji zna i da zabode pod koš.. Sklapa se kompozicija, nije on doveden da bi se cigani skenjavali..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Hahaha ma jok brate, samo izguglaj rsb forum ali kako neko ovde pre neki dan reče kao da ga je neki ludak pravio, dva dana dok sam se snašao :D

Ja sam to rekao... JBT otišao na "početnu" i jebeno ništa ne može da se nađe kao nepismen da je gradio... Međutim kad u pretraživač kucaš ABA liga 2021/22 onda te google odvede na tu temu...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kako rade profesionalci, bez medijske pompe i najava, završiš ovakvog igrača! Dobrodošao! :respect

Jedino što me brine je da nas ne puste niz vodu i da nam se ne obije o glavu, ne mogu ko čovek da se poradujem, nisam navikao na ovakva pojačanja...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top